2019-12-15   04:53:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Linköpings Öppna Knattemästerskap

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  Linköpings Ö Knattemästerskap    Utskriftsdatum  19 september 2015   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  12:09   
  Arrangör  Linköpings Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 september 2015         
 
 
 
Gren 13, 50m Fjärilsim 11-12 år  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
44  Ella Kågedal  2003  BV4803  LASS    25m   
39  Tilda Jaconelli  2003  BL0403  LASS    25m   
60  Rebecka Wibäck  2004    LASS    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Elin Heimdahl  2004    LASS    25m   
51  Klara Lundberg  2004  BJ8804  LASS    25m   
55  Hanna Persson  2004  AF2204  LASS    50m  1:01.37 
41  Emil Kilander  2004  AC2704  LASS    50m  1:16.74 
42  Marcus Kjellergren  2004  AT3104  LASS    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
26  Emmy Ericsson  2003  BO8403  LASS    25m  48.44 
53  Elvira Nilsson  2004  AF3804  LASS    50m  47.21 
72  Marcus Manninen  2004  AD1104  MOTALA SS    25m  46.75 
30  Filip Gidlöf  2003  AB9303  LASS    50m  46.82 
40  Alice Kardfall  2003  AI0603  LASS    25m  47.51 
18  Kristian Aziz  2003  AH2503  LASS    25m  50.14 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Gustav Edlund  2004  AG7504  LASS    50m  43.07 
12  Olle Almén  2003  AH3503  LASS    25m  40.72 
65  Emilia Eriksson  2004  AG3604  MOTALA SS    25m  39.81 
16  David Axelsson  2004  AC3704  LASS    50m  39.86 
50  Elsa Linné  2003  AX4803  LASS    50m  42.01 
Isabell Hejdeström  2003  BM1603  FINSPÅNG    25m  46.29 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
59  Amanda Weiding  2003  BF9803  LASS    50m  39.75 
28  Alice Fransson  2004  AF4804  LASS    50m  39.01 
63  Tilda Carlsson  2003  AM2603  MOTALA SS    25m  37.72 
56  Thilde Smedbäck  2004  AD3404  LASS    50m  37.89 
20  William Barkehed  2003  AH3903  LASS    25m  39.13 
70  Lukas Lundberg  2004  AD0104  MOTALA SS    50m  39.80 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  19 september 2015 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  12:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner