Program för SM/JSM 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
SM/JSM (50m) |
|
Utskriftsdatum |
02 juli 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Sundsvall |
|
Utskriftstid |
19:47 |
|
|
Arrangör |
SSF/Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juli 2015 |
|
|
|
|
Gren 20, 400m Medley Damer |
Försök (5) |
Sponsor: SCA Care of life |
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 |
SJR: Stina Gardell (1989) 4:42.71 2009-08-02 |
MR: Stina Gardell (1990) 4:42.20 2013-07-05 |
FM: Stina Gardell 4:47.56 |
|
Heat 1 (5) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
295 |
2 |
Sara Wallberg |
1999 |
AJ2899 |
NKK |
|
25m |
5:02.32 |
108 |
3 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
5:22.21 |
521 |
4 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
5:20.66 |
84 |
5 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:20.78 |
415 |
6 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
5:28.47 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
291 |
1 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
50m |
5:18.37 |
86 |
2 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:17.49 |
102 |
3 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
5:15.65 |
566 |
4 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
SPIF SF |
|
50m |
5:14.77 |
90 |
5 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:14.91 |
94 |
6 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
5:17.18 |
387 |
7 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
50m |
5:17.88 |
325 |
8 |
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
S 02 |
|
50m |
5:19.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
426 |
1 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
5:14.43 |
21 |
2 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
50m |
5:10.85 |
495 |
3 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:08.03 |
336 |
4 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
5:01.58 |
530 |
5 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
5:07.22 |
480 |
6 |
Emelie Johansson |
1996 |
AN2496 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:10.57 |
417 |
7 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
5:12.99 |
485 |
8 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:14.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
3 |
Ebba Hellström |
1992 |
AK6692 |
S 02 |
|
50m |
5:09.46 |
520 |
4 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
5:00.29 |
208 |
5 |
Josefine Hansson |
1992 |
AL8292 |
MKK |
|
50m |
5:08.09 |
243 |
6 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
50m |
5:13.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
238 |
2 |
Elise Löfgren |
1991 |
AF1691 |
MASS |
|
50m |
5:19.94 |
420 |
3 |
Hanna Jörlund |
1991 |
BL6891 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
5:09.08 |
357 |
4 |
Stina Gardell |
1990 |
AG9690 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
4:41.52 |
248 |
5 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:04.01 |
481 |
6 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:12.78 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
02 juli 2015 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
19:47 |
|