2020-05-31   22:06:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2015

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

19_S
Laji 19, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
326  Savioja Heidi  1988  SeUi  88A019  50 m  1:03.50  1:01.50   
119  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  50 m  1:04.17  1:02.17   
122  Juntunen Ida-Maria  1999  KemPy  99A061  50 m  1:04.72  1:02.72   
179  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:02.74  1:02.74   
177  Viitala Olivia  2000  KUS-GSS  00A356  50 m  1:05.31  1:03.31   
104  Pascutti Giorgia  2002  JS-PU  02B224  25 m  1:03.91  1:03.91   
105  Pascutti Sofia  2000  JS-PU  00B293  25 m  1:03.96  1:03.96   
320  Lahtinen Säde  2001  JUK  01A589  50 m  1:06.44  1:04.44   
252  Saranpää Iiris  1999  SeUi  99A276  25 m  1:04.58  1:04.58   
10  154  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  25 m  1:04.99  1:04.99   
11  97  Järvenpää Heta  2001  HK  01A065  50 m  1:07.51  1:05.51   
12  163  Nygård Nea  2002  KUS-GSS  02A188  25 m  1:05.66  1:05.66   
13  251  Salonen Senni  2001  SeUi  01A096  50 m  1:08.40  1:06.40   
14  246  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  50 m  1:10.07  1:08.07   
15  120  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  50 m  1:10.46  1:08.46   
16  303  Vierikko Laura  2000  VUS-VSS  00A416  50 m  1:11.08  1:09.08   
17  155  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  50 m  1:11.27  1:09.27   
18  106  Söderlund Emilia  2001  JS-PU  01B163  50 m  1:11.59  1:09.59   
19  90  Haapamäki Saara  1998  AU  98B291  50 m  1:11.80  1:09.80   
20  277  Kangasniemi Kiira  2003  Virkiä  03A124  25 m  1:10.93  1:10.93   
21  314  Puttonen Wilma-annika  2001  KeuTo  01B153  25 m  1:11.57  1:11.57   
22  94  Ohra-aho Ella  2003  AU  03A882  25 m  1:12.14  1:12.14   
23  206  Kiviharju Miisa  2000  SeUi  00A988  50 m  1:14.79  1:12.79   
24  156  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  50 m  1:14.87  1:12.87   
25  169  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  50 m  1:15.59  1:13.59   
26  200  Kannosto Suvi  1999  SeUi  99A064  25 m  1:15.71  1:15.71   
27  162  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  50 m  1:18.33  1:16.33   
28  134  Peltonen Iida  2001  KR  01A523  50 m  1:19.01  1:17.01   
29  307  Kivimäki Ella  2002  KeuTo  02B115  25 m  1:17.43  1:17.43   
30  158  Lindholm Matilda  2001  KUS-GSS  01A744  25 m  1:17.81  1:17.81   
31  139  Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  50 m  1:20.59  1:18.59   
32  306  Hautamäki Pinja  2004  KeuTo  04A535  50 m  1:21.03  1:19.03   
33  144  Ingalsuo Jessica  2002  KUS-GSS  02A373  50 m  1:21.04  1:19.04   
34  316  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04a431  25 m  1:19.23  1:19.23   
35  127  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  50 m  1:22.19  1:20.19   
36  175  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  50 m  1:22.65  1:20.65   
37  236  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  50 m  1:22.81  1:20.81   
38  202  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  50 m  1:23.74  1:21.74   
39  150  Koivisto Fanny  2001  KUS-GSS  01A809  25 m  1:22.13  1:22.13   
40  132  Laiteenmäki Milla  2001  KR  01B318  25 m  1:22.43  1:22.43   
41  126  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  50 m  1:26.06  1:24.06   
42  199  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  50 m  1:27.08  1:25.08   
43  140  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  50 m  1:27.13  1:25.13   
44  92  Mursula Jessika  2003  AU  03A968  50 m  1:28.66  1:26.66   
45  96  Runnakko Sofia  2002  AU  02A913  50 m  1:29.03  1:27.03   
46  309  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  1:27.29  1:27.29   
47  280  Kurunsaari Lotta  2000  Virkiä  00B239  50 m  1:31.59  1:29.59   
48  130  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  1:29.82  1:29.82   
49  208  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  1:32.60  1:32.60   
50  178  Vikström Jasmine  2002  KUS-GSS  02A972  50 m  1:35.58  1:33.58   
51  264  Virtanen Minna  2004  SeUi  04A327  25 m  1:33.73  1:33.73   
52  317  Jämsen Wunsen  2003  JUK  03A924  25 m  1:33.74  1:33.74   
53  250  Salmi Ida  2003  SeUi  03A141  25 m  1:39.93  1:39.93   
54  302  Svahn Linnea  2004  VUS-VSS  04A399  50 m  1:42.69  1:40.69   
55  228  Malila Anna-maria  2003  SeUi  03A854  25 m  1:43.34  1:43.34   
56  187  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  1:48.45  1:48.45   
57  129  Repo Emma  2004  KU  04A585  50 m  1:50.91  1:48.91   
58  255  Tala Tuuli  2006  SeUi  06A011  25 m  1:49.62  1:49.62   
59  205  Kemppainen Oona  2004  SeUi  04A221  25 m  1:49.85  1:49.85   
60  212  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  50 m  2:04.72  2:02.72   
61  190  Hemminki Jenna  2006  SeUi  06A039  25 m  2:06.26  2:06.26   
62  230  Myllykoski Evelina  2006  SeUi  06A043  25 m  2:17.99  2:17.99   
63  185  Finnilä Anni  2006  SeUi  06A123  25 m       
64  186  Finnilä Eeva  2006  SeUi  06A124  25 m       
65  211  Koskela Laura  2006  SeUi  06A117  25 m       
66  253  Suominen Siiri  2006  SeUi  06A306  25 m       
67  259  Ulve Esme  2006  SeUi  06A146  25 m       
68  260  Vainionpää Raija  1948  SeUi  48A013  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  02 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  00:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner