2019-08-26   07:55:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen Lyhyen Radan Mestaruusuinnit 2009

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

27_S
Laji 27, 200m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Ilm.aika  Tila 









 
Laukkanen Noora  1993  OU-73  93A392  25 m  2:27.36   
349  Laukkanen Jenna  1995  SCV  95A962  25 m  2:32.57   
191  Koivusalo Laura  1990  HSS  90A120  25 m  2:36.64   
359  Luoma Hannele  1989  SomE  89A083  25 m  2:36.81   
132  Heikkinen Kristina  1982  OUS  82A036  25 m  2:36.99   
320  Hangasvaara Emilia  1993  SCR  93A890  25 m  2:37.66   
238  Virolainen Laura  1991  AUi  91A542  25 m  2:37.98   
296  Suomalainen Jonna  1990  ImU  90A041  25 m  2:39.56   
107  Tenhunen Miia  1986  Cetus  86A038  25 m  2:39.64   
10  175  Lehtinen Anu  1990  LaUS  90A264  25 m  2:40.32   
11  163  Lähteenmäki Janika  1989  TaUS  89A308  25 m  2:41.18   
12  263  Helle Satu  1991  SWIM  91A587  25 m  2:41.34   
13  249  Lähtölä Mikaela  1990  PUS  90A143  25 m  2:41.38   
14  192  Koivusalo Leena  1993  HSS  93A170  25 m  2:41.88   
15  Kivirinta Veera  1995  OU-73  95A668  25 m  2:42.83   
16  85  Granesäter Erica  1984  IFÅ  84A033  25 m  2:44.03   
17  105  Stolze Jessika  1989  Cetus  89A022  25 m  2:44.60   
18  208  Tommiska Alli  1991  HSS  91A308  25 m  2:44.66   
19  22  Prami Aleksandra  1991  HäUS  91A325  25 m  2:44.72   
20  84  Aspholm Sandra  1990  IFÅ  90A123  25 m  2:45.82   
21  358  Lepistö Heidi  1992  SomE  92A673  25 m  2:46.64   
22  26  Ikonen Tanja  1989  TaTU  89A354  25 m  2:46.89   
23  144  Pehkonen Noora  1989  OUS  89A120  25 m  2:47.07   
24  122  Nieminen Henrietta  1994  VUS-VSS  94A824  25 m  2:48.01   
25  351  Nikitin Olga  1994  MiUS  94A634  25 m  2:48.58   
26  363  Vesterinen Katri  1993  MaU  93A272  25 m  2:48.72   
27  334  Kivioja Noora  1992  Poseidon  92A197  25 m  2:49.03   
28  25  Allonen Veera  1994  TaTU  94A399  25 m  2:49.96   
29  280  Terho Mira  1992  SWIM  92A315  25 m  2:50.26   
30  341  Repo Annukka  1993  Poseidon  93A720  25 m  2:50.31   
31  76  Vasko Oona  1991  KOO-VEE  91A166  25 m  2:51.05   
32  328  Paloniemi Hanne-Mari  1992  SCR  92A656  25 m  2:51.16   
33  305  Mäki Kaisa  1993  NoPy  93A944  25 m  2:51.35   
34  146  Risteelä Sofia  1993  OUS  93A676  25 m  2:51.47   
35  100  Pitkänen Sanna  1990  Cetus  90A021  25 m  2:51.86   
36  33  Oksanen Hilma  1990  TaTU  90A358  25 m  2:52.59   
37  74  Tennberg Suvi  1992  KOO-VEE  92A501  25 m  2:53.05   
38  260  Ahonen Milla  1994  SWIM  94A796  25 m  2:54.15   
39  337  Mäkinen Elina  1993  Poseidon  93A401  25 m  2:54.34   
40  27  Ilomäki Anniina  1994  TaTU  94A403  25 m  2:54.91   
41  360  Luoma Susanna  1991  SomE  91A164  25 m  2:55.04   
42  290  Järvenpää Hanna  1991  ViesU  91A254  25 m  2:55.51   
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.16 
Lisenssi: Oulun Uimaseura 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner