Program för Filbyter Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Torsdag 30 juni 2016 kl. 16.00
Heatlista Gren 43
|
Tävling |
Filbyter Cup |
|
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
14:21 |
|
|
Arrangör |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 43, 100m Fjärilsim Damer 13 |
Finaler (2) |
Beräknad start 18:35 |
Heat 1 (2) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
604 |
1 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
50m |
|
22 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:47.33 |
33 |
3 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.39 |
148 |
4 |
Frida Medeskog |
2003 |
BN7403 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:23.41 |
412 |
5 |
Stefanie Petrovic |
2003 |
AL3803 |
NKK |
|
25m |
1:31.12 |
236 |
6 |
Emmy Ericsson |
2003 |
BO8403 |
LASS |
|
25m |
1:42.68 |
141 |
7 |
Moa Hammarbäck |
2003 |
AR5403 |
KARLSKO SF |
|
50m |
|
270 |
8 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
0 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:22.06 |
372 |
1 |
Hilma Broden |
2003 |
AS8203 |
NKK |
|
25m |
1:21.52 |
169 |
2 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:20.81 |
269 |
3 |
Martina Karlsson |
2003 |
AA9603 |
LASS |
|
25m |
1:16.45 |
456 |
4 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:04.49 |
183 |
5 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:11.65 |
465 |
6 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:18.42 |
468 |
7 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:21.37 |
89 |
8 |
Hannah Bondeson |
2003 |
AE9603 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:21.53 |
322 |
9 |
Amanda Weiding |
2003 |
BF9803 |
LASS |
|
25m |
1:22.28 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
28 maj 2016 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
14:21 |
|