2020-02-23   12:49:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 7 november 2015 kl. 10.00

Heatlista Gren 41
Heatlista 
 
  Tävling  SM/JSM (25m) 2015    Utskriftsdatum  06 november 2015   
  Tävlingsort  Helsingborg    Utskriftstid  20:51   
  Arrangör  SSF/Helsingborgs S         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 november 2015         
 
 
 
Gren 41, 200m Ryggsim Damer  Försök (3) 
Sponsor: Glitter 
SR: Michelle Coleman (1993) 2:03.26 2014-11-22 
SJR: Therese Svendsen (1989) 2:06.65 2009-12-13 
MR: Michelle Coleman (1993) 2:03.26 2014-11-23 
EM-kval: 2:07.18 FM: Sr: Michelle Coleman 2:03.26 / Jr: Ida Lindborg 2:11.45 
 
Heat 1 (3) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
114  Lova Andersson  2000  AA3600  JÖNKÖPING    25m  2:21.97 
227  Anna Miram  1999  AG7299  LUDVIKA SS    25m  2:19.91 
349  Erica Sjöholm  1997  AJ0497  SJÖBO SS    25m  2:19.05 
306  Elin Podéus  1997  AE8297  NKK    25m  2:19.23 
483  Rebecca Håkansson  1996  AV3296  VELLINGE-N    25m  2:20.29 
393  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  2:26.12 
               

 
Heat 2 (3) , Junior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
509  Hannah Brunzell  2001  AP6801  VÄSTERÅS    25m  2:17.74 
432  Vilma Unnermark  1997  AI9697  SÖDERTÖRN    25m  2:16.14 
282  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SK NEPTUN    25m  2:13.88 
152  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    25m  2:12.31 
531  Hanna Rosvall  2000  AM7200  ÄNGELHOLM    25m  2:12.84 
135  Johanna Pettersson  1996  AL2696  JÖNKÖPING    25m  2:15.76 
441  Amanda Granborg  1999  AE7699  SK TRITON    25m  2:17.61 
273  Felicia Hedman  1995  BR6895  SK NEPTUN    25m  2:17.86 

 
Heat 3 (3) , Senior 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    25m  2:19.73 
423  Hanna Jörlund  1991  BL6891  SÖDERTÖRN    25m  2:17.57 
292  Anna Åhlin  1991  AO7491  SK NEPTUN    25m  2:11.09 
49  Sandra Hafström  1991  AR1891  HS    25m  2:10.17 
240  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    25m  2:10.36 
286  Henriette Stenkvist  1994  AC4894  SK NEPTUN    50m  2:16.51 
268  Christine Ekman  1994  AE8294  SK NEPTUN    25m  2:19.04 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.05  Utskriftsdatum  06 november 2015 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:51 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner