2020-04-03   13:36:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt 1 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

2_S
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
77  Sørensen Mads  2000  OSLF  0097AC  50 m  58.17   
101  Henriksen Simon Juul  2001  OSK  0161AG  25 m  59.24   
97  Andresen Benjamin Mads  2000  OSK  0069AJ  25 m  59.88   
106  Tramm Emil Jøhnk  2002  OSK  0223AA  25 m  1:03.11   
76  Kaalund Johan Siksne  2002  OSLF  0235AI  25 m  1:05.54   
64  Nygaard Victor  2003  OSLF  0361AH  25 m  1:10.61   
103  Schroll Magnus Dolleris  2002  OSK  0217AM  25 m  1:11.92   
51  Bentsen Lukas Stæhr  2003  OSLF  0351AC  25 m  1:12.18   
86  Henriksen Mads Juul  2004  OSK  0465AA  25 m  1:13.76   
10  92  Pedersen Mathias Munch  2003  OSK  0347AI  25 m  1:14.92   
11  24  Graff Nicolai  2001  NYBORG  0161AO  25 m  1:17.48   
12  54  Clausen Casper Bang  2003  OSLF  0391AJ  25 m  1:17.99   
13  56  Fohlmann Joe Tani  2003  OSLF  0355AA  50 m  1:18.34   
14  21  Elnegaard Hans-Ejnar  2001  NYBORG  0103AG  25 m  1:18.37   
15  40  Nissen Mikkel  2002  NYBORG  0245AQ  25 m  1:20.87   
16  69  Nielsen Aksel Ellegaard  2002  OSLF  0253AI  50 m  1:21.84   
17  48  Thomsen Jacob  2003  NYBORG  0397AG  25 m  1:22.23   
18  41  Pedersen Andreas  2003  NYBORG  0331AH  25 m  1:23.04   
19  Hald Christoffer  2003  FREM  0321AC  25 m  1:23.56   
20  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  25 m  1:23.74   
21  114  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  1:26.04   
22  137  Jensen Jonas Svensmark  2005  TOMMERUP  0579AG  25 m  1:27.57   
23  65  Pedersen Christoffer R.S.  2004  OSLF  0405AA  25 m  1:28.13   
24  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  25 m  1:30.07   
25  88  Juncker Anton T  2004  OSK  0455AB  25 m  1:30.58   
26  57  Henriksen Johan Lund  2004  OSLF  0459AE  25 m  1:32.00   
27  49  Trasbo Victor  2002  NYBORG  0207AR  25 m  1:32.22   
28  52  Bjerregaard August B  2003  OSLF  0313AN  25 m  1:32.47   
29  96  Tholstrup Marius Dyrgaard  2005  OSK  0547AE  25 m  1:35.83   
30  Hansen Gustav Johs  2003  FREM  0301AC  25 m  1:35.98   
31  94  Stahl Valdemar  2004  OSK  0491AK  25 m  1:36.35   
32  16  Roe-Holst Frederik  2004  FREM  0451AA  25 m  1:36.65   
33  37  Nancke Mark Kronbæk  2004  NYBORG  0497AK  25 m  1:39.47   
34  78  Andersen Magnus W  2004  OSK  0479AJ  25 m  1:39.94   
35  25  Graff Sebastian  2004  NYBORG  0403AL  25 m  1:44.38   
36  23  Falkø Marko  2005  NYBORG  0585AE  25 m  1:45.05   
37  31  Killerup Christopher Nyby  2004  NYBORG  0471AM  25 m  1:47.02   
38  Duch Kasper  2005  FREM  0557AF  25 m  1:50.26   
39  55  Elander Magnus B.  2003  OSLF  0395AL  25 m  1:52.54   
40  90  Karoff Jonathan Skovbjerg  2003  OSK  0309AM  25 m  1:53.07   
41  32  Larsen Mikkel Bredal  2005  NYBORG  0587AB  25 m  1:57.18   
42  45  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m  1:57.62   
43  39  Nielsen Frederik  2006  NYBORG  0659AD  50 m  1:59.15   
44  128  Schier Julius  2006  RINGE    25 m  2:01.48   
45  35  Mühring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  2:04.38   
46  10  Koh Meng-Joog  2005  FREM    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  26 september 2015 
Licens til Nyborg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  12:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark