2019-10-22   04:27:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Onsdag 1/7 kl. 10.00

9_J
Gren 9, 1500m Frisim Herrar Junior 
 
Sponsor: FREKER AB 
SR: Stefan Persson (1967) 15:17.01 1987-08-23 
SJR: Anders Holmertz (1968) 15:29.09 1986-07-06 
MR: Stefan Persson (1967) 15:26.17 1988-01-01 
FM: Adam Paulsson 15:58.12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
107  Johansson Victor  1998  JÖNKÖPING  AA7798  50 m  15:52.27   
237  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  16:07.99   
529  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  50 m  16:10.20   
397  Wanna Simon  1996  SÄFFLE SS  AD3996  50 m  16:12.79   
522  Björkholm Filip  1998  VÄSTERÅS  AP5798  50 m  16:34.76   
439  Christensen Cebastian  1998  SK TRITON  AE7798  50 m  16:40.76   
80  Boström Erik  1997  HÖGANÄS SS  AV5997  50 m  16:52.54   
33  Jönsson Johan  1995  SK HAJEN  AG1995  50 m  16:53.06   
328  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  50 m  16:57.87   
10  332  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  50 m  17:15.79   
11  10  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  17:15.83   
12  212  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  17:17.89   
13  137  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  50 m  17:18.18   
14  568  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  50 m  17:18.97   
15  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  50 m  17:19.03   
16  142  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  17:19.16   
17  284  Björklund Johan  1999  NJURUNDA  AE7199  50 m  17:19.46   
18  79  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  50 m  17:19.52   
19  92  Josefsson-Rudberg William  1998  JÄRFÄLLA S  AA7998  50 m  17:19.63   
20  91  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  50 m  17:22.88   
21  106  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  50 m  17:23.23   
22  Hambraeus Joel  1998  DANDERYD  AL8198  50 m  17:23.32   
23  536  Christiansson Johan  1996  YSTADS SS  AD4396  50 m  17:25.77   
24  492  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  50 m  17:27.95   
25  440  Ericsson Rasmus  1998  SK TRITON  AB4198  50 m  17:31.16   
26  535  Wiman Hugo  1997  VÄXJÖ SS  AP3797  50 m  17:39.53   
27  113  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  50 m  17:40.05   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  30 juni 2015 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  13:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner