Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:26 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
609 |
4 |
Simon Lidström |
2004 |
AK9304 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
53.23 |
907 |
5 |
Elias Kling |
2003 |
AP7503 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
50.58 |
608 |
6 |
Leon Lesniewski |
2004 |
AK0304 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.70 |
915 |
7 |
Jesper Sandström |
2003 |
AM1103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
53.80 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
634 |
2 |
John Zetterqvist |
2004 |
AH6504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
48.55 |
623 |
3 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
45.05 |
522 |
4 |
Carl Mattsson |
2005 |
AF4305 |
SKK |
|
25m |
44.68 |
597 |
5 |
Pontus Gunnarsson Jonsson |
2003 |
AF3303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.39 |
621 |
6 |
Daniel Parsa |
2003 |
AL8503 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.80 |
672 |
7 |
Viktor Jonson |
2003 |
AQ5303 |
SK NEPTUN |
|
50m |
44.92 |
881 |
8 |
Johannes Barkarö |
2004 |
AI7904 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
45.29 |
901 |
9 |
Johannes Jansson |
2004 |
AJ8504 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
48.73 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
926 |
2 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
42.46 |
519 |
3 |
Otto Lundberg |
2003 |
AM8103 |
SKK |
|
50m |
40.56 |
582 |
4 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
39.64 |
618 |
5 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
38.78 |
615 |
6 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
39.06 |
682 |
7 |
Jakob Rasmuson |
2003 |
AP9103 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.99 |
613 |
8 |
Sid Lundgren |
2003 |
AF2303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
41.16 |
537 |
9 |
Elias Skeppstedt |
2003 |
AG3903 |
SKK |
|
25m |
42.90 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
740 |
2 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.73 |
600 |
3 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
36.95 |
530 |
4 |
Otto Reithner |
2003 |
AE4303 |
SKK |
|
25m |
36.64 |
595 |
5 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
31.87 |
734 |
6 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.10 |
932 |
7 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
36.67 |
539 |
8 |
Walter Sundling |
2004 |
AE6904 |
SKK |
|
50m |
37.51 |
577 |
9 |
Linus Wickström |
2003 |
AK8303 |
DANDERYD |
|
25m |
38.74 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:26 |
|