2019-10-23   00:49:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2015    Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:19   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 marraskuu 2015         
 
 
 
Laji 3, N 50 m ru  Loppukilpailut (9) 
Sponsori: Turun Satama Oy 
 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vilma Halava  2004  04A975  ÅSK    25m       
Nea Tamminen  2004  04A994  AUi    25m       
Janna Tepsa  2005  05A214  UiKaa    25m       
Emmi Rauhala  2003  03B085  ÅSK    25m       
Gabriella Vesterkvist  2006  06A381  ÅSK    25m       
Odelia Oinas  2003  03B095  UiKaa    25m       
Cecilia Rönnlund  2006  06A392  ÅSK    25m       
                 

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Moona Kaituri  2005  05A324  UiKaa    25m       
Sara Sirviö  2006  06A167  UiKaa    25m       
Elsa Koskinen  2006  06A390  ÅSK    25m       
Rakel Ronimus  2004  04B000  ÅSK    25m       
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    25m       
Mariel Kastu  2003  03B113  ÅSK    25m       
Emma Haapanen  2006  06A249  AUi    25m       
Milja Kaituri  2003  03A460  UiKaa    25m       

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Fia Meltovaara  2006  06A274  ÅSK    25m  1:10.43  1:10.43   
Emilia Pakkanen  2006  06A115  ÅSK    50m  1:10.62  1:09.12   
Essi Pyykkö  2006  06A100  SalU    25m  55.45  55.45   
Sara Korpineva  2003  03A840  SalU    25m  53.73  53.73   
Malva Salmelin  2006  06A091  SalU    25m  53.86  53.86   
Aino Laine  2007  07A013  ÅSK    50m  1:06.13  1:04.63   
Linnea Koski  2007  07A075  AUi    25m  1:09.82  1:09.82   
Olivia Oinas  2003  03B093  UiKaa    25m       

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Amanda Mankinen  2001  01B043  AUi    50m  51.60  50.10   
Saara Vähämiko  2002  02B023  UiKaa    50m  49.61  48.11   
Viivi Kuusinen  2002  02A182  TaTU    25m  46.91  46.91   
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    50m  47.46  45.96   
Erika Korpela  2003  03A851  SalU    50m  47.95  46.45   
Wilhelmina Leppähaara  2000  00A641  AUi    50m  49.58  48.08   
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    25m  48.58  48.58   
Annaliina Hintukainen  2002  02A749  AUi    50m  52.21  50.71   

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ada Salokannel  2002  02A444  SalU    50m  45.37  43.87   
Reetta Kuusisto  2002  02A178  ÅSK    50m  45.18  43.68   
Meri Pohjola  2001  01A364  SalU    25m  42.83  42.83   
Henrika Rantanen  2002  02A120  SalU    25m  41.97  41.97   
Ronja Vallenius  2001  01A787  ÅSK    50m  43.67  42.17   
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  44.57  43.07   
Martta Haarala  2001  01A882  UiKaa    25m  43.69  43.69   
Venla Koskinen  2003  03A271  ÅSK    50m  45.61  44.11   

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Julia Huhtala  1998  98B289  UiKaa    25m  41.66  41.66   
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    25m  40.72  40.72   
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  40.52  40.52   
Janette Setälä  2001  01A847  AUi    25m  39.90  39.90   
Maarit Vainio  1980  80A112  AUi    50m  41.65  40.15   
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    50m  42.17  40.67   
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  SalU    50m  42.64  41.14   
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  41.95  41.95   

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Maria Yli-Jama  1999  99A669  SalU    50m  40.65  39.15   
Lotta Aho  2000  00B236  AUi    50m  39.76  38.26   
Tessa Helenius  2000  00A772  AUi    50m  39.26  37.76   
Roosa Rekola  2000  00A170  ÅSK    50m  39.05  37.55   
Annika Lepistö  2001  01A137  PTU    50m  39.05  37.55   
Essi Laine  2000  00A647  TaTU    50m  39.60  38.10   
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    25m  38.40  38.40   
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    25m  39.69  39.69   

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aino Räike  1999  99A561  SalU    50m  38.49  36.99   
Linda-Marie Slotte  1994  94A484  ÅSK    25m  36.56  36.56   
Salla Elovirta  1997  97A664  Cetus    25m  36.12  36.12   
Mari Ääri  1980  80A096  AUi    25m  35.65  35.65   
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    25m  35.85  35.85   
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  37.82  36.32   
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    25m  36.57  36.57   
Iida Vallenius  1999  99A655  ÅSK    50m  38.64  37.14   

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  36.76  35.26   
Riina Strengell  1997  97A841  Cetus    25m  34.10  34.10   
Rebecca Wahlstedt  1997  97A592  Cetus    50m  33.93  32.43   
Iida Reini  2000  00A567  ÅSK    50m  33.48  31.98   
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    50m  33.82  32.32   
Sanna Linko  1992  92A048  Cetus    50m  35.12  33.62   
Emma Ingberg  1999  99B209  Vanders    25m  34.18  34.18   
Charlotta Edelman  2001  01A845  ÅSK    25m  35.48  35.48   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:19 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner