2020-01-20   05:45:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 10.10.2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

24_S
Laji 24, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
208  Ellonen Susanna  1999  UKK  99A781  50 m  1:03.49  1:01.49   
95  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  50 m  1:04.13  1:02.13   
19  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  50 m  1:04.52  1:02.52   
216  Kurth Suvi  2001  UKK  01A009  50 m  1:04.83  1:02.83   
37  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  1:03.16  1:03.16   
127  Angelva Noora  1999  Cetus  99A472  50 m  1:06.55  1:04.55   
132  Karike Kia  1999  Cetus  99A491  50 m  1:06.62  1:04.62   
131  Kapanen Alexandra  2000  Cetus  00A818  25 m  1:04.83  1:04.83   
274  Nieminen Hilla  2001  UITA  01A109  50 m  1:07.20  1:05.20   
10  164  Nyman Iida  2002  VeUS  02A319  50 m  1:07.26  1:05.26   
11  236  Sojolin Saara  2001  UKK  01A309  25 m  1:05.91  1:05.91   
12  214  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  50 m  1:07.94  1:05.94   
13  77  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  1:07.23  1:07.23   
14  26  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:08.79  1:08.79   
15  18  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  50 m  1:11.48  1:09.48   
16  178  Matikainen Anni  2001  NOPY  01A629  50 m  1:11.61  1:09.61   
17  280  Sherstiuk Mariia  2003  UITA  03B010  25 m  1:13.50  1:13.50   
18  20  Heiskanen Annika  2001  RiUS  01A375  25 m  1:14.53  1:14.53   
19  Luukkonen Johanna  2001  HyUS  01B060  50 m  1:17.14  1:15.14   
20  289  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  1:16.08  1:16.08   
21  103  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  50 m  1:18.11  1:16.11   
22  229  Puronurmi Petra  2000  UKK  00A560  25 m  1:16.15  1:16.15   
23  283  Vlasova Evgenia  2003  UITA  03A746  25 m  1:16.81  1:16.81   
24  285  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  50 m  1:18.91  1:16.91   
25  205  Ekroos Erin  2002  STRiksu  02B006  50 m  1:19.46  1:17.46   
26  60  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  50 m  1:19.99  1:17.99   
27  11  Tiljander Erja  2000  HyUS  00B194  25 m  1:18.89  1:18.89   
28  272  Mäkinen Jessica  2004  UITA  04A198  50 m  1:21.53  1:19.53   
29  222  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  25 m  1:21.20  1:21.20   
30  160  Salminen Olivia  2003  ValkUS  03A862  25 m  1:21.86  1:21.86   
31  27  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  1:21.94  1:21.94   
32  292  Hieto Silja  2003  HäUS  03A995  25 m  1:25.30  1:25.30   
33  259  Inkilä Kiona  2004  UITA  04A467  25 m  1:25.50  1:25.50   
34  239  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  50 m  1:27.58  1:25.58   
35  258  Holmberg Oona  2004  UITA  04A132  25 m  1:25.75  1:25.75   
36  273  Mätäsjärvi Siiri  2004  UITA  04A412  25 m  1:25.96  1:25.96   
37  188  Salmi Sanni  2003  NOPY  03A973  50 m  1:30.18  1:28.18   
38  232  Rauhala Maria  2003  UKK  03A337  50 m  1:30.21  1:28.21   
39  276  Pätiälä Noora  2004  UITA  04A436  25 m  1:29.00  1:29.00   
40  212  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  25 m  1:29.85  1:29.85   
41  50  Malinen Heidi  2003  RiUS  03A352  50 m  1:32.12  1:30.12   
42  176  Malminen Amanda  2004  NOPY  04A443  25 m  1:30.58  1:30.58   
43  81  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  1:30.83  1:30.83   
44  62  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  25 m  1:32.03  1:32.03   
45  220  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  1:34.84  1:34.84   
46  231  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  1:36.95  1:34.95   
47  286  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  25 m  1:35.11  1:35.11   
48  238  Suominen Aino  2004  UKK  04A355  25 m  1:36.00  1:36.00   
49  243  Vainio Jemina  2004  UKK  04A324  25 m  1:39.60  1:39.60   
50  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  50 m  1:43.00  1:41.00   
51  13  Aarresuo Emmi  2003  RiUS  03A566  50 m  1:44.34  1:42.34   
52  111  Veide Emma  2005  RiUS  05A082  50 m  1:45.18  1:43.18   
53  30  Jumppainen Minka  2003  RiUS  03A847  25 m  1:44.08  1:44.08   
54  240  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  25 m  1:44.77  1:44.77   
55  46  Latvala Sofia  2003  RiUS  03A557  25 m  1:45.32  1:45.32   
56  217  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  25 m  1:50.20  1:50.20   
57  78  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  25 m  1:52.93  1:52.93   
58  109  Weckman Vilmiina  2004  RiUS  04A267  50 m  1:54.93  1:52.93   
59  234  Saario Tilda  2005  UKK  05A512  50 m  1:57.73  1:55.73   
60  221  Luoma Jenna  2005  UKK  05A422  50 m  2:06.91  2:04.91   
61  168  Juvakka Sivi  2005  NOPY  05A609  25 m       
62  185  Peltolehto Saga  2003  NOPY  03B046  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.03  Tulostuspäivämäärä  05 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner