2020-10-29   23:49:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit 2015    Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  10:54   
  Järjestäjä  Seinäjoen uimarit -58         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 lokakuu 2015         
 
 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ottiilia Sandkulla  2005  05A636  KUS-GSS    25m     
Nana Murtomäki  2008  08A008  SeUi    25m  1:26.07  1:26.07 
Eeva Finnilä  2006  06A124  SeUi    25m  1:04.92  1:04.92 
Viivi Kuusento  2008  08A007  SeUi    25m  1:20.19  1:20.19 
Siiri Kaatikko  2007  07A059  SeUi    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Esme Ulve  2006  06A146  SeUi    25m  58.68  58.68 
Jenna Hemminki  2006  06A039  SeUi    25m  54.76  54.76 
Albertiina Kotkaniemi  2008  08A010  SeUi    25m  53.12  53.12 
Ronya Rajala  2005  05A408  KUS-GSS    25m  49.25  49.25 
Evelina Myllykoski  2006  06A043  SeUi    25m  52.99  52.99 
Siiri Suominen  2006  06A306  SeUi    25m  53.38  53.38 
Anni Finnilä  2006  06A123  SeUi    25m  55.09  55.09 
Eeva Luomaranta  2007  07A033  SeUi    25m  1:03.18  1:03.18 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Leskinen  2004  04A184  KUS-GSS    50m  48.35  47.35 
Pilvi Elina Nieminen  2004  04A640  KeuTo    25m  44.96  44.96 
Anna-Maria Malila  2003  03A854  SeUi    25m  44.39  44.39 
Oona Kemppainen  2004  04A221  SeUi    25m  43.60  43.60 
Ida Salmi  2003  03A141  SeUi    25m  44.23  44.23 
Laura Koskela  2006  06A117  SeUi    25m  44.44  44.44 
Fanny Granvik  2004  04A051  SeUi    25m  46.11  46.11 
Tuuli Tala  2006  06A011  SeUi    25m  49.08  49.08 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Turunen  2006  06A055  KU    25m  41.74  41.74 
Julia Lehtinen  2002  02B219  KR    25m  40.87  40.87 
Annukka Jouppila  2003  03A120  SeUi    25m  40.12  40.12 
Anna Klutas  2002  02A395  SeUi    25m  39.42  39.42 
Linnea Svahn  2004  04A399  VUS-VSS    25m  39.92  39.92 
Maria Hautala  2003  03A911  KR    25m  40.14  40.14 
Vilma Rintala  2005  05A060  KUS-GSS    50m  42.01  41.01 
Emma Repo  2004  04A585  KU    50m  44.30  43.30 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasmine Vikström  2002  02A972  KUS-GSS    50m  40.12  39.12 
Tuulia Harju  2005  05A151  KUS-GSS    50m  39.45  38.45 
Sofia Runnakko  2002  02A913  AU    50m  39.17  38.17 
Salla-Maaria Kauppinen  2002  02A724  KUS-GSS    50m  37.80  36.80 
Noora Kekola  2004  04A028  SeUi    50m  38.51  37.51 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m  38.26  38.26 
Pinja Kallio  2004  04A146  KU    50m  39.96  38.96 
Riina Uimonen  2003  03A378  KR    25m  39.18  39.18 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasmin Tasanen  2003  03A622  KeuTo    25m  36.64  36.64 
Henna Känsäkangas  2004  04a431  KUS-GSS    25m  36.16  36.16 
Jessica Ingalsuo  2002  02A373  KUS-GSS    50m  36.90  35.90 
Sofia Nurkkala  2004  04A067  KUS-GSS    50m  36.04  35.04 
Tinja Harju  2002  02A384  KUS-GSS    25m  35.78  35.78 
Sanna Pajula  2003  03A317  KU    50m  37.03  36.03 
Pinja Hautamäki  2004  04A535  KeuTo    25m  36.54  36.54 
Hanna Virtanen  2002  02A899  SeUi    25m  36.76  36.76 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jessika Mursula  2003  03A968  AU    50m  35.44  34.44 
Olivia Nurkkala  2002  02A382  KUS-GSS    50m  34.06  33.06 
Riina Karola  2000  00A449  JUK    50m  33.45  32.45 
Emilia Söderlund  2001  01B163  JS-PU    50m  32.77  31.77 
Nea Nygård  2002  02A188  KUS-GSS    25m  32.24  32.24 
Emma Mustonen  2002  02A048  Virkiä    25m  32.96  32.96 
Matilda Lindholm  2001  01A744  KUS-GSS    25m  34.10  34.10 
Iida Peltonen  2001  01A523  KR    25m  35.02  35.02 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Salonen  2001  01A096  SeUi    25m  31.13  31.13 
Emilia Härkönen  2001  01A441  KUS-GSS    50m  31.69  30.69 
Saara Palo  1996  96A219  SeUi    25m  30.11  30.11 
Heta Järvenpää  2001  01A065  HK    50m  30.78  29.78 
Ida-Maria Juntunen  1999  99A061  KemPy    25m  30.06  30.06 
Vilma Hämäläinen  1998  98A033  SeUi    25m  30.48  30.48 
Hilla Latukka  2000  00A235  SeUi    25m  31.08  31.08 
Saara Haapamäki  1998  98B291  AU    50m  32.75  31.75 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Giorgia Pascutti  2002  02B224  JS-PU    25m  29.48  29.48 
Henna Haipus  2001  01A060  KemPy    50m  29.96  28.96 
Olivia Viitala  2000  00A356  KUS-GSS    50m  29.54  28.54 
Maria Ripatti  1987  87A148  JUK    50m  28.83  27.83 
Annika Falk  1999  99A080  SeUi    25m  28.06  28.06 
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    50m  29.63  28.63 
Iiris Saranpää  1999  99A276  SeUi    50m  30.10  29.10 
Säde Lahtinen  2001  01A589  JUK    25m  29.59  29.59 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  10:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner