Program för Eurogames 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Startlist Event 5
|
Competition name |
Eurogames |
|
Print Date |
05 augusti 2015 |
|
|
Competition place |
Stockholm |
|
Print Time |
09:17 |
|
|
Organizer |
|
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
05 augusti 2015 |
|
|
|
|
Event 5, 50m Butterfly Men |
Finals (21) |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1638 |
2 |
Anthony Hull |
1981 |
30-34 |
Out To Swi |
|
50m |
|
990 |
3 |
Peter Haeusler |
1965 |
50-54 |
FVV Frankf |
|
50m |
|
1847 |
4 |
Martin Äng |
1982 |
30-34 |
Stockholm |
|
50m |
|
1451 |
5 |
Thomas Harris |
1974 |
40-44 |
Out To Swi |
|
50m |
|
1846 |
6 |
Lior Keren |
1976 |
35-39 |
IGLA |
|
50m |
|
1692 |
7 |
Mika Ruusunen |
1970 |
45-49 |
Helsingfor |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1135 |
0 |
Rafael López Pidre |
1980 |
35-39 |
Club Depor |
|
50m |
|
1450 |
1 |
Joachim Wegmann |
1957 |
55-59 |
Frankfurte |
|
50m |
|
991 |
2 |
Pierrick Yvon |
1986 |
25-29 |
Aquahomo a |
|
50m |
|
1132 |
3 |
Mika Rossi |
1977 |
35-39 |
HOT RY |
|
50m |
|
1328 |
4 |
Julio Aponte |
1945 |
70-74 |
Cleveland |
|
25m |
1:10.00 |
1766 |
5 |
Christophe Bopp |
1966 |
45-49 |
H2O |
|
25m |
1:10.00 |
1601 |
6 |
Daniel Rosemarin |
1955 |
60-64 |
TNYA |
|
50m |
|
1076 |
7 |
Christian Hellwig |
1949 |
65-69 |
San Franci |
|
50m |
|
1679 |
8 |
Branimir Gnjatovic |
1984 |
30-34 |
Stockholm |
|
50m |
|
1345 |
9 |
Edward Johnson |
1950 |
65-69 |
Team New Y |
|
50m |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1605 |
0 |
Ruben Villegas |
1963 |
50-54 |
san diego |
|
25m |
1:02.86 |
1313 |
1 |
Martin Oortwijn |
1954 |
60-64 |
Nat Utrech |
|
25m |
1:00.00 |
1417 |
2 |
William Philbrick |
1961 |
50-54 |
Atlanta Ra |
|
25m |
1:00.00 |
1587 |
3 |
Jerome Breton |
1959 |
55-59 |
OUTTOSWIM |
|
25m |
1:00.00 |
1851 |
4 |
Monllor Palacios |
1982 |
30-34 |
Upstream |
|
25m |
55.00 |
1612 |
5 |
Donald Derbyshire |
1958 |
55-59 |
Long Beach |
|
25m |
55.00 |
1092 |
6 |
Neil Hart |
1945 |
70-74 |
San Franci |
|
25m |
1:00.00 |
1852 |
7 |
Mads Jakobsen |
1979 |
35-39 |
Pan Idraet |
|
25m |
1:00.00 |
1568 |
8 |
Boaz Merari |
1971 |
40-44 |
NEMO TEL A |
|
25m |
1:00.00 |
1084 |
9 |
Marcus Hernandez |
1976 |
35-39 |
West Holly |
|
25m |
1:05.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1304 |
0 |
Davis Delaunay |
1979 |
35-39 |
VIKINGS DE |
|
25m |
50.00 |
1551 |
1 |
Philippe Cottin |
1962 |
50-54 |
FRONT RUNN |
|
25m |
50.00 |
1418 |
2 |
Henry Bortman |
1950 |
65-69 |
USF Master |
|
25m |
50.00 |
1416 |
3 |
Neal Wiener |
1944 |
70-74 |
West Holly |
|
25m |
49.20 |
1305 |
4 |
Nguyen Briand |
1982 |
30-34 |
Front Runn |
|
25m |
46.00 |
1697 |
5 |
Jordi Romaguera Bosch |
1968 |
45-49 |
Bgs |
|
25m |
47.00 |
1741 |
6 |
Alan White |
1971 |
40-44 |
LANES |
|
25m |
49.51 |
1083 |
7 |
Tom Malcolm |
1954 |
60-64 |
Team New Y |
|
25m |
50.00 |
1599 |
8 |
Neville Fleming |
1967 |
45-49 |
Out To Swi |
|
25m |
50.00 |
1689 |
9 |
David Baker |
1963 |
50-54 |
Brussels G |
|
25m |
51.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1272 |
0 |
Bert Kwakernaak |
1955 |
60-64 |
Nat Utrech |
|
25m |
45.00 |
1570 |
1 |
Tim Funnell |
1986 |
25-29 |
Out To Swi |
|
25m |
45.00 |
1709 |
2 |
Gregory Phillips |
1973 |
40-44 |
Glamourhea |
|
25m |
45.00 |
1087 |
3 |
Matti Vartiainen |
1951 |
60-64 |
Stockholm |
|
25m |
45.00 |
1582 |
4 |
Jürgen Lonzynski |
1959 |
55-59 |
SC Aufruhr |
|
25m |
44.00 |
1415 |
5 |
Hugues Chevalier |
1964 |
50-54 |
H2O Geneva |
|
25m |
44.93 |
1141 |
6 |
Gabor Vago |
1984 |
30-34 |
SC Janus |
|
25m |
45.00 |
1220 |
7 |
George Kardaras |
1971 |
40-44 |
olke athen |
|
25m |
45.00 |
1058 |
8 |
Morten Henrik Petersen |
1989 |
25-29 |
Pan Idræt |
|
25m |
45.00 |
1284 |
9 |
Bastien Venturi |
1978 |
35-39 |
Gay Sport |
|
25m |
46.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1269 |
0 |
Jeffrey Dutton |
1972 |
40-44 |
DC Aquatic |
|
25m |
42.70 |
1579 |
1 |
Ian Barillas-Mcentee |
1989 |
25-29 |
Ketelbinki |
|
25m |
41.00 |
1738 |
2 |
Vincent Lowell |
1961 |
50-54 |
West Holly |
|
25m |
41.00 |
1306 |
3 |
Timothy Nolen |
1985 |
30-34 |
Team New Y |
|
25m |
41.00 |
1242 |
4 |
Jacob Helsted |
1972 |
40-44 |
Copenhagen |
|
25m |
40.20 |
1413 |
5 |
Jonathan Andres Diaz Salazar |
1987 |
25-29 |
Halegatos |
|
25m |
40.30 |
1082 |
6 |
Alvaro Catala |
1981 |
30-34 |
Gay Sport |
|
25m |
41.00 |
1520 |
7 |
Thomas Protocil |
1988 |
25-29 |
Abseitz St |
|
25m |
41.00 |
1292 |
8 |
Kenneth Johansson |
1969 |
45-49 |
West Holly |
|
25m |
42.00 |
1598 |
9 |
Andrea Rostagnol |
1970 |
45-49 |
GRUPPO PES |
|
25m |
43.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1406 |
0 |
Bengt Agö |
1953 |
60-64 |
Stockholm |
|
25m |
40.00 |
1663 |
1 |
Richard Snow |
1978 |
35-39 |
Out To Swi |
|
25m |
40.00 |
1578 |
2 |
Michael Whitley |
1980 |
35-39 |
West Holly |
|
25m |
40.00 |
1804 |
3 |
Christian Bigom |
1987 |
25-29 |
Pan Idræt. |
|
25m |
40.00 |
1750 |
4 |
Adel Jabbar |
1987 |
25-29 |
San Franci |
|
25m |
40.00 |
1237 |
5 |
Bernard Lafianza |
1962 |
50-54 |
West Holly |
|
25m |
40.00 |
1850 |
6 |
Rodney Goijer |
1971 |
40-44 |
GLS Ketelb |
|
25m |
40.00 |
1453 |
7 |
Eckhard Heuer |
1961 |
50-54 |
Vorspiel S |
|
25m |
40.00 |
1690 |
8 |
Damien Yung |
1986 |
25-29 |
Aquahomo |
|
25m |
40.00 |
1791 |
9 |
Johan Schuitemaker |
1958 |
55-59 |
R(h)einspr |
|
25m |
40.01 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1228 |
0 |
Martin Weidt |
1985 |
30-34 |
Rosa Panth |
|
25m |
39.20 |
1407 |
1 |
Ernst Varga |
1966 |
45-49 |
SC Diana |
|
25m |
39.00 |
1555 |
2 |
Pim Pompen |
1972 |
40-44 |
Ketelbinki |
|
25m |
39.00 |
1412 |
3 |
Miguel Ortega Rodriguez |
1981 |
30-34 |
Vorspiel S |
|
25m |
38.55 |
1774 |
4 |
Sylvio Tarcy |
1972 |
40-44 |
Paris Aqua |
|
25m |
38.00 |
1194 |
5 |
Mark Grainge |
1978 |
35-39 |
Goslings. |
|
25m |
38.50 |
1536 |
6 |
Charles Christie |
1974 |
40-44 |
Squids |
|
25m |
38.88 |
1542 |
7 |
Dorian Germain |
1985 |
30-34 |
Marseille |
|
25m |
39.00 |
1699 |
8 |
Christophe Arnaud |
1976 |
35-39 |
cercle du |
|
25m |
39.00 |
1249 |
9 |
Antonio Silva |
1973 |
40-44 |
R(h)einspr |
|
25m |
39.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1414 |
0 |
Baptiste Martin |
1989 |
25-29 |
MUST |
|
25m |
38.00 |
1226 |
1 |
Paul-Jürgen Wagner |
1979 |
35-39 |
SC Diana |
|
25m |
38.00 |
1514 |
2 |
Jeremy Davidson |
1974 |
40-44 |
San Franci |
|
25m |
37.13 |
1515 |
3 |
Steffan Ritter |
1982 |
30-34 |
Copenhagen |
|
25m |
37.00 |
1565 |
4 |
Sergei Lahti |
1980 |
35-39 |
HOT RY |
|
25m |
36.69 |
1064 |
5 |
Tonci Kranjcevic Batalic |
1974 |
40-44 |
qSPORT |
|
25m |
37.00 |
1656 |
6 |
George Gonzalez |
1970 |
45-49 |
Orca Swim |
|
25m |
37.00 |
1245 |
7 |
Axel Baumann |
1984 |
30-34 |
SC Janus e |
|
25m |
37.18 |
1735 |
8 |
Rob Wieleman |
1960 |
55-59 |
Nat Utrech |
|
25m |
38.00 |
1562 |
9 |
Henning Elkjær Nielsen |
1960 |
55-59 |
Pan Idræt |
|
25m |
38.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1678 |
0 |
Tibor Varga |
1974 |
40-44 |
Düsseldorf |
|
25m |
36.50 |
1525 |
1 |
Emanuele Fanelli |
1982 |
30-34 |
Out to Swi |
|
25m |
36.00 |
1036 |
2 |
Juan Pedraz Araujo |
1981 |
30-34 |
Halegatos |
|
25m |
36.00 |
1707 |
3 |
Zhan Ouyang |
1988 |
25-29 |
Stockholm |
|
25m |
36.00 |
1654 |
4 |
Onesimo Demira |
1973 |
40-44 |
Team New Y |
|
25m |
36.00 |
1792 |
5 |
Alexander Henf |
1978 |
35-39 |
FVV e.V.. |
|
25m |
36.00 |
1700 |
6 |
Jérémie Riboulet |
1983 |
30-34 |
cargo |
|
25m |
36.00 |
1816 |
7 |
Joachim Ståhl |
1973 |
40-44 |
Stockholm |
|
25m |
36.00 |
1223 |
8 |
Marcel van Walt van Praag |
1975 |
40-44 |
GAY SWIM A |
|
25m |
36.06 |
1524 |
9 |
Damien Bordreuil |
1976 |
35-39 |
Paris Aqua |
|
25m |
36.60 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1013 |
0 |
Jamie Malcolm |
1974 |
40-44 |
TNYA |
|
25m |
35.16 |
1386 |
1 |
Michael Given |
1964 |
50-54 |
San Diego |
|
25m |
35.03 |
1069 |
2 |
David Kirvan |
1964 |
50-54 |
West Holly |
|
25m |
35.00 |
1396 |
3 |
Mason Chuang |
1979 |
35-39 |
SF Tsunami |
|
25m |
35.00 |
1548 |
4 |
Bruno Olislaeger |
1973 |
40-44 |
Brussels G |
|
25m |
35.00 |
1752 |
5 |
Laurent Poirot |
1973 |
40-44 |
Paris Aqua |
|
25m |
35.00 |
1213 |
6 |
Alberto Caceres Castro |
1982 |
30-34 |
Glamourhea |
|
25m |
35.00 |
1383 |
7 |
Brian Stearns |
1983 |
30-34 |
Making Wav |
|
25m |
35.00 |
1243 |
8 |
Raymond Cox |
1975 |
40-44 |
|
|
25m |
35.11 |
1233 |
9 |
Michael Saxvik |
1981 |
30-34 |
DC Aquatic |
|
25m |
35.77 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1479 |
0 |
Josh Dorfzaun |
1972 |
40-44 |
TPIT. USMS |
|
25m |
35.00 |
1212 |
1 |
Dane Mcmanus |
1974 |
40-44 |
Glamourhea |
|
25m |
35.00 |
1232 |
2 |
Rob Poste |
1966 |
45-49 |
KC Wave |
|
25m |
34.84 |
1517 |
3 |
Reinhard Schorn |
1967 |
45-49 |
sc aufruhr |
|
25m |
34.50 |
1518 |
4 |
Freddy Arends |
1967 |
45-49 |
Gold Coast |
|
25m |
34.12 |
1411 |
5 |
Mikel Rotaeche |
1969 |
45-49 |
Downtown S |
|
25m |
34.37 |
1494 |
6 |
Bob Greene |
1968 |
45-49 |
united sta |
|
25m |
34.60 |
1402 |
7 |
Ken Griffiths |
1969 |
45-49 |
DSST. San |
|
25m |
35.00 |
1828 |
8 |
Jan Mikkelsen |
1969 |
45-49 |
Copenhagen |
|
25m |
35.00 |
1495 |
9 |
Julien Laudillay |
1976 |
35-39 |
Paris Aqua |
|
25m |
35.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1522 |
0 |
Alberto Ibañez |
1972 |
40-44 |
Halegatos |
|
25m |
34.00 |
1031 |
1 |
Marco Hogervorst |
1970 |
45-49 |
HHZV Plons |
|
25m |
34.00 |
1204 |
2 |
Jean Fabre |
1986 |
25-29 |
Paris Aqua |
|
25m |
34.00 |
1171 |
3 |
Fabien Groisard |
1990 |
25-29 |
Paris Aqua |
|
25m |
34.00 |
1196 |
4 |
Kei Koizumi |
1968 |
45-49 |
DCAC |
|
25m |
33.80 |
1201 |
5 |
Jacques Delibie |
1965 |
50-54 |
Paris Aqua |
|
25m |
33.85 |
1181 |
6 |
Ariel Druckman |
1982 |
30-34 |
TLV Nemos |
|
25m |
34.00 |
1075 |
7 |
Frankin Mansilla |
1960 |
55-59 |
Boston-LAN |
|
25m |
34.00 |
1190 |
8 |
Paganini Mathieu |
1982 |
30-34 |
MUST |
|
25m |
34.00 |
1017 |
9 |
Andreas Kaisinger |
1966 |
45-49 |
Abseitz St |
|
25m |
34.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1394 |
0 |
Kozo Suzuki |
1963 |
50-54 |
Team New Y |
|
25m |
33.50 |
1047 |
1 |
Charles Carson |
1954 |
60-64 |
Team New Y |
|
25m |
33.05 |
1390 |
2 |
Ruben Alonso |
1977 |
35-39 |
Brussels G |
|
25m |
33.00 |
1511 |
3 |
Mike Teed |
1980 |
35-39 |
EBSC |
|
25m |
33.00 |
1024 |
4 |
Brendan Garvin |
1980 |
35-39 |
DCAC |
|
25m |
33.00 |
1033 |
5 |
Jeffrey Mead |
1956 |
55-59 |
DCAC |
|
25m |
33.00 |
1035 |
6 |
John Tustin |
1976 |
35-39 |
District o |
|
25m |
33.00 |
1380 |
7 |
Steven Welch |
1976 |
35-39 |
San Franci |
|
25m |
33.00 |
1539 |
8 |
Kevin Majoros |
1960 |
55-59 |
District o |
|
25m |
33.10 |
1729 |
9 |
Matthias Decanter |
1977 |
35-39 |
Paris Aqua |
|
25m |
33.66 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1398 |
0 |
Adam Thodey |
1974 |
40-44 |
SQUID - Co |
|
25m |
32.56 |
1883 |
1 |
Brendan J. Knox |
1986 |
25-29 |
Melbourne |
|
50m |
32.50 |
1493 |
2 |
Robert Jeter |
1974 |
40-44 |
DC Aquatic |
|
25m |
32.24 |
1508 |
3 |
John Reichel |
1961 |
50-54 |
SLSV Start |
|
25m |
32.00 |
1484 |
4 |
Gilad Ronen |
1983 |
30-34 |
TLV Nemos |
|
25m |
32.00 |
1023 |
5 |
Geminio Grossi |
1969 |
45-49 |
Downtown S |
|
25m |
32.00 |
1016 |
6 |
Federico Lupp |
1961 |
50-54 |
FVV |
|
25m |
32.00 |
1129 |
7 |
Emanuele Canni |
1973 |
40-44 |
Düsseldorf |
|
25m |
32.40 |
1052 |
8 |
Tristan Bray |
1985 |
30-34 |
Wett Ones |
|
25m |
32.50 |
1372 |
9 |
Brian Dohner |
1962 |
50-54 |
Atlanta Ra |
|
25m |
32.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1392 |
0 |
Aaron Cantrell |
1985 |
30-34 |
Atlanta Ra |
|
25m |
32.00 |
1849 |
1 |
Ioannis Mantzaris van der Bijl |
1981 |
30-34 |
London Orc |
|
25m |
32.00 |
1188 |
2 |
David Forrest |
1961 |
50-54 |
Out To Swi |
|
25m |
32.00 |
1377 |
3 |
Timo Lainen |
1967 |
45-49 |
Stockholm |
|
25m |
31.50 |
1140 |
4 |
Rene Correlje |
1968 |
45-49 |
HHZV Plons |
|
25m |
31.00 |
1848 |
5 |
Patrick Nolen |
1978 |
35-39 |
Out to Swi |
|
25m |
31.50 |
1391 |
6 |
Peter van Vuuren |
1960 |
55-59 |
Upstream A |
|
25m |
32.00 |
1373 |
7 |
Hervé Jeanneret |
1983 |
30-34 |
Gay Sport |
|
25m |
32.00 |
1530 |
8 |
Jonathan Daniel Tindall |
1988 |
25-29 |
Out To Swi |
|
25m |
32.00 |
1532 |
9 |
John Grzeszczak |
1958 |
55-59 |
Gold coast |
|
25m |
32.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1000 |
0 |
Adrian Sucipto |
1990 |
25-29 |
london orc |
|
25m |
31.00 |
1489 |
1 |
Sean Fitzgerald |
1963 |
50-54 |
FGG |
|
25m |
31.00 |
1361 |
2 |
Christoph Mohr |
1973 |
40-44 |
H2O Geneva |
|
25m |
31.00 |
1474 |
3 |
Daniel Wiederkehr |
1982 |
30-34 |
Team New Y |
|
25m |
30.86 |
1032 |
4 |
Sam Smedinghoff |
1984 |
30-34 |
DC Aquatic |
|
25m |
30.64 |
1368 |
5 |
Gaetano di Lorenzo |
1962 |
50-54 |
GRUPPO PES |
|
25m |
30.74 |
1370 |
6 |
Markus Follmann |
1964 |
50-54 |
Vorspiel S |
|
25m |
30.90 |
1371 |
7 |
Evan Cobb |
1979 |
35-39 |
TNYA |
|
25m |
31.00 |
1366 |
8 |
John O´donnell |
1965 |
50-54 |
Team New Y |
|
25m |
31.00 |
1375 |
9 |
Guido Moret |
1985 |
30-34 |
Ketelbinki |
|
25m |
31.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1362 |
0 |
Frederick Dever |
1965 |
50-54 |
District o |
|
25m |
30.38 |
1025 |
1 |
Roger Siegloch |
1972 |
40-44 |
Abseitz St |
|
25m |
30.07 |
1150 |
2 |
Shachar Keizman |
1983 |
30-34 |
Team New Y |
|
25m |
30.00 |
1020 |
3 |
Carlos Florez |
1975 |
40-44 |
West Holly |
|
25m |
30.00 |
1478 |
4 |
Bruno Lefevre |
1972 |
40-44 |
Paris Aqua |
|
25m |
30.00 |
1365 |
5 |
Pablo Lourenzo Quatra |
1990 |
25-29 |
BRUSSELS G |
|
25m |
30.00 |
1008 |
6 |
Nicholas Niiro |
1986 |
25-29 |
SF Tsunami |
|
25m |
30.00 |
1382 |
7 |
Chad Hall |
1982 |
30-34 |
|
|
25m |
30.00 |
1367 |
8 |
Joshua Judge |
1976 |
35-39 |
Team New Y |
|
25m |
30.26 |
1499 |
9 |
Daniel Prince |
1966 |
45-49 |
Team New Y |
|
25m |
30.42 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1704 |
0 |
Michel Krüger |
1978 |
35-39 |
Düsseldorf |
|
25m |
30.00 |
1364 |
1 |
Daniel Friel |
1987 |
25-29 |
San Franci |
|
25m |
29.99 |
1356 |
2 |
Jacek Slowikowski |
1985 |
30-34 |
TNYA |
|
25m |
29.50 |
1157 |
3 |
Jack Mackenroth |
1969 |
45-49 |
Team New Y |
|
25m |
29.16 |
1355 |
4 |
Tor Gunnar Bjørnstad |
1984 |
30-34 |
Lambertset |
|
25m |
29.00 |
1357 |
5 |
Rj Hermanet |
1970 |
45-49 |
Team New Y |
|
25m |
29.10 |
1177 |
6 |
Ståle Ølberg |
1972 |
40-44 |
Lambertset |
|
25m |
29.17 |
1482 |
7 |
Michael Clifford |
1994 |
0-24 |
University |
|
25m |
29.54 |
1381 |
8 |
Arnaud Chandeclair |
1981 |
30-34 |
Paris Aqua |
|
25m |
30.00 |
1369 |
9 |
Donald Ainslie |
1966 |
45-49 |
Toronto Do |
|
25m |
30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1827 |
0 |
Stephen Lue |
1984 |
30-34 |
Out To Swi |
|
25m |
29.00 |
1152 |
1 |
Sean Frampton |
1966 |
45-49 |
Team Flori |
|
25m |
28.92 |
1012 |
2 |
James Vaucher |
1983 |
30-34 |
Team Flori |
|
25m |
28.53 |
1385 |
3 |
Michael Tynan |
1981 |
30-34 |
Team NY aq |
|
25m |
28.50 |
1358 |
4 |
Laurence Mclellan Bastidas |
1996 |
0-24 |
UYSWC |
|
25m |
28.00 |
1006 |
5 |
Stefan Jadestig |
1984 |
30-34 |
Stockholm |
|
25m |
28.30 |
1353 |
6 |
Dag Audun Andersen |
1974 |
40-44 |
Lambertset |
|
25m |
28.50 |
1007 |
7 |
Claes Lindgren |
1978 |
35-39 |
Stockholm |
|
25m |
28.90 |
1153 |
8 |
Rodrigo Corcho |
1997 |
0-24 |
|
|
25m |
28.98 |
1354 |
9 |
Jari Salomaa |
1978 |
35-39 |
SF Tsunami |
|
25m |
29.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1360 |
0 |
Michael Schassberger |
1972 |
40-44 |
SG Stuttga |
|
25m |
28.00 |
1004 |
1 |
Neill Williams |
1968 |
45-49 |
DCAC |
|
25m |
27.60 |
1349 |
2 |
Win Chesson |
1983 |
30-34 |
TNYA |
|
25m |
26.88 |
1350 |
3 |
Neal Thomson |
1991 |
0-24 |
Out To Swi |
|
25m |
26.46 |
1347 |
4 |
Robert Magorien |
1983 |
30-34 |
TNYA Swimm |
|
25m |
23.47 |
1144 |
5 |
Amini Fonua |
1989 |
25-29 |
|
|
25m |
26.00 |
1351 |
6 |
Steve Mortimer |
1970 |
45-49 |
Atlanta Ra |
|
25m |
26.87 |
1161 |
7 |
Tom Godefroy |
1982 |
30-34 |
Paris Aqua |
|
25m |
26.90 |
1352 |
8 |
Mark Sendecky |
1982 |
30-34 |
Glamourhea |
|
25m |
28.00 |
1145 |
9 |
William Scott |
1991 |
0-24 |
TNYA |
|
25m |
28.00 |
Generated by WinGrodan 1.24.00 |
Print Date |
05 augusti 2015 |
Licensed to: Simklubben Neptun |
Print Time |
09:17 |
|