Program for Ungdoms-GP 4, Falun
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 16, 100m Brstsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 59 | lenius Marcus | 2001 | GVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:11.18 | |
2 | 61 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:11.38 | |
3 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 1:12.01 | |
4 | 70 | Lindn Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:13.13 | |
5 | 19 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:13.21 | |
6 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:15.28 | |
7 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:15.33 | |
8 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VSTERS | AH2101 | 25 m | 1:16.94 | |
9 | 65 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:17.78 | |
10 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:18.04 | |
11 | 68 | Krysn Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:18.68 | |
12 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:20.96 | |
13 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:21.87 | |
14 | 123 | Fahln Max | 2001 | VSTERS | AM1101 | 25 m | 1:24.29 | |
15 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GVLE SS | AY8700 | 25 m | 1:25.68 | |
16 | 9 | Tgtstrm Marcus | 2002 | BORLNGE | AE8702 | 25 m | 1:25.99 | |
17 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:26.76 | |
18 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 25 m | 1:26.78 | |
19 | 168 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:27.95 | |
20 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VSTERS | AM6901 | 25 m | 1:28.29 | |
21 | 126 | Granlund Per | 2002 | VSTERS | AH9502 | 25 m | 1:30.42 | |
22 | 114 | Bjrk Linus | 2002 | VSTERS | AB6902 | 25 m | 1:33.62 | |
23 | 119 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VSTERS | AH5703 | 25 m | 1:35.79 | |
24 | 140 | Rundgren Alexander | 2001 | VSTERS | AX4101 | 25 m | 1:35.94 | |
25 | 11 | Westman Gustav | 2003 | BORLNGE | AM6703 | 25 m | 1:36.53 | |
26 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:37.26 | |
27 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GVLE SS | AA6106 | 25 m | 1:37.31 | |
28 | 15 | Boholm Emil | 2002 | FALUN | AV8102 | 50 m | 1:40.77 | |
29 | 45 | Hansson Carl | 2003 | GVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:41.46 | |
30 | 104 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:43.47 | |
31 | 60 | stlund Albin | 2004 | GVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:44.04 | |
32 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VSTERS | AI5304 | 25 m | 1:44.87 | |
33 | 101 | Rnnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | 1:44.98 | |
34 | 34 | Werkmstar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:45.70 | |
35 | 32 | Svrd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 1:46.00 | |
36 | 85 | Kronhelm Niklas | 2000 | OXELSUND | AW9100 | 50 m | 1:46.08 | |
37 | 125 | Gecer Sebastian | 2002 | VSTERS | AK1902 | 25 m | 1:48.57 | |
38 | 78 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:50.22 | |
39 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VSTERS | AK4304 | 25 m | 1:54.41 | |
40 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:07.25 | |
41 | 46 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GVLE SS | AN7503 | 25 m | ||
42 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VSTERS | AI1304 | 25 m | ||
43 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VSTERS | AK7704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.03 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2015 |
Licensierad till: Falu Simsllskap | Utskriftstid | 21:06 |