2019-11-16   01:34:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma AaltoAlvarin 60-v. juhlauinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Juhlauinnit on parasta

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 Kutsukilpailu M 50m su Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL Osallistujaluettelo Erälista
2 Kutsukilpailu N 50m su Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
5 Erityisryh. naiset 50m vu Suorafinaali   Erälista
6 Erityisryh. miehet 50m vu Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
7 Masters naiset 50m vu Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
8 Masters miehet 50m vu Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
9 100m Sekauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
10 100m Sekauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
11 200m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
12 200m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
13 Kutsukilpailu M 100m pu Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL Osallistujaluettelo Erälista
14 Kutsukilpailu N 100m pu Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL   Erälista
15 800m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
16 800m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
17 Kutsukilpailu M 50m ru Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL Osallistujaluettelo Erälista
18 Kutsukilpailu N 50m ru Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL   Erälista
19 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
20 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
21 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
22 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
23 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
24 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
25 Masters naiset 50m ru Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
26 Masters miehet 50m ru Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
27 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
28 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
29 Erityisryh naiset 100m vu Suorafinaali   Erälista
30 Erityisryh miehet 100m vu Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
31 Kutsukilpailu M 400m vu Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL Osallistujaluettelo Erälista
32 Kutsukilpailu N 400m vu Suorafinaali FAST, Speedo ja JKL   Erälista
33 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
34 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
35 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
36 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner