2019-12-12   18:38:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3 Torsdag 2/7 kl. 10.00

13_J
Gren 13, 50m Bröstsim Damer Junior 
 
SR: Jennie Johansson (1988) 30.23 2013-08-04 
SJR: Rebecca Ejdervik (1987) 31.54 2007-03-25 
MR: Jennie Johansson (1988) 30.39 2014-07-03 
FM: Jennei Johannson 30.39 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
351  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  31.88   
51  Hansson Sophie  1998  HS  AM1298  50 m  32.01   
257  Lindberg Linnea  1996  SK NEPTUN  AL7696  50 m  32.80   
326  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  50 m  32.92   
266  Salih Milana  1997  SK NEPTUN  AX4697  50 m  33.16   
523  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  50 m  33.28   
295  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  50 m  33.38   
474  Norrman Vendela  1995  TYRESÖ SS  AQ4495  50 m  33.39   
117  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  50 m  33.40   
10  399  Christensen Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  50 m  33.44   
11  244  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  33.47   
12  555  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  50 m  33.74   
13  28  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  33.82   
14  521  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  50 m  33.94   
15  545  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  50 m  33.94   
16  578  Westerlund Lina  1995  WISBY SS  BD5295  50 m  34.02   
17  165  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  50 m  34.04   
18  451  Wingren Lina  1996  SK TRITON  AQ7896  50 m  34.09   
19  303  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  34.20   
20  263  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  34.22   
21  81  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  50 m  34.28   
22  313  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  34.28   
23  356  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  50 m  34.36   
24  22  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  50 m  34.39   
25  316  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  50 m  34.45   
26  199  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  50 m  34.49   
27  134  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  50 m  34.52   
28  364  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  50 m  34.66   
29  186  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  50 m  34.77   
30  448  Ståhl Moa  1995  SK TRITON  AV4695  50 m  34.91   
31  512  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  50 m  34.98   
32  52  Holm Johanna  1996  HS  AI7896  50 m  35.08   
33  98  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  35.10   
34  130  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  50 m  35.45   
35  203  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  50 m  35.47   
36  558  Lendt Sandra  2000  TRELLEBORG  AH0400  50 m  35.67   
37  141  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  50 m  37.17   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Svenska Simförbundet  Utskriftstid  17:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner