Ohjelma Eurogames 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
5_S
Gren 5, 50m Butterfly Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
26.00 |
|
2 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
26.46 |
|
3 |
1351 |
Mortimer Steve |
1970 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
26.87 |
|
4 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
26.88 |
|
5 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
26.90 |
|
6 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
27.60 |
|
7 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
28.00 |
|
8 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
28.00 |
|
9 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1996 |
UYSWC |
|
25 m |
28.00 |
|
10 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
28.00 |
|
11 |
1006 |
Jadestig Stefan |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
28.30 |
|
12 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
28.50 |
|
13 |
1385 |
Tynan Michael |
1981 |
Team NY aq |
|
25 m |
28.50 |
|
14 |
1012 |
Vaucher James |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
28.53 |
|
15 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
28.90 |
|
16 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
28.92 |
|
17 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1997 |
|
|
25 m |
28.98 |
|
18 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
29.00 |
|
19 |
1355 |
Bjørnstad Tor Gunnar |
1984 |
Lambertset |
|
25 m |
29.00 |
|
20 |
1827 |
Lue Stephen |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
29.00 |
|
21 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
29.10 |
|
22 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
29.16 |
|
23 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
29.17 |
|
24 |
1356 |
Slowikowski Jacek |
1985 |
TNYA |
|
25 m |
29.50 |
|
25 |
1482 |
Clifford Michael |
1994 |
University |
|
25 m |
29.54 |
|
26 |
1471 |
Verdugo Julio Cesar Leon |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
29.90 |
|
27 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
29.99 |
|
28 |
1008 |
Niiro Nicholas |
1986 |
SF Tsunami |
|
25 m |
30.00 |
|
29 |
1020 |
Florez Carlos |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
30.00 |
|
30 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
30.00 |
|
31 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
30.00 |
|
32 |
1369 |
Ainslie Donald |
1966 |
Toronto Do |
|
25 m |
30.00 |
|
33 |
1381 |
Chandeclair Arnaud |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
30.00 |
|
34 |
1382 |
Hall Chad |
1982 |
|
|
25 m |
30.00 |
|
35 |
1478 |
Lefevre Bruno |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
30.00 |
|
36 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
30.00 |
|
37 |
1025 |
Siegloch Roger |
1972 |
Abseitz St |
|
25 m |
30.07 |
|
38 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
30.26 |
|
39 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
30.38 |
|
40 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
30.42 |
|
41 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
30.64 |
|
42 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
30.74 |
|
43 |
1474 |
Wiederkehr Daniel |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
30.86 |
|
44 |
1359 |
Walther Gregory |
1984 |
West Holly |
|
25 m |
30.88 |
|
45 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
30.90 |
|
46 |
1000 |
Sucipto Adrian |
1990 |
london orc |
|
25 m |
31.00 |
|
47 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
31.00 |
|
48 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
31.00 |
|
49 |
1366 |
O'donnell John |
1997 |
Team New Y |
|
25 m |
31.00 |
|
50 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
31.00 |
|
51 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
31.00 |
|
52 |
1489 |
Fitzgerald Sean |
1963 |
FGG |
|
25 m |
31.00 |
|
53 |
1377 |
Lainen Timo |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
31.50 |
|
54 |
1848 |
Nolen Patrick |
1978 |
Out to Swi |
|
25 m |
31.50 |
|
55 |
1016 |
Lupp Federico |
1961 |
FVV |
|
25 m |
32.00 |
|
56 |
1023 |
Grossi Geminio |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
32.00 |
|
57 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
58 |
1373 |
Jeanneret Hervé |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
32.00 |
|
59 |
1391 |
van Vuuren Peter |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
32.00 |
|
60 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
32.00 |
|
61 |
1484 |
Ronen Gilad |
1983 |
TLV Nemos |
|
25 m |
32.00 |
|
62 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
32.00 |
|
63 |
1530 |
Tindall Jonathan Daniel |
1988 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
64 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Gold coast |
|
25 m |
32.00 |
|
65 |
1849 |
van der Bijl Ioannis Mantzaris |
1981 |
London Orc |
|
25 m |
32.00 |
|
66 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
32.24 |
|
67 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
25 m |
32.40 |
|
68 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
32.50 |
|
69 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
32.56 |
|
70 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
32.80 |
|
71 |
1024 |
Garvin Brendan |
1980 |
DCAC |
|
25 m |
33.00 |
|
72 |
1033 |
Mead Jeffrey |
1956 |
DCAC |
|
25 m |
33.00 |
|
73 |
1035 |
Tustin John |
1976 |
District o |
|
25 m |
33.00 |
|
74 |
1380 |
Welch Steven |
1976 |
San Franci |
|
25 m |
33.00 |
|
75 |
1390 |
Alonso Ruben |
1977 |
Brussels G |
|
25 m |
33.00 |
|
76 |
1511 |
Teed Mike |
1980 |
EBSC |
|
25 m |
33.00 |
|
77 |
1047 |
Carson Charles |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
33.05 |
|
78 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
33.10 |
|
79 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
33.50 |
|
80 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.66 |
|
81 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
33.80 |
|
82 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.85 |
|
83 |
1017 |
Kaisinger Andreas |
1966 |
Abseitz St |
|
25 m |
34.00 |
|
84 |
1031 |
Hogervorst Marco |
1970 |
HHZV Plons |
|
25 m |
34.00 |
|
85 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
34.00 |
|
86 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
87 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
34.00 |
|
88 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
34.00 |
|
89 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
90 |
1522 |
Ibañez Alberto |
1972 |
Halegatos |
|
25 m |
34.00 |
|
91 |
1518 |
Arends Freddy |
1967 |
Gold Coast |
|
25 m |
34.12 |
|
92 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
34.37 |
|
93 |
1517 |
Schorn Reinhard |
1967 |
sc aufruhr |
|
25 m |
34.50 |
|
94 |
1494 |
Greene Bob |
1968 |
united sta |
|
25 m |
34.60 |
|
95 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
34.84 |
|
96 |
1069 |
Kirvan David |
1964 |
West Holly |
|
25 m |
35.00 |
|
97 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
35.00 |
|
98 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
35.00 |
|
99 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
35.00 |
|
100 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
35.00 |
|
101 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
35.00 |
|
102 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
35.00 |
|
103 |
1495 |
Laudillay Julien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
104 |
1548 |
Olislaeger Bruno |
1973 |
Brussels G |
|
25 m |
35.00 |
|
105 |
1752 |
Poirot Laurent |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
106 |
1828 |
Mikkelsen Jan |
1969 |
Copenhagen |
|
25 m |
35.00 |
|
107 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
35.03 |
|
108 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
35.11 |
|
109 |
1013 |
Malcolm Jamie |
1974 |
TNYA |
|
25 m |
35.16 |
|
110 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
35.77 |
|
111 |
1036 |
Pedraz Araujo Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
36.00 |
|
112 |
1525 |
Fanelli Emanuele |
1982 |
Out to Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
113 |
1654 |
Demira Onesimo |
1973 |
Team New Y |
|
25 m |
36.00 |
|
114 |
1700 |
Riboulet Jérémie |
1983 |
cargo |
|
25 m |
36.00 |
|
115 |
1707 |
Ouyang Zhan |
1988 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
116 |
1792 |
Henf Alexander |
1978 |
FVV e.V.. |
|
25 m |
36.00 |
|
117 |
1816 |
Ståhl Joachim |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
118 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
36.06 |
|
119 |
1678 |
Varga Tibor |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
36.50 |
|
120 |
1524 |
Bordreuil Damien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
36.60 |
|
121 |
1565 |
Lahti Sergei |
1980 |
HOT RY |
|
25 m |
36.69 |
|
122 |
1064 |
Kranjcevic Batalic Tonci |
1974 |
qSPORT |
|
25 m |
37.00 |
|
123 |
1515 |
Ritter Steffan |
1982 |
Copenhagen |
|
25 m |
37.00 |
|
124 |
1656 |
Gonzalez George |
1970 |
Orca Swim |
|
25 m |
37.00 |
|
125 |
1733 |
Bellotti Toma |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
37.11 |
|
126 |
1514 |
Davidson Jeremy |
1974 |
San Franci |
|
25 m |
37.13 |
|
127 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
37.18 |
|
128 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
38.00 |
|
129 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
38.00 |
|
130 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
38.00 |
|
131 |
1735 |
Wieleman Rob |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
38.00 |
|
132 |
1774 |
Tarcy Sylvio |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
133 |
1194 |
Grainge Mark |
1978 |
Goslings. |
|
25 m |
38.50 |
|
134 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
38.55 |
|
135 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
38.88 |
|
136 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
25 m |
39.00 |
|
137 |
1542 |
Germain Dorian |
1985 |
Marseille |
|
25 m |
39.00 |
|
138 |
1555 |
Pompen Pim |
1972 |
Ketelbinki |
|
25 m |
39.00 |
|
139 |
1699 |
Arnaud Christophe |
1976 |
cercle du |
|
25 m |
39.00 |
|
140 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
39.20 |
|
141 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
39.80 |
|
142 |
1237 |
Lafianza Bernard |
1962 |
West Holly |
|
25 m |
40.00 |
|
143 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
40.00 |
|
144 |
1453 |
Heuer Eckhard |
1961 |
Vorspiel S |
|
25 m |
40.00 |
|
145 |
1558 |
Begg Andrew |
1975 |
Nat Utrech |
|
25 m |
40.00 |
|
146 |
1578 |
Whitley Michael |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
40.00 |
|
147 |
1663 |
Snow Richard |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
148 |
1690 |
Yung Damien |
1986 |
Aquahomo |
|
25 m |
40.00 |
|
149 |
1750 |
Jabbar Adel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
40.00 |
|
150 |
1804 |
Bigom Christian |
1987 |
Pan Idræt. |
|
25 m |
40.00 |
|
151 |
1850 |
Goijer Rodney |
1971 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
40.00 |
|
152 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
40.01 |
|
153 |
1242 |
Helsted Jacob |
1972 |
Copenhagen |
|
25 m |
40.20 |
|
154 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
40.30 |
|
155 |
1082 |
Catala Alvaro |
1981 |
Gay Sport |
|
25 m |
41.00 |
|
156 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
41.00 |
|
157 |
1520 |
Protocil Thomas |
1988 |
Abseitz St |
|
25 m |
41.00 |
|
158 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
41.00 |
|
159 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
41.00 |
|
160 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
42.00 |
|
161 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
42.70 |
|
162 |
1598 |
Rostagnol Andrea |
1970 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
43.00 |
|
163 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
44.00 |
|
164 |
1415 |
Chevalier Hugues |
1964 |
H2O Geneva |
|
25 m |
44.93 |
|
165 |
1058 |
Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
45.00 |
|
166 |
1087 |
Vartiainen Matti |
1951 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
167 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
FVV Frankf |
|
25 m |
45.00 |
|
168 |
1220 |
Kardaras George |
1971 |
olke athen |
|
25 m |
45.00 |
|
169 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
45.00 |
|
170 |
1570 |
Funnell Tim |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
171 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
45.00 |
|
172 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
46.00 |
|
173 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
46.00 |
|
174 |
1697 |
Romaguera Bosch Jordi |
1968 |
Bgs |
|
25 m |
47.00 |
|
175 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
49.20 |
|
176 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
49.51 |
|
177 |
1083 |
Malcolm Tom |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
50.00 |
|
178 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
50.00 |
|
179 |
1418 |
Bortman Henry |
1950 |
USF Master |
|
25 m |
50.00 |
|
180 |
1551 |
Cottin Philippe |
1962 |
FRONT RUNN |
|
25 m |
50.00 |
|
181 |
1599 |
Fleming Neville |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
50.00 |
|
182 |
1689 |
Baker David |
1963 |
Brussels G |
|
25 m |
51.00 |
|
183 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
55.00 |
|
184 |
1851 |
Palacios Monllor |
1982 |
Upstream |
|
25 m |
55.00 |
|
185 |
1092 |
Hart Neil |
1945 |
San Franci |
|
25 m |
1:00.00 |
|
186 |
1313 |
Oortwijn Martin |
1954 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:00.00 |
|
187 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:00.00 |
|
188 |
1568 |
Merari Boaz |
1971 |
NEMO TEL A |
|
25 m |
1:00.00 |
|
189 |
1587 |
Breton Jerome |
1959 |
OUTTOSWIM |
|
25 m |
1:00.00 |
|
190 |
1852 |
Jakobsen Mads |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:00.00 |
|
191 |
1605 |
Villegas Ruben |
1963 |
san diego |
|
25 m |
1:02.86 |
|
192 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
193 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
1:10.00 |
|
194 |
1766 |
Bopp Christophe |
1966 |
H2O |
|
25 m |
1:10.00 |
|
195 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
196 |
1076 |
Hellwig Christian |
1949 |
San Franci |
|
50 m |
|
|
197 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
198 |
1135 |
López Pidre Rafael |
1980 |
Club Depor |
|
50 m |
|
|
199 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
200 |
1450 |
Wegmann Joachim |
1957 |
Frankfurte |
|
50 m |
|
|
201 |
1451 |
Harris Thomas |
1974 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
202 |
1601 |
Rosemarin Daniel |
1955 |
TNYA |
|
50 m |
|
|
203 |
1638 |
Hull Anthony |
1981 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
204 |
1679 |
Gnjatovic Branimir |
1984 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
205 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
50 m |
|
|
206 |
1846 |
Keren Lior |
1976 |
IGLA |
|
50 m |
|
|
207 |
1847 |
Äng Martin |
1982 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:54 |
|