2020-10-29   23:32:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

12_S
Laji 12, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
256  Tuomaala Aki  1991  SeUi  91A438  50 m  32.86  31.36   
282  Mustonen Joonatan  1997  Virkiä  97A187  50 m  36.47  34.97   
124  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  25 m  36.19  36.19   
327  Mäki-Ikola Saku  1998  SeUi  98a797  50 m  37.98  36.48   
98  Mattola Hugo  2001  HK  01A074  25 m  40.29  40.29   
210  Kontiola Jere  2001  SeUi  01A030  25 m  40.83  40.83   
91  Lassila Aaro  2000  AU  00B228  50 m  45.49  43.99   
257  Tupeli Konsta  2003  SeUi  03A492  25 m  45.44  45.44   
103  Nordman Ivar  2003  JS-PU  03A140  25 m  45.79  45.79   
10  275  Hjelt Elias  2002  Virkiä  02B024  50 m  48.59  47.09   
11  209  Kokkonen Eero  2000  SeUi  00A091  25 m  48.48  48.48   
12  312  Ollikainen Tuure  2003  KeuTo  03A564  25 m  49.17  49.17   
13  293  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  50 m  52.43  50.93   
14  153  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  50 m  52.44  50.94   
15  329  Kangas Matias  2001  SeUi  01A694  25 m  52.28  52.28   
16  286  Hatunen Ilari  2006  VUS-VSS  06A076  50 m  57.00  55.50   
17  188  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  25 m  55.84  55.84   
18  242  Porkholm Johan Elias  2002  SeUi  02A834  25 m  55.98  55.98   
19  170  Salin Luukas  2005  KUS-GSS  05A317  50 m  57.77  56.27   
20  284  Riihimäki Jaakko  2004  Virkiä  04A734  25 m  57.67  57.67   
21  294  Niemi Arttu  2003  VUS-VSS  03A730  50 m  59.28  57.78   
22  221  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi  03A867  25 m  59.65  59.65   
23  143  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  59.86  59.86   
24  290  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  50 m  1:01.92  1:00.42   
25  278  Koivulahti Roope  2004  Virkiä  04A750  25 m  1:00.63  1:00.63   
26  265  Ylipelkonen Matias  2003  SeUi  03A101  50 m  1:02.87  1:01.37   
27  299  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS  04A429  50 m  1:02.93  1:01.43   
28  291  Lee Won-bin  2004  VUS-VSS  04A456  25 m  1:03.66  1:03.66   
29  249  Saarimaa Rasmus  2004  SeUi  04A341  25 m  1:06.07  1:06.07   
30  99  Korpi Lauri  2006  IK  06A056  25 m  1:06.27  1:06.27   
31  222  Laihorinne Johannes  2003  SeUi  03A861  25 m  1:06.71  1:06.71   
32  125  Kallio Juho  2007  KU  07A032  25 m  1:07.02  1:07.02   
33  160  Nissinen Visa  2004  KUS-GSS  04A432  25 m  1:08.15  1:08.15   
34  254  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  1:13.19  1:13.19   
35  237  Oijennus Rasmus  2006  SeUi  06A006  25 m  1:13.99  1:13.99   
36  203  Kekola Rasmus  2006  SeUi  06A007  25 m  1:15.87  1:15.87   
37  207  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  1:17.75  1:17.75   
38  147  Karjalainen Jussi  2007  KUS-GSS  07A074  25 m       
39  148  Karjalainen Mikko  2004  KUS-GSS  04A832  25 m       
40  159  Mikkola Akseli  2005  KUS-GSS  05A404  25 m       
41  172  Salomaa Tuomo  2005  KUS-GSS  05A425  25 m       
42  183  Autio Aleksi  2003  SeUi  03A864  25 m       
43  224  Laukkala Totti  2004  SeUi  04A227  25 m       
44  231  Myllykoski Topias  2008  SeUi  08A036  25 m       
45  247  Ruuskanen Aaro-oskar  2004  SeUi  04A807  25 m       
46  287  Hautamäki Pyry  2003  VUS-VSS  03A810  25 m       
47  300  Reinikka Eero  2003  VUS-VSS  03A801  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  02 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  00:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner