2019-12-14   17:59:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (50m)    Utskriftsdatum  02 juli 2015   
  Tävlingsort  Sundsvall    Utskriftstid  19:47   
  Arrangör  SSF/Sundsvalls Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  01 juli 2015         
 
 
 
Gren 20, 400m Medley Damer  Försök (5) 
Sponsor: SCA Care of life 
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 
SJR: Stina Gardell (1989) 4:42.71 2009-08-02 
MR: Stina Gardell (1990) 4:42.20 2013-07-05 
FM: Stina Gardell 4:47.56 
 
Heat 1 (5) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
295  Sara Wallberg  1999  AJ2899  NKK    25m  5:02.32 
108  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    50m  5:22.21 
521  Lina Berggren  1998  AB7698  VÄSTERÅS    50m  5:20.66 
84  Josefine Almvret  1999  AA0699  JÄRFÄLLA S    50m  5:20.78 
415  Josefin Hallman  1995  BF4695  SÖDERTÖRN    50m  5:28.47 
               
               

 
Heat 2 (5) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
291  Elin Podéus  1997  AE8297  NKK    50m  5:18.37 
86  Cornelia Eklund  2000  AC1800  JÄRFÄLLA S    50m  5:17.49 
102  Hanna Eriksson  1999  AD2499  JÖNKÖPING    50m  5:15.65 
566  Ayleen Burt  1997  BB5497  SPIF SF    50m  5:14.77 
90  Isabelle Hanson  1998  AB4298  JÄRFÄLLA S    50m  5:14.91 
94  Emma Rotstam  1998  AF7498  JÄRFÄLLA S    50m  5:17.18 
387  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  5:17.88 
325  Johanna Andersson  1996  AW4496  S 02    50m  5:19.43 

 
Heat 3 (5) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
426  Greta Nykvist  1996  AU7496  SÖDERTÖRN    50m  5:14.43 
21  Elin Svärd  1998  AL9498  FALUN    50m  5:10.85 
495  Rebecca Håkansson  1996  AV3296  VELLINGE-N    50m  5:08.03 
336  Erica Sjöholm  1997  AJ0497  SJÖBO SS    50m  5:01.58 
530  Clara Wiman  1996  AE8896  VÄSTERÅS    50m  5:07.22 
480  Emelie Johansson  1996  AN2496  TÄBY SIM    50m  5:10.57 
417  Sara Hägglund-Björklund  1995  BB3695  SÖDERTÖRN    50m  5:12.99 
485  Alexandra Uusaro  1995  AN0295  TÄBY SIM    50m  5:14.67 

 
Heat 4 (5) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
331  Ebba Hellström  1992  AK6692  S 02    50m  5:09.46 
520  Frida Berggren  1994  AE1894  VÄSTERÅS    50m  5:00.29 
208  Josefine Hansson  1992  AL8292  MKK    50m  5:08.09 
243  Emma Westman  1993  AP7693  MASS    50m  5:13.24 
               
               

 
Heat 5 (5) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
238  Elise Löfgren  1991  AF1691  MASS    50m  5:19.94 
420  Hanna Jörlund  1991  BL6891  SÖDERTÖRN    50m  5:09.08 
357  Stina Gardell  1990  AG9690  SPÅRVÄGEN    50m  4:41.52 
248  Christine Ekman  1994  AE8294  SK NEPTUN    50m  5:04.01 
481  Emma Karell  1994  AZ0694  TÄBY SIM    50m  5:12.78 
               
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  02 juli 2015 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  19:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner