2019-12-16   04:49:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 5 Fredag 3/7 kl. 10.00

19_J
Gren 19, 50m Bröstsim Herrar Junior 
 
SR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 
SJR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 
MR: Johannes Skagius (1995) 27.86 2014-07-04 
FM: Johannes Skagius 27.86 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
380  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  AH8595  50 m  27.80   
41  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  50 m  28.79   
174  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  50 m  29.72   
164  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  50 m  29.80   
83  Persson Mika  1998  HÖGANÄS SS  AM7798  50 m  30.39   
Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  50 m  30.40   
55  Kertes Viktor  1996  HS  AP5196  50 m  30.62   
Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  50 m  30.66   
305  Ekstrand Julius  1998  POSEIDON  AJ9798  50 m  30.70   
10  39  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  50 m  30.72   
11  338  Lindberg Benjamin  1995  SKELLEFTEÅ  AJ6195  50 m  30.74   
12  163  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  30.78   
13  525  Dijkhuizen Gijs  2000  VÄSTERÅS  AL8300  50 m  30.79   
14  450  Wetterborg Rasmus  1996  SK TRITON  AC9396  50 m  31.03   
15  149  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  50 m  31.12   
16  61  Said Ahmad Al  1996  HS  AZ8396  50 m  31.15   
17  307  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  50 m  31.21   
18  469  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  50 m  31.22   
19  180  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  50 m  31.26   
20  286  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  50 m  31.26   
21  63  Schippert Otto  1996  HS  AG7996  50 m  31.30   
22  154  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  31.32   
23  556  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  50 m  31.35   
24  482  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  AN6197  50 m  31.46   
25  539  Nilsson Oskar  1995  ÅKERSBERGA  AD6595  50 m  31.47   
26  34  Rogmark Martin  1996  SK HAJEN  AI0196  50 m  31.52   
27  103  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  50 m  31.52   
28  301  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  50 m  31.62   
29  272  Weidlitz Filip  1997  SK NEPTUN  AP4397  50 m  31.64   
30  13  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  50 m  31.66   
31  419  Jonsson Pontus  2000  SÖDERTÖRN  AM5300  50 m  31.85   
32  293  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  50 m  31.86   
33  19  Eriksson Marcus  1995  FALUN  AH6995  50 m  32.10   
34  382  Westrin Jakob  1996  SUNDSVALL  AC1796  50 m  32.32   
35  359  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  50 m  32.80   
36  376  Dzihic Benjamin  1997  SUNDSVALL  AO0397  25 m  29.68   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Svenska Simförbundet  Utskriftstid  17:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner