2019-10-14   09:02:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 25
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2015    Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:19   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 marraskuu 2015         
 
 
 
Laji 25, N,T-15,T-13,T-11 100 m su  Loppukilpailut (8) 
Sponsori: DHL Global Forwarding 
 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Miia Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    25m       
Kerttu Rintola  2004  04A843  PUS    25m       
Meri Pohjola  2001  01A364  SalU    25m       
                 
                 
                 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Elsa Vira  2006  06A033  AUi    25m       
Aino Kurki  2005  05A264  ÅSK    25m       
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    25m       
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    25m       
Lydia Rintanen  2002  02A539  AUi    25m       
Roosa Tuomainen  2005  05A304  SalU    25m       
Maarit Vainio  1980  80A112  AUi    25m       
                 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    25m  1:58.10  1:58.10   
Joanna Hauhia  2004  04A559  ÅSK    50m  1:55.66  1:53.66   
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    25m  1:41.55  1:41.55   
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    25m  1:38.40  1:38.40   
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    25m  1:40.65  1:40.65   
Ilona Arvilommi  2003  03A595  ÅSK    25m  1:43.75  1:43.75   
Emma Nieminen  2005  05A269  ÅSK    25m  1:55.65  1:55.65   
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  2:08.62  2:06.62   

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    25m  1:37.30  1:37.30   
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    25m  1:35.70  1:35.70   
Silja Villanen  2005  05A285  SalU    25m  1:34.54  1:34.54   
Heinä Tanskanen  2003  03A829  ÅSK    50m  1:33.73  1:31.73   
Matilda Laitinen  2004  04A243  AUi    50m  1:35.99  1:33.99   
Laura Helena Müürsepp  2004  04A385  AUi    50m  1:37.61  1:35.61   
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  1:39.10  1:37.10   
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  1:38.30  1:38.30   

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nea Palanen  2003  03A467  ÅSK    50m  1:31.36  1:29.36   
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    25m  1:28.95  1:28.95   
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    25m  1:27.53  1:27.53   
Sini Salmi  2004  04A294  UiKaa    50m  1:27.58  1:25.58   
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    25m  1:26.99  1:26.99   
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    25m  1:28.05  1:28.05   
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    25m  1:29.30  1:29.30   
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    25m  1:29.87  1:29.87   

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:22.51  1:22.51   
Venla Pesu  2002  02A174  TaTU    25m  1:19.74  1:19.74   
Venla Koskinen  2003  03A271  ÅSK    25m  1:17.76  1:17.76   
Viivi Kuusinen  2002  02A182  TaTU    25m  1:17.45  1:17.45   
Lyydia Tuominen  1998  98A501  PTU    25m  1:17.54  1:17.54   
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  1:21.39  1:19.39   
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  1:20.68  1:20.68   
Fiia Pyykkö  2001  01A381  SalU    25m  1:22.96  1:22.96   

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Senja Saarteinen  1999  99A196  TaTU    25m  1:14.43  1:14.43   
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    25m  1:13.57  1:13.57   
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    25m  1:10.92  1:10.92   
Aleksandra Ockenström  1998  98A985  SalU    25m  1:10.00  1:10.00   
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    25m  1:10.34  1:10.34   
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    50m  1:15.13  1:13.13   
Katarina Korpinen  1993  93A413  SiHy    25m  1:13.99  1:13.99   
Nora Kosonen  2001  01A255  TaTU    25m  1:15.98  1:15.98   

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Alissa Eloranta  1999  99A486  Cetus    25m  1:08.45  1:08.45   
Roosa Rekola  2000  00A170  ÅSK    50m  1:09.73  1:07.73   
Raakel Luoto  1975  75A049  ÅSK    50m  1:06.67  1:04.67   
Eveliina Kallio  1999  99A444  RaisU    50m  1:05.41  1:03.41   
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    25m  1:04.22  1:04.22   
Emma Suomio  1998  98B095  AUi    25m  1:06.85  1:06.85   
Ronja Mehtonen  1999  99A136  SalU    50m  1:09.85  1:07.85   
Adelia Spångberg  1999  99A418  Cetus    25m  1:08.54  1:08.54   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:19 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner