2019-10-18   16:53:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Onsdag 1/7 kl. 10.00

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (50m)    Utskriftsdatum  30 juni 2015   
  Tävlingsort  Sundsvall    Utskriftstid  20:34   
  Arrangör  SSF/Sundsvalls Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  01 juli 2015         
 
 
 
Gren 3, 50m Ryggsim Damer  Försök (6) 
Sponsor: SCA Care of life 
SR: Sarah Sjöström (1993) 28.22 2015-03-06 
SJR: Michelle Coleman (1993) 28.74 2012-06-28 
MR: Michelle Coleman (1993) 28.74 2012-06-28 
FM: Ida Lindborg 28.95 
 
Heat 1 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
215  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    50m  32.66 
25  Alfhild Kristensson  1999  AI6699  GÖTEBORG    50m  32.37 
188  Sofia Henell  1997  AD0297  LASS    50m  32.65 
               
               
               

 
Heat 2 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
207  Andrea Gustafsson  1996  AV0896  MKK    50m  32.14 
104  Maria Galic  1995  AD9495  JÖNKÖPING    50m  31.97 
128  Linnea Wranå  1998  AO1898  KALMAR SS    50m  31.89 
11  Paulina Björkbacka  1995  AY6295  SK ENA    50m  31.65 
84  Josefine Almvret  1999  AA0699  JÄRFÄLLA S    50m  31.67 
82  Ida Liljeqvist  1999  AR4499  HÖGANÄS SS    50m  31.91 
426  Greta Nykvist  1996  AU7496  SÖDERTÖRN    50m  32.09 
402  Hilma Ramdén  2000  AF4600  SÖDERTÄLJE    50m  32.23 

 
Heat 3 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
202  Anna Miram  1999  AG7299  LUDVIKA SS    50m  31.50 
115  Elin Ristl  1999  AD1499  JÖNKÖPING    50m  31.38 
20  Sara Junevik  2000  AL3400  FALUN    50m  31.20 
291  Elin Podéus  1997  AE8297  NKK    50m  30.99 
531  Victoria Åberg  2001  AL7201  VÄSTERÅS    50m  31.07 
127  Josefin Lewton  1997  BF0297  KALMAR SS    50m  31.20 
442  Amanda Granborg  1999  AE7699  SK TRITON    50m  31.42 
358  Elin Grenholm  1999  AR2899  SPÅRVÄGEN    50m  31.55 

 
Heat 4 (6) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
343  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SKURU IK    50m  30.89 
505  Felicia Hedman  1995  BR6895  VÄSBY SS    50m  30.74 
125  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    50m  30.31 
249  Jessica Eriksson  1995  AH0895  SK NEPTUN    50m  29.79 
198  Lova Andersson  2000  AA3600  LJUNGBY SS    50m  29.82 
537  Dinah Jönsson  1998  AN6498  YSTADS SS    50m  30.62 
271  Emma Varga  1997  AE1897  SK NEPTUN    50m  30.80 
114  Johanna Pettersson  1996  AL2696  JÖNKÖPING    50m  30.97 

 
Heat 5 (6) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
418  Lina Johansson  1994  AF0694  SÖDERTÖRN    50m  31.28 
549  Frida Andersson  1991  AK1491  UDDEVALLA    50m  30.77 
367  Anna Åhlin  1991  AO7491  SPÅRVÄGEN    50m  30.10 
213  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  28.62 
354  Michelle Coleman  1993  AM2493  SPÅRVÄGEN    50m  29.25 
421  Lovisa Klarén  1992  AK1692  SÖDERTÖRN    50m  30.35 
101  Lina Edlund  1989  AT2489  JÖNKÖPING    50m  31.19 
               

 
Heat 6 (6) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
346  Emelie Stenhammar  1993  BH4293  SKÖVDE SS    50m  31.20 
314  Eleonor Lindborg  1992  BB9892  SK RAN    50m  30.71 
493  Emma Svensson  1992  AA2692  UPSALA S    50m  29.71 
428  Sarah Sjöström  1993  BN4493  SÖDERTÖRN    50m  28.22 
444  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    50m  29.10 
23  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    50m  30.28 
151  Johanna Pettersson  1992  AF1292  KUNGÄLV    50m  31.02 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  30 juni 2015 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner