2019-09-20   10:29:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ÅSK Games 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

25_S
Laji 25, N,T-15,T-13,T-11 100 m su 
 
Sponsori: DHL Global Forwarding 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kallio Eveliina  1999  RaisU    50 m  1:05.41  1:03.41   
Pärnänen Emilie  2002  ÅSK    25 m  1:04.22  1:04.22   
Luoto Raakel  1975  ÅSK    50 m  1:06.67  1:04.67   
Suomio Emma  1998  AUi    25 m  1:06.85  1:06.85   
Rekola Roosa  2000  ÅSK    50 m  1:09.73  1:07.73   
Mehtonen Ronja  1999  SalU    50 m  1:09.85  1:07.85   
Eloranta Alissa  1999  Cetus    25 m  1:08.45  1:08.45   
Spångberg Adelia  1999  Cetus    25 m  1:08.54  1:08.54   
Ockenström Aleksandra  1998  SalU    25 m  1:10.00  1:10.00   
10  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU    25 m  1:10.34  1:10.34   
11  Lehtolainen Sara  1996  Gladius    25 m  1:10.92  1:10.92   
12  Niemi Katariina  2002  ÅSK    50 m  1:15.13  1:13.13   
13  Uusküla Emma  2002  AUi    25 m  1:13.57  1:13.57   
14  Korpinen Katarina  1993  SiHy    25 m  1:13.99  1:13.99   
15  Saarteinen Senja  1999  TaTU    25 m  1:14.43  1:14.43   
16  Kosonen Nora  2001  TaTU    25 m  1:15.98  1:15.98   
17  Kuusinen Viivi  2002  TaTU    25 m  1:17.45  1:17.45   
18  Tuominen Lyydia  1998  PTU    25 m  1:17.54  1:17.54   
19  Koskinen Venla  2003  ÅSK    25 m  1:17.76  1:17.76   
20  Halava Minka  2001  ÅSK    50 m  1:21.39  1:19.39   
21  Pesu Venla  2002  TaTU    25 m  1:19.74  1:19.74   
22  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK    25 m  1:20.68  1:20.68   
23  Konkka Siiri  2004  ÅSK    25 m  1:22.51  1:22.51   
24  Pyykkö Fiia  2001  SalU    25 m  1:22.96  1:22.96   
25  Salmi Sini  2004  UiKaa    50 m  1:27.58  1:25.58   
26  Helo Hilda  2003  ÅSK    25 m  1:26.99  1:26.99   
27  Lindell Manja  2004  ÅSK    25 m  1:27.53  1:27.53   
28  Heikkilä Sini  2003  SalU    25 m  1:28.05  1:28.05   
29  Nihtilä Ella  2004  ÅSK    25 m  1:28.95  1:28.95   
30  Rantala Aino  2004  ÅSK    25 m  1:29.30  1:29.30   
31  Palanen Nea  2003  ÅSK    50 m  1:31.36  1:29.36   
32  Sirkiä Oona  2004  ÅSK    25 m  1:29.87  1:29.87   
33  Tanskanen Heinä  2003  ÅSK    50 m  1:33.73  1:31.73   
34  Laitinen Matilda  2004  AUi    50 m  1:35.99  1:33.99   
35  Villanen Silja  2005  SalU    25 m  1:34.54  1:34.54   
36  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi    50 m  1:37.61  1:35.61   
37  Kiili Minttu  2005  ÅSK    25 m  1:35.70  1:35.70   
38  Laverman My  2004  ÅSK    50 m  1:39.10  1:37.10   
39  Suominen Ella  2005  ÅSK    25 m  1:37.30  1:37.30   
40  Liimatta Jessika  2004  TaTU    25 m  1:38.30  1:38.30   
41  Kangas Kukka  2005  ÅSK    25 m  1:38.40  1:38.40   
42  Selimi Sonila  2005  ÅSK    25 m  1:40.65  1:40.65   
43  Kurkela Julianna  2005  ÅSK    25 m  1:41.55  1:41.55   
44  Arvilommi Ilona  2003  ÅSK    25 m  1:43.75  1:43.75   
45  Hauhia Joanna  2004  ÅSK    50 m  1:55.66  1:53.66   
46  Nieminen Emma  2005  ÅSK    25 m  1:55.65  1:55.65   
47  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK    25 m  1:58.10  1:58.10   
48  Lahti Roosa  2004  ÅSK    50 m  2:08.62  2:06.62   
49  Rintanen Lydia  2002  AUi    25 m       
50  Vainio Maarit  1980  AUi    25 m       
51  Rintola Kerttu  2004  PUS    25 m       
52  Kurki Aino  2005  ÅSK    25 m       
53  Pohjola Meri  2001  SalU    25 m       
54  Kulpakko Lilli  2005  AUi    25 m       
55  Tuomainen Roosa  2005  SalU    25 m       
56  Hurskainen Miia  1992  ÅSK    25 m       
57  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi    25 m       
58  Vira Elsa  2006  AUi    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:11 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner