Ohjelma Eurogames 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 56
|
Competition name |
Eurogames |
|
Print Date |
07 August 2015 |
|
|
Competition place |
Stockholm |
|
Print Time |
09:29 |
|
|
Organizer |
|
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
05 August 2015 |
|
|
|
|
Event 56, 4X50m Freestyle Men |
Finals (9) |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2217 |
3 |
H2o Geneva Men 200 |
200 |
200-239 |
H20 GENEVA |
|
50m |
|
2034 |
4 |
Halegatos |
120 |
120-159 |
Halegatos |
|
50m |
|
2078 |
5 |
Tsunami B 100 |
113 |
100-119 |
San Franci |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2243 |
0 |
Positive Strokes 200 x |
200 |
200-239 |
Positive S |
|
50m |
|
2215 |
1 |
SC Auf Ruhr 1 |
191 |
160-199 |
SC AufRuhr |
|
50m |
|
2063 |
2 |
GSA1 177 |
177 |
160-199 |
GAY SWIM |
|
50m |
2:57.00 |
2053 |
3 |
San Diego Swim Masters 228 |
228 |
200-239 |
San Diego |
|
50m |
2:50.00 |
2022 |
4 |
PA - 7 139 |
139 |
120-159 |
Paris Aqua |
|
50m |
2:45.00 |
1981 |
5 |
Grunions B 207 |
207 |
200-239 |
Long Beach |
|
50m |
2:50.00 |
2071 |
6 |
Nat Utrecht 4 men |
246 |
240-279 |
Nat Utrech |
|
50m |
2:50.00 |
2077 |
7 |
Tsunami A 240 |
252 |
240-279 |
San Franci |
|
50m |
3:40.00 |
2240 |
8 |
TEAM GRAND P.A 186 |
186 |
160-199 |
Styrmir |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2166 |
0 |
HOT 142 |
142 |
120-159 |
HOT |
|
50m |
2:39.35 |
2210 |
1 |
Stockholm Dolphins G 213 |
213 |
200-239 |
Stockholm |
|
50m |
2:36.00 |
2194 |
2 |
TNYA B 158 |
158 |
120-159 |
TNYA |
|
50m |
2:30.78 |
2062 |
3 |
TLV Nemos 2 175 |
175 |
160-199 |
TLV Nemos |
|
50m |
2:30.00 |
2193 |
4 |
TNYA C 194 |
194 |
160-199 |
TNYA |
|
50m |
2:25.53 |
2192 |
5 |
TNYA D 213 |
213 |
200-239 |
TNYA |
|
50m |
2:27.37 |
2241 |
6 |
ISARHECHTE I 170 |
170 |
160-199 |
Isarhechte |
|
50m |
2:30.00 |
2222 |
7 |
Northern Waves 182 |
182 |
160-199 |
Northern W |
|
50m |
2:35.00 |
2185 |
8 |
OTS M 200 B |
212 |
200-239 |
Out To Swi |
|
50m |
2:39.00 |
1955 |
9 |
Glamourhead Sharks 254 |
254 |
240-279 |
Glamourhea |
|
50m |
2:43.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2224 |
0 |
West Hollywood Aquatics 250 |
250 |
240-279 |
West Holly |
|
50m |
2:25.00 |
2213 |
1 |
Stockholm Dolphins J 155 |
155 |
120-159 |
Stockholm |
|
50m |
2:21.00 |
2227 |
2 |
TNYA 180 |
180 |
160-199 |
TNYA |
|
50m |
2:20.00 |
2019 |
3 |
PA - 6 135 |
135 |
120-159 |
Paris Aqua |
|
50m |
2:20.00 |
1986 |
4 |
OTS M200 |
219 |
200-239 |
Out To Swi |
|
50m |
2:19.00 |
1901 |
5 |
Cobenhagen Mermates 2 |
206 |
200-239 |
Copenhagen |
|
50m |
2:20.00 |
2228 |
6 |
Upstream Amsterdam.2 192 |
192 |
160-199 |
Upstream A |
|
50m |
2:20.00 |
2223 |
7 |
GSZ 194 |
194 |
160-199 |
Gay Sport |
|
50m |
2:21.00 |
2182 |
8 |
Hannover 164 |
164 |
160-199 |
SLS Leineb |
|
50m |
2:22.00 |
2080 |
9 |
Tsunami D 160 |
172 |
160-199 |
San Franci |
|
50m |
2:25.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2235 |
0 |
Ketelbinkie 5 210 |
210 |
200-239 |
GLS Ketelb |
|
50m |
2:15.00 |
2186 |
1 |
OTS 120 B Men |
145 |
120-159 |
Out To Swi |
|
50m |
2:12.00 |
2237 |
2 |
TNYA 200 |
200 |
200-239 |
TNYA |
|
50m |
2:10.00 |
2234 |
3 |
Ketelbinkie 4 173 |
173 |
160-199 |
GLS Ketelb |
|
50m |
2:10.00 |
2178 |
4 |
Upstream 4 120 |
120 |
120-159 |
Upstream |
|
50m |
2:10.00 |
1957 |
5 |
Glamourhead Sharks 160 |
160 |
160-199 |
Glamourhea |
|
50m |
2:10.00 |
2219 |
6 |
FVV 149 |
149 |
120-159 |
FVV |
|
50m |
2:10.00 |
2191 |
7 |
Team Florida 234 |
234 |
200-239 |
Team Flori |
|
50m |
2:12.00 |
2029 |
8 |
PA - 5 144 |
144 |
120-159 |
Paris Aqua |
|
50m |
2:12.00 |
2232 |
9 |
Ketelbinkie 3 135 |
135 |
120-159 |
GLS Ketelb |
|
50m |
2:15.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2088 |
0 |
FVV 200 |
201 |
200-239 |
FVV |
|
50m |
2:08.44 |
1979 |
1 |
HHZV Plons 6 |
203 |
200-239 |
HHZV Plons |
|
50m |
2:07.00 |
2207 |
2 |
DC Aquatics Club 216 |
216 |
200-239 |
DCAC |
|
50m |
2:07.00 |
2046 |
3 |
Upstream 2 200 |
200 |
200-239 |
Upstream A |
|
50m |
2:06.00 |
2218 |
4 |
Lanes Men 198 |
206 |
200-239 |
LANES |
|
50m |
2:05.00 |
2238 |
5 |
TNYA-C 120 |
120 |
120-159 |
TNYA |
|
50m |
2:06.00 |
2095 |
6 |
PA - 4 141 |
141 |
120-159 |
Paris Aqua |
|
50m |
2:06.00 |
2179 |
7 |
Upstream 3 160 |
160 |
160-199 |
Upstream |
|
50m |
2:07.00 |
2187 |
8 |
OTS 100 B |
115 |
100-119 |
Out To Swi |
|
50m |
2:08.00 |
2212 |
9 |
Stockholm Dolphins I 161 |
161 |
160-199 |
Stockholm |
|
50m |
2:08.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1879 |
0 |
Copenhagen Mermates 1 |
115 |
100-119 |
Copenhagen |
|
50m |
2:05.00 |
1891 |
1 |
FVV 120 |
138 |
120-159 |
FVV |
|
50m |
2:03.89 |
2208 |
2 |
VORSPIEL BERLIN 203 |
203 |
200-239 |
Vorspiel S |
|
50m |
2:01.05 |
2226 |
3 |
West Hollywood Aquatics 154 |
154 |
120-159 |
West Holly |
|
50m |
2:00.00 |
2209 |
4 |
VORSPIEL BERLIN 129 |
129 |
120-159 |
Vorspiel S |
|
50m |
1:59.50 |
2239 |
5 |
TNYA-D 120 |
120 |
120-159 |
TNYA |
|
50m |
2:00.00 |
2064 |
6 |
BGS 125 |
125 |
120-159 |
Bgs |
|
50m |
2:00.00 |
2203 |
7 |
DC Aquatics Club 119 |
119 |
100-119 |
DCAC |
|
50m |
2:03.00 |
2221 |
8 |
GSZ 208 |
208 |
200-239 |
Gay Sport |
|
50m |
2:04.00 |
2087 |
9 |
Toronto Down Town 185 |
185 |
160-199 |
Toronto SC |
|
50m |
2:05.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2018 |
0 |
Düsseldorf Dolphins 120 1 |
120 |
120-159 |
Düsseldorf |
|
50m |
1:58.50 |
2197 |
1 |
SC Janus M 1 |
161 |
160-199 |
SC Janus |
|
50m |
1:58.00 |
2230 |
2 |
Ketelbinkie 2 158 |
158 |
120-159 |
GLS Ketelb |
|
50m |
1:57.00 |
2206 |
3 |
DC Aquatics Club 215 |
215 |
200-239 |
DCAC |
|
50m |
1:57.00 |
2068 |
4 |
TLV Nemos 1 145 |
145 |
120-159 |
TLV Nemos |
|
50m |
1:55.00 |
2027 |
5 |
PA - 2 124 |
124 |
120-159 |
Paris Aqua |
|
50m |
1:56.50 |
1956 |
6 |
Glamourhead Sharks 120 |
120 |
120-159 |
Glamourhea |
|
50m |
1:57.00 |
2195 |
7 |
TNYA Relay A |
131 |
120-159 |
TNYA |
|
50m |
1:57.12 |
2020 |
8 |
PA - 3 141 |
141 |
120-159 |
Paris Aqua |
|
50m |
1:58.40 |
2188 |
9 |
OTS 100 A |
105 |
100-119 |
Out To Swi |
|
50m |
1:59.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1996 |
0 |
TVL Nemos 1 145 |
145 |
120-159 |
TLV Nemos |
|
50m |
1:55.00 |
2211 |
1 |
Stockholm Dolphins H 154 |
154 |
120-159 |
Stockholm |
|
50m |
1:53.80 |
2184 |
2 |
OTS 120 |
141 |
120-159 |
Out To Swi |
|
50m |
1:52.00 |
2190 |
3 |
Team Florida 161 |
161 |
160-199 |
Team Flori |
|
50m |
1:50.00 |
2048 |
4 |
Upstream 1 160+ |
160 |
160-199 |
Upstream A |
|
50m |
1.52 |
2202 |
5 |
DC Aquatics Club 115 |
115 |
100-119 |
DCAC |
|
50m |
1:48.00 |
2025 |
6 |
PA -1 163 |
163 |
160-199 |
Paris Aqua |
|
50m |
1:51.00 |
1885 |
7 |
Team Oslo |
155 |
120-159 |
Lambertset |
|
50m |
1:52.52 |
2205 |
8 |
DC Aquatics Club 168 |
168 |
160-199 |
DCAC |
|
50m |
1:55.00 |
2079 |
9 |
Tsunami C 120 |
153 |
120-159 |
San Franci |
|
50m |
1:55.00 |
Generated by WinGrodan 1.24.00 |
Print Date |
07 August 2015 |
Licensed to: Simklubben Neptun |
Print Time |
09:29 |
|