2019-08-18   07:50:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Suomen Lyhyen Radan Mestaruusuinnit 2009

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

33_S
Laji 33, 100m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Ilm.aika  Tila 









 
221  Seppälä Hanna-Maria  1984  KeUi  84A012  25 m  58.69   
47  Pikkarainen Emilia  1992  VanVe  92A020  25 m  59.44   
141  Laihorinne Linda  1984  OUS  84A047  25 m  1:01.01   
42  Karjalainen Heidi  1991  KuUS  91A421  25 m  1:01.31   
104  Soininen Petra  1992  Cetus  92A078  25 m  1:01.88   
236  Sartela Noora  1991  AUi  91A171  25 m  1:02.02   
302  Heikkinen Melina  1993  HeiI  93A465  25 m  1:02.08   
275  Nieminen Annika  1985  SWIM  85A014  25 m  1:02.61   
186  From Ninni  1988  HSS  88A150  25 m  1:02.79   
10  147  Savola Tiina  1986  OUS  86A109  25 m  1:03.11   
11  311  Laurila Tia  1994  ÅSK  94A754  25 m  1:03.15   
12  85  Granesäter Erica  1984  IFÅ  84A033  25 m  1:03.57   
13  127  Villa Ida  1993  VUS-VSS  93A796  25 m  1:04.23   
14  386  Kontio Elina  1989  OUS  89A208  25 m  1:04.72   
15  277  Savioja Heidi  1988  SWIM  88A019  25 m  1:05.24   
16  11  Huhta Milja  1994  RaisU  94A748  25 m  1:05.27   
17  287  Alastalo Aino  1992  BS-PU  92A340  25 m  1:05.49   
18  310  Karsila Emma  1992  ÅSK  92A700  25 m  1:06.56   
19  19  Hanhela Marie  1989  HäUS  89A301  25 m  1:07.02   
20  188  Hölttä Heta  1991  HSS  91A302  25 m  1:07.17   
21  326  Nurkkala Hanna  1991  SCR  91A462  25 m  1:07.21   
22  327  Nurkkala Marja  1993  SCR  93A616  25 m  1:07.32   
23  318  Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  25 m  1:07.45   
24  228  Forsgren Mira  1991  AUi  91A244  25 m  1:07.65   
25  75  Tolvanen Jenna  1989  KOO-VEE  89A049  25 m  1:07.87   
26  22  Prami Aleksandra  1991  HäUS  91A325  25 m  1:08.01   
27  382  Tasala Tiia  1993  KoU  93A805  25 m  1:08.10   
28  Laukkanen Oona  1995  OU-73  95A667  25 m  1:08.14   
29  193  Lainekivi Juulia  1993  HSS  93A173  25 m  1:08.15   
30  102  Posti Nina  1992  Cetus  92A269  25 m  1:08.29   
31  44  Siira Saara  1987  KuUS  87A080  25 m  1:08.30   
32  348  Niemi Sini  1993  TorUS  93A901  25 m  1:08.40   
33  229  Hurskainen Miia  1992  AUi  92A228  25 m  1:08.82   
34  202  Pakkala Erica  1986  HSS  86A119  25 m  1:08.88   
35  353  Palosaari Erica  1994  MiUS  94A338  25 m  1:09.17   
36  376  Alamattila Inari  1993  KoU  93A576  25 m  1:09.24   
37  256  Nousiainen Hanna  1991  SiHy  91A007  25 m  1:09.26   
38  205  Schoultz Vuokko  1994  HSS  94A199  25 m  1:09.32   
39  111  Väyrynen Jenni  1992  Cetus  92A365  25 m  1:09.45   
40  56  Iso-Kungas Ira  1994  KOO-VEE  94A585  25 m  1:10.00   
41  96  Markkanen Laura  1992  Cetus  92A084  25 m  1:10.01   
42  371  Mäkinen Elina  1991  KUS-GSS  91A389  25 m  1:10.08   
43  91  Hermans Julia  1990  Cetus  90A398  25 m  1:10.44   
44  222  Tuura Terhi  1991  KeUi  91A077  25 m  1:10.44   
45  293  Soukka Jenni  1993  ViesU  93A835  25 m  1:11.02   
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.16 
Lisenssi: Oulun Uimaseura 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner