Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
27 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
18:11 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar B |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
485 |
3 |
Aaron Lin |
1999 |
AX6999 |
S 02 |
|
25m |
|
185 |
4 |
Erik Ahlstrand |
1999 |
AU6199 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.78 |
356 |
5 |
Aksel Dagberg |
2000 |
AY9300 |
KUNGÄLV |
|
25m |
39.45 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
Samuel Sjögren |
1999 |
AJ2399 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.01 |
423 |
3 |
Gustav Widerström |
2000 |
AR3300 |
RONNEBY SS |
|
25m |
35.02 |
730 |
4 |
Johan Wiloboken |
1999 |
AM1799 |
ÄLMHULT |
|
25m |
33.96 |
703 |
5 |
Simon Viksten |
1999 |
AK0199 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
34.34 |
718 |
6 |
Adam Söderqvist |
2000 |
AF9100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.88 |
773 |
7 |
Eliot Sjöqvist |
2000 |
AR0500 |
UDDEVALLA |
|
25m |
37.54 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
361 |
1 |
Noah Gustafsson |
2000 |
AT9700 |
KUNGÄLV |
|
25m |
33.40 |
101 |
2 |
Karol Kucharczyk |
2000 |
AW8700 |
ANDERSTORP |
|
25m |
32.68 |
769 |
3 |
Oskar Robertsson |
2000 |
AE6100 |
UDDEVALLA |
|
25m |
32.30 |
87 |
4 |
Elias Hyvönen |
2000 |
AA7700 |
ALINGSÅS |
|
25m |
32.19 |
609 |
5 |
Zacharias Olausson |
2000 |
AG4700 |
VARBERG |
|
25m |
32.27 |
69 |
6 |
Martin Aasheim |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
32.47 |
344 |
7 |
Jakob Werner |
2000 |
AN3100 |
KARLSKRONA |
|
25m |
33.31 |
216 |
8 |
Hakim Haj Salah |
1999 |
AK8999 |
GÖTEBORG |
|
50m |
33.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
751 |
1 |
Gabriel Hansson |
2000 |
AE8700 |
UDDEVALLA |
|
50m |
31.46 |
715 |
2 |
William Jansson |
2000 |
AX1100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.25 |
98 |
3 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
30.87 |
324 |
4 |
Viktor Carlsson |
2000 |
AB4300 |
KARLSKRONA |
|
25m |
30.40 |
739 |
5 |
Alexander Assor |
2000 |
AE2900 |
UDDEVALLA |
|
25m |
30.58 |
196 |
6 |
Sherman Cheng |
1999 |
AJ0399 |
GÖTEBORG |
|
25m |
31.21 |
477 |
7 |
Karl Hallström |
2000 |
AG9100 |
S 02 |
|
25m |
31.30 |
575 |
8 |
Daniel Andersson |
1999 |
AK5399 |
VARBERG |
|
50m |
31.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
799 |
1 |
Erik Storberg |
2000 |
AK1300 |
FALKENBERG |
|
25m |
30.22 |
679 |
2 |
Noah Svensson |
1999 |
AA7199 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
29.81 |
403 |
3 |
Jonathan Myrlander |
2000 |
AA7300 |
NÄSSJÖ |
|
50m |
29.33 |
692 |
4 |
Mirza Dzafic |
2000 |
AP5100 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
29.06 |
674 |
5 |
Robin Pettersson |
2000 |
AD2500 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
29.32 |
698 |
6 |
Oskar Löfsved |
1999 |
AK2599 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
29.62 |
343 |
7 |
Gustav Vallbo |
1999 |
AV4399 |
KARLSKRONA |
|
25m |
30.14 |
772 |
8 |
Jesper Simonsson |
2000 |
AN5900 |
UDDEVALLA |
|
25m |
30.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
ALINGSÅS |
|
25m |
28.92 |
68 |
2 |
Martin Wold |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
28.31 |
710 |
3 |
Oscar Gullberg |
1999 |
AF8799 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
28.02 |
259 |
4 |
Alex Phu |
2000 |
AP6700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
27.71 |
300 |
5 |
Jesper Danielsson |
2000 |
AP2500 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
27.96 |
740 |
6 |
Daniel Börjesson |
1999 |
AJ4599 |
UDDEVALLA |
|
25m |
28.16 |
194 |
7 |
Philip Borgström Bishop |
1999 |
AK9999 |
GÖTEBORG |
|
25m |
28.44 |
721 |
8 |
Thomas Östervall |
2000 |
AD3100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
28.95 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
27 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
18:11 |
|