2019-11-21   23:33:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 & 2, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 200m Frisim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Sjöblad Oscar  1997  VSS  AM6397  25 m  1:59.91   
91  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  2:03.69   
103  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:04.03   
225  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  2:04.06   
159  Loo Kristoffer  1997  KALMAR  AH0197  25 m  2:04.65   
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  2:05.55   
136  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  2:06.07   
119  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  25 m  2:06.78   
163  Olsson Jacob  1998  KALMAR  AG3598  25 m  2:08.32   
10  113  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  2:08.88   
11  195  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  2:09.01   
12  107  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  2:09.84   
13  61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:09.92   
14  53  Silic Ademir  1998  VSS  AS0798  25 m  2:10.26   
15  200  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  2:10.37   
16  141  Arvidsson Anton  2000  KALMAR  AV6500  25 m  2:11.77   
17  88  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  2:13.61   
18  214  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  2:14.10   
19  12  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  2:14.83   
20  194  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  2:16.59   
21  131  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  2:18.93   
22  209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  2:19.08   
23  43  Jönsson Jesper  2000  VSS  AP2900  25 m  2:20.13   
24  24  Vukovic Filip  2001  OSKARSHAMN  AN9901  25 m  2:22.35   
25  56  Torlakovic Edvin  2001  VSS  AG5301  25 m  2:24.18   
26  205  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  2:24.22   
27  16  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  2:27.19   
28  158  Loo Alexander  2001  KALMAR  AH7501  25 m  2:28.52   
29  197  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  50 m  2:29.12   
30  227  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  2:31.68   
31  74  Könemann David  2001  NKK  AD0101  25 m  2:33.32   
32  146  Helgesson Gusten  2002  KALMAR  AR3302  25 m  2:33.80   
33  190  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  2:35.55   
34  161  Marcusson David  2001  KALMAR  AU6701  25 m  2:37.87   
35  98  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  2:38.15   
36  178  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  2:38.98   
37  177  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  2:40.17   
38  151  Johansson Arvid  2001  KALMAR  AQ8501  25 m  2:40.96   
39  204  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m  2:44.08   
40  171  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  2:51.62   
41  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m  2:51.69   
42  90  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  2:51.98   
43  63  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  2:52.81   
44  34  Fölling Barck Elias  2001  VSS  AY9101  50 m  2:56.74   
45  70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  50 m  2:58.28   
46  218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  3:04.05   
47  75  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  3:06.29   
48  174  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  3:12.87   
49  14  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m     
50  35  Gavriliidis Stefanos  2003  VSS  AV6903  25 m     
51  52  Pettersson Victor  1999  VSS  AY0199  25 m     
52  71  Holmberg Fredrik  2004  NKK  AF6704  25 m     
53  79  Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m     
54  182  Oscarsson Philip  2002  JÖNKÖPING  AT8902  25 m     
55  226  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m     
56  229  Babana Tomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  25 m     
57  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  2:20.67  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
2_S
Gren 2, 200m Fjärilsim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  2:32.75   
217  Fernholm Emelie  1998  EKSJÖ SLS  AG4898  25 m  2:33.09   
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  2:34.43   
191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  2:39.82   
101  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  2:40.23   
166  Sjölund Anna  2000  KALMAR  AG8800  25 m  2:42.81   
224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  2:47.68   
129  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  2:49.43   
203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  2:52.26   
10  89  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  2:53.51   
11  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  2:58.26   
12  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  3:24.56   
13  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m     
14  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
3_S
Gren 3, 200m Ryggsim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
228  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:16.13   
148  Hong Anton  2000  KALMAR  AI8900  25 m  2:17.58   
61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:19.30   
200  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  2:21.45   
60  Öberg Felix  2001  VSS  AS9301  25 m  2:24.41   
43  Jönsson Jesper  2000  VSS  AP2900  25 m  2:26.43   
136  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  2:29.56   
167  Stikáns Atis  1999  KALMAR  AR8799  25 m  2:30.37   
145  Fröstberg Robin  1996  KALMAR  AA7196  25 m  2:31.68   
10  12  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  2:33.31   
11  79  Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m  2:36.19   
12  205  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  2:47.79   
13  161  Marcusson David  2001  KALMAR  AU6701  25 m  2:48.04   
14  160  Madebrink Harald  1998  KALMAR  AV6198  25 m  2:48.15   
15  178  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  2:51.76   
16  156  Lingström Carl  2002  KALMAR  AN7902  25 m  2:55.93   
17  164  Pap Henrik  2001  KALMAR  AU5701  25 m  3:02.35   
18  218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  3:02.99   
19  24  Vukovic Filip  2001  OSKARSHAMN  AN9901  50 m  3:04.26   
20  195  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  50 m  3:11.77   
21  70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  50 m  3:18.00   
22  74  Könemann David  2001  NKK  AD0101  50 m  3:24.90   
23  11  Eriksen Petter  2002  OSKARSHAMN  AO3502  25 m     
24  150  Jentz Sean  1996  KALMAR  AP7996  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
4_S
Gren 4, 100m Frisim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
104  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  59.18   
122  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  59.29   
206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  59.59   
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:01.10   
154  Lindeby Ellen  1999  KALMAR  AB9699  25 m  1:01.85   
57  Waldemarsson Linnea  1996  VSS  AN8696  25 m  1:02.07   
105  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:02.17   
58  Wedel Agnes  2000  VSS  AX7200  25 m  1:02.23   
128  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  1:02.26   
10  210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  1:02.32   
11  129  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:02.58   
12  116  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  1:03.42   
13  217  Fernholm Emelie  1998  EKSJÖ SLS  AG4898  25 m  1:03.75   
14  102  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  1:03.81   
15  101  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:03.88   
16  30  Claesén Felicia  2001  VSS  BO4201  25 m  1:04.45   
17  67  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  1:04.87   
18  202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  1:05.34   
19  199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  1:05.49   
20  149  Jaensson Sofie  1997  KALMAR  AM5697  25 m  1:05.63   
21  135  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:05.92   
22  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  1:06.10   
23  208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:06.37   
24  118  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  1:06.42   
25  157  Ljungberg Frida  2000  KALMAR  AL5200  25 m  1:06.46   
26  89  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:06.55   
27  123  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:06.83   
28  42  Juneskog Emma  1998  VSS  AU2298  25 m  1:07.01   
29  213  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:07.04   
30  152  Karlsson Leia  2002  KALMAR  AR2202  25 m  1:07.27   
31  31  Ekström Thea  2001  VSS  AW5801  25 m  1:07.47   
32  170  Wranå Ella  2001  KALMAR  AH1801  25 m  1:07.52   
33  140  Andersson Lisa  2001  KALMAR  BC0601  25 m  1:08.07   
34  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:08.36   
35  62  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:08.52   
36  179  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:08.53   
37  84  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  1:08.62   
38  162  Nordén Tilda  2001  KALMAR  BP6601  25 m  1:08.63   
39  192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  1:08.71   
40  27  Björnberg Maria  1998  VSS  AK2698  25 m  1:08.77   
41  211  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  1:09.01   
42  169  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR  AH7601  25 m  1:09.18   
43  173  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  1:09.45   
44  193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:09.79   
45  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  1:09.86   
46  144  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR  AD1602  25 m  1:10.13   
47  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  1:10.17   
48  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:10.32   
49  222  Ullman Ellen  1998  EKSJÖ SLS  AT7498  25 m  1:10.84   
50  143  Carlström Josefine  2001  KALMAR  BP7601  25 m  1:10.89   
51  220  Sevcik Caroline  1999  EKSJÖ SLS  BC2699  25 m  1:11.43   
52  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:11.58   
53  68  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  1:11.88   
54  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:12.51   
55  147  Hofer Anna  2000  KALMAR  BQ4600  25 m  1:12.99   
56  49  Liljeblad Emelie  2002  VSS  BM5802  25 m  1:13.00   
57  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  1:13.25   
58  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:14.43   
59  41  Jansson Tuva  2003  VSS  AE7803  25 m  1:14.76   
60  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  1:14.86   
61  37  Grimvall Mira  2002  VSS  BC5402  25 m  1:15.23   
62  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:15.75   
63  216  Evertsson Tina  2000  EKSJÖ SLS  BE5600  25 m  1:16.74   
64  142  Bondeson Hannah  2003  KALMAR  AE9603  25 m  1:17.19   
65  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:17.28   
66  188  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  1:17.79   
67  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:18.36   
68  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  1:18.97   
69  223  Ullman Lisa  2001  EKSJÖ SLS  AS5201  25 m  1:18.99   
70  183  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:19.28   
71  100  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  1:19.31   
72  117  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:19.50   
73  153  Lewton Felicia  2001  KALMAR  BR0801  25 m  1:19.65   
74  59  Wester Klara  2001  VSS  BT9401  50 m  1:20.02   
75  155  Lindvall Isabell  2003  KALMAR  AO2603  25 m  1:20.10   
76  28  Bäck Alessandra  2003  VSS  BV6203  25 m  1:21.97   
77  189  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m  1:22.48   
78  33  Fjelstrenius Ida-Lee  2002  VSS  BE1202  25 m  1:22.79   
79  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  1:24.13   
80  99  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:24.51   
81  48  Liliequist Hanna  2002  VSS  BE6202  25 m  1:24.87   
82  80  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  1:25.72   
83  93  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:25.91   
84  25  Augustini Ellen  2002  VSS  BS8802  25 m  1:30.79   
85  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  1:32.12   
86  45  Kindberg Emma  2004  VSS  BF3404  25 m  1:32.53   
87  221  Skillermark Iris  2002  EKSJÖ SLS  BK8202  25 m  1:32.59   
88  46  Kuggvik Clara  2005  VSS  AR9405  25 m  1:32.84   
89  13  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m  1:33.48   
90  81  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  1:36.20   
91  19  Bahtagic Melisa  2005  OSKARSHAMN  AC7405  25 m  1:36.30   
92  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  1:37.13   
93  39  Helleblad Julia  2002  VSS  BT8402  25 m  1:39.54   
94  44  Karlsson Linnea  2004  VSS  BF5404  25 m  1:39.83   
95  29  Claesén Alva  2004  VSS  BG7404  25 m  1:40.14   
96  47  Liliequist Frida  2004  VSS  BF0404  25 m  1:40.42   
97  85  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  1:40.54   
98  64  Adilovic Aisa  2004  NKK  BA1204  25 m  1:41.25   
99  55  Sundell Tilda  2005  VSS  AT8205  25 m  1:45.26   
100  36  Grimvall Lisa  2004  VSS  BF2404  25 m  1:49.57   
101  50  Lundmark Maja  2004  VSS  BF1404  25 m  1:51.49   
102  38  Hagman Elin  2004  VSS  BL8604  25 m  1:54.55   
103  40  Holmberg Ida  2004  VSS  BL2804  25 m  1:58.44   
104  65  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
105  69  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
5_S
Gren 5, 400m Frisim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
103  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  4:19.70   
91  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  4:20.39   
54  Sjöblad Oscar  1997  VSS  AM6397  25 m  4:23.31   
136  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  4:23.39   
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  4:26.17   
119  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  25 m  4:30.10   
225  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  4:31.55   
159  Loo Kristoffer  1997  KALMAR  AH0197  25 m  4:32.38   
165  Raunio Frank  2000  KALMAR  AA3700  25 m  4:43.00   
10  113  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  4:44.19   
11  131  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  4:46.71   
12  194  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  4:48.07   
13  88  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  4:51.33   
14  12  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  4:51.61   
15  209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  4:58.21   
16  214  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  5:07.39   
17  16  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  5:08.10   
18  190  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  5:10.19   
19  107  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  5:16.86   
20  178  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  5:31.83   
21  229  Babana Tomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  25 m  5:37.10   
22  204  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m  5:37.25   
23  98  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  5:41.09   
24  171  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  5:51.31   
25  90  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  5:58.99   
26  63  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  6:00.14   
27  174  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  6:04.64   
28  11  Eriksen Petter  2002  OSKARSHAMN  AO3502  25 m  6:13.32   
29  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  50 m  6:28.07   
30  66  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  6:44.69   
31  70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m     
32  75  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m     
33  82  Tello Tekmen Giovanni  2004  NKK  AL2704  25 m     
34  177  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m     
35  182  Oscarsson Philip  2002  JÖNKÖPING  AT8902  25 m     
36  226  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m     
37  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  4:49.75  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
6_S
Gren 6, 1500m Frisim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  18:22.17   
206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  18:49.33   
126  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  18:58.24   
104  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  50 m  18:59.12   
192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  19:16.50   
202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  19:16.87   
193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  19:54.40   
134  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  21:05.42   
208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  21:20.05   
10  191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  21:51.86   
11  203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  22:21.48   
12  224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
7_S
Gren 7, 100m Fjärilsim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Sjöblad Oscar  1997  VSS  AM6397  25 m  57.00   
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  58.87   
103  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  1:00.01   
225  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  1:00.86   
53  Silic Ademir  1998  VSS  AS0798  25 m  1:01.31   
107  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  1:01.40   
91  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  1:01.45   
145  Fröstberg Robin  1996  KALMAR  AA7196  25 m  1:01.90   
148  Hong Anton  2000  KALMAR  AI8900  25 m  1:01.97   
10  163  Olsson Jacob  1998  KALMAR  AG3598  25 m  1:02.36   
11  197  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  1:02.36   
12  195  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  1:02.77   
13  167  Stikáns Atis  1999  KALMAR  AR8799  25 m  1:03.77   
14  26  Björnberg Axel  2000  VSS  AK1900  25 m  1:04.75   
15  56  Torlakovic Edvin  2001  VSS  AG5301  25 m  1:05.19   
16  61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  1:05.31   
17  119  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  25 m  1:05.38   
18  150  Jentz Sean  1996  KALMAR  AP7996  25 m  1:05.82   
19  165  Raunio Frank  2000  KALMAR  AA3700  25 m  1:06.91   
20  200  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  1:06.93   
21  60  Öberg Felix  2001  VSS  AS9301  25 m  1:07.42   
22  131  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  1:07.59   
23  159  Loo Kristoffer  1997  KALMAR  AH0197  25 m  1:09.08   
24  113  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  1:09.40   
25  194  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  1:09.64   
26  158  Loo Alexander  2001  KALMAR  AH7501  25 m  1:13.48   
27  160  Madebrink Harald  1998  KALMAR  AV6198  25 m  1:13.59   
28  136  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  1:14.25   
29  209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  1:14.64   
30  226  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  1:14.97   
31  88  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  1:15.56   
32  74  Könemann David  2001  NKK  AD0101  25 m  1:18.49   
33  205  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  1:18.60   
34  227  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  1:23.07   
35  34  Fölling Barck Elias  2001  VSS  AY9101  25 m  1:24.19   
36  16  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  1:24.48   
37  229  Babana Tomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  25 m  1:25.16   
38  174  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  1:27.29   
39  90  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:30.73   
40  219  Lindemalm Oskar  2002  EKSJÖ SLS  AQ9702  25 m  1:32.66   
41  218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  1:34.71   
42  98  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:41.68   
43  66  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  1:44.15   
44  82  Tello Tekmen Giovanni  2004  NKK  AL2704  25 m     
45  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m     
46  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  1:26.62  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
8_S
Gren 8, 100m Ryggsim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
154  Lindeby Ellen  1999  KALMAR  AB9699  25 m  1:07.19   
116  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  1:08.82   
58  Wedel Agnes  2000  VSS  AX7200  25 m  1:09.68   
134  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  1:09.81   
166  Sjölund Anna  2000  KALMAR  AG8800  25 m  1:11.01   
118  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  1:11.08   
152  Karlsson Leia  2002  KALMAR  AR2202  25 m  1:11.12   
199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  1:11.46   
122  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  1:12.08   
10  217  Fernholm Emelie  1998  EKSJÖ SLS  AG4898  25 m  1:12.18   
11  149  Jaensson Sofie  1997  KALMAR  AM5697  25 m  1:12.68   
12  30  Claesén Felicia  2001  VSS  BO4201  25 m  1:12.76   
13  128  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  1:12.96   
14  157  Ljungberg Frida  2000  KALMAR  AL5200  25 m  1:14.03   
15  57  Waldemarsson Linnea  1996  VSS  AN8696  50 m  1:15.33   
16  105  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:15.57   
17  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  1:16.30   
18  203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  1:16.39   
19  129  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:16.54   
20  169  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR  AH7601  25 m  1:16.82   
21  170  Wranå Ella  2001  KALMAR  AH1801  25 m  1:17.06   
22  62  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:17.54   
23  179  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:17.73   
24  126  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  1:17.78   
25  104  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  1:18.17   
26  224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  1:18.24   
27  123  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:18.44   
28  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  1:19.00   
29  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:19.52   
30  135  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:19.57   
31  42  Juneskog Emma  1998  VSS  AU2298  25 m  1:19.66   
32  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:19.67   
33  220  Sevcik Caroline  1999  EKSJÖ SLS  BC2699  25 m  1:20.26   
34  84  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  1:20.65   
35  213  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:21.02   
36  142  Bondeson Hannah  2003  KALMAR  AE9603  25 m  1:21.18   
37  211  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  1:22.25   
38  68  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  1:23.15   
39  37  Grimvall Mira  2002  VSS  BC5402  25 m  1:24.39   
40  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:24.54   
41  216  Evertsson Tina  2000  EKSJÖ SLS  BE5600  25 m  1:26.57   
42  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  1:26.64   
43  49  Liljeblad Emelie  2002  VSS  BM5802  25 m  1:27.20   
44  173  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  1:27.23   
45  143  Carlström Josefine  2001  KALMAR  BP7601  25 m  1:28.42   
46  188  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  1:29.48   
47  153  Lewton Felicia  2001  KALMAR  BR0801  25 m  1:29.59   
48  189  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m  1:29.82   
49  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  1:30.75   
50  117  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:33.42   
51  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:33.58   
52  223  Ullman Lisa  2001  EKSJÖ SLS  AS5201  25 m  1:34.09   
53  80  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  1:34.22   
54  99  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:34.53   
55  183  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:35.49   
56  155  Lindvall Isabell  2003  KALMAR  AO2603  25 m  1:35.63   
57  100  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  1:35.78   
58  93  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:35.89   
59  25  Augustini Ellen  2002  VSS  BS8802  25 m  1:37.36   
60  59  Wester Klara  2001  VSS  BT9401  25 m  1:39.94   
61  13  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m  1:40.02   
62  33  Fjelstrenius Ida-Lee  2002  VSS  BE1202  25 m  1:42.15   
63  28  Bäck Alessandra  2003  VSS  BV6203  25 m  1:43.12   
64  19  Bahtagic Melisa  2005  OSKARSHAMN  AC7405  25 m  1:43.70   
65  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  1:44.10   
66  44  Karlsson Linnea  2004  VSS  BF5404  25 m  1:44.31   
67  45  Kindberg Emma  2004  VSS  BF3404  25 m  1:45.70   
68  29  Claesén Alva  2004  VSS  BG7404  25 m  1:46.37   
69  48  Liliequist Hanna  2002  VSS  BE6202  25 m  1:47.36   
70  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  1:49.78   
71  221  Skillermark Iris  2002  EKSJÖ SLS  BK8202  25 m  1:52.09   
72  47  Liliequist Frida  2004  VSS  BF0404  25 m  1:57.32   
73  38  Hagman Elin  2004  VSS  BL8604  25 m  1:57.44   
74  36  Grimvall Lisa  2004  VSS  BF2404  25 m  1:58.73   
75  50  Lundmark Maja  2004  VSS  BF1404  25 m  2:12.09   
76  40  Holmberg Ida  2004  VSS  BL2804  25 m  2:22.58   
77  46  Kuggvik Clara  2005  VSS  AR9405  25 m     
78  55  Sundell Tilda  2005  VSS  AT8205  25 m     
79  69  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m     
80  81  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m     
81  85  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
9_S
Gren 9, 400m Medley Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
103  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  4:49.88   
197  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  4:57.50   
228  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  4:57.72   
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  5:02.94   
12  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m     
218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
10_S
Gren 10, 200m Medley Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
58  Wedel Agnes  2000  VSS  AX7200  25 m  2:28.33   
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  2:33.48   
154  Lindeby Ellen  1999  KALMAR  AB9699  25 m  2:33.64   
208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  2:33.91   
199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  2:35.30   
134  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  2:35.77   
102  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  2:36.59   
210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  2:38.06   
30  Claesén Felicia  2001  VSS  BO4201  25 m  2:38.71   
10  191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  2:39.36   
11  135  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  2:40.25   
12  166  Sjölund Anna  2000  KALMAR  AG8800  25 m  2:40.45   
13  202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  2:41.16   
14  206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  2:42.40   
15  128  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  2:43.11   
16  118  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  2:43.24   
17  157  Ljungberg Frida  2000  KALMAR  AL5200  25 m  2:44.37   
18  89  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  2:44.89   
19  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  2:45.47   
20  122  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  2:45.72   
21  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  2:47.92   
22  193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  2:50.38   
23  62  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:50.41   
24  211  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  2:50.66   
25  152  Karlsson Leia  2002  KALMAR  AR2202  25 m  2:50.96   
26  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  2:51.80   
27  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  2:52.70   
28  203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  2:53.71   
29  162  Nordén Tilda  2001  KALMAR  BP6601  25 m  2:53.75   
30  27  Björnberg Maria  1998  VSS  AK2698  25 m  2:55.31   
31  192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  2:57.21   
32  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  2:57.54   
33  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  2:57.80   
34  144  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR  AD1602  25 m  2:59.25   
35  68  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  2:59.36   
36  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  3:01.04   
37  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  3:02.14   
38  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  3:02.18   
39  143  Carlström Josefine  2001  KALMAR  BP7601  25 m  3:02.81   
40  222  Ullman Ellen  1998  EKSJÖ SLS  AT7498  25 m  3:03.14   
41  216  Evertsson Tina  2000  EKSJÖ SLS  BE5600  25 m  3:03.95   
42  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  3:04.21   
43  142  Bondeson Hannah  2003  KALMAR  AE9603  25 m  3:05.18   
44  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  3:06.86   
45  188  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  3:08.03   
46  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  3:08.83   
47  41  Jansson Tuva  2003  VSS  AE7803  25 m  3:09.74   
48  220  Sevcik Caroline  1999  EKSJÖ SLS  BC2699  25 m  3:10.15   
49  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  3:12.36   
50  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  3:18.01   
51  99  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  3:23.87   
52  33  Fjelstrenius Ida-Lee  2002  VSS  BE1202  25 m  3:24.00   
53  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  3:25.05   
54  100  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  50 m  3:32.01   
55  117  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  50 m  3:40.50   
56  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  3:41.07   
57  93  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  3:44.51   
58  189  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  50 m  3:46.29   
59  55  Sundell Tilda  2005  VSS  AT8205  25 m     
60  64  Adilovic Aisa  2004  NKK  BA1204  25 m     
61  65  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
62  183  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
11_S
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
119  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  25 m  1:05.89   
145  Fröstberg Robin  1996  KALMAR  AA7196  25 m  1:06.26   
56  Torlakovic Edvin  2001  VSS  AG5301  25 m  1:09.49   
197  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  1:09.92   
61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  1:10.01   
107  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  1:10.50   
54  Sjöblad Oscar  1997  VSS  AM6397  25 m  1:11.68   
163  Olsson Jacob  1998  KALMAR  AG3598  25 m  1:13.69   
141  Arvidsson Anton  2000  KALMAR  AV6500  25 m  1:14.02   
10  148  Hong Anton  2000  KALMAR  AI8900  25 m  1:14.22   
11  103  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  1:14.81   
12  150  Jentz Sean  1996  KALMAR  AP7996  25 m  1:17.31   
13  131  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  1:17.55   
14  88  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  1:17.62   
15  53  Silic Ademir  1998  VSS  AS0798  25 m  1:17.89   
16  190  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  1:18.25   
17  26  Björnberg Axel  2000  VSS  AK1900  25 m  1:19.52   
18  79  Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m  1:19.61   
19  60  Öberg Felix  2001  VSS  AS9301  25 m  1:20.31   
20  209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  1:22.17   
21  158  Loo Alexander  2001  KALMAR  AH7501  25 m  1:22.60   
22  43  Jönsson Jesper  2000  VSS  AP2900  25 m  1:24.26   
23  98  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:25.98   
24  113  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  1:26.45   
25  151  Johansson Arvid  2001  KALMAR  AQ8501  25 m  1:26.45   
26  156  Lingström Carl  2002  KALMAR  AN7902  25 m  1:27.21   
27  226  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  1:28.96   
28  70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m  1:29.15   
29  146  Helgesson Gusten  2002  KALMAR  AR3302  25 m  1:29.63   
30  229  Babana Tomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  25 m  1:31.50   
31  204  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m  1:33.00   
32  11  Eriksen Petter  2002  OSKARSHAMN  AO3502  25 m  1:33.18   
33  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m  1:33.18   
34  219  Lindemalm Oskar  2002  EKSJÖ SLS  AQ9702  25 m  1:34.50   
35  177  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:34.73   
36  32  Ferlin Gustav  2000  VSS  AZ2300  25 m  1:36.27   
37  174  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  1:36.37   
38  227  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  1:37.27   
39  178  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:37.74   
40  164  Pap Henrik  2001  KALMAR  AU5701  25 m  1:38.35   
41  171  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  1:38.81   
42  35  Gavriliidis Stefanos  2003  VSS  AV6903  25 m  1:40.01   
43  218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  1:42.30   
44  34  Fölling Barck Elias  2001  VSS  AY9101  25 m  1:43.57   
45  66  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  1:43.67   
46  14  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:47.53   
47  63  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:48.39   
48  75  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:52.13   
49  71  Holmberg Fredrik  2004  NKK  AF6704  25 m  1:53.45   
50  82  Tello Tekmen Giovanni  2004  NKK  AL2704  25 m  1:54.27   
51  52  Pettersson Victor  1999  VSS  AY0199  25 m     
52  83  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m     
53  182  Oscarsson Philip  2002  JÖNKÖPING  AT8902  25 m     
54  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  1:27.53  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
12_S
Gren 12, 200m Bröstsim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
67  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  2:44.56   
102  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  2:47.21   
31  Ekström Thea  2001  VSS  AW5801  25 m  2:47.39   
101  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  2:52.30   
208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  2:53.01   
169  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR  AH7601  25 m  3:00.78   
193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  3:04.25   
42  Juneskog Emma  1998  VSS  AU2298  25 m  3:05.62   
84  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  3:06.16   
10  140  Andersson Lisa  2001  KALMAR  BC0601  25 m  3:06.88   
11  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  3:09.06   
12  210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  3:09.45   
13  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  3:13.49   
14  37  Grimvall Mira  2002  VSS  BC5402  25 m  3:15.32   
15  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  3:15.50   
16  147  Hofer Anna  2000  KALMAR  BQ4600  25 m  3:17.80   
17  224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  3:21.51   
18  100  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  3:22.35   
19  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  50 m  3:27.14   
20  222  Ullman Ellen  1998  EKSJÖ SLS  AT7498  25 m  3:27.31   
21  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  3:27.50   
22  25  Augustini Ellen  2002  VSS  BS8802  25 m  3:34.52   
23  48  Liliequist Hanna  2002  VSS  BE6202  25 m  3:38.42   
24  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  3:46.44   
25  93  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  3:48.36   
26  99  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  3:52.65   
27  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m     
28  13  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m     
29  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m     
30  29  Claesén Alva  2004  VSS  BG7404  25 m     
31  40  Holmberg Ida  2004  VSS  BL2804  25 m     
32  47  Liliequist Frida  2004  VSS  BF0404  25 m     
33  50  Lundmark Maja  2004  VSS  BF1404  25 m     
34  55  Sundell Tilda  2005  VSS  AT8205  25 m     
35  69  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m     
36  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m     
37  80  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m     
38  85  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m     
39  221  Skillermark Iris  2002  EKSJÖ SLS  BK8202  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
13_S
Gren 13, 800m Frisim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
228  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  9:02.20   
225  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  9:12.35   
136  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  9:18.16   
91  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  9:26.94   
200  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  9:28.01   
195  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  9:54.33   
167  Stikáns Atis  1999  KALMAR  AR8799  25 m  9:59.34   
194  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  50 m  10:07.20   
209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  10:28.89   
10  190  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  10:57.72   
11  205  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  10:57.91   
12  16  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  11:04.30   
13  171  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  50 m  12:44.42   
14  15  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m     
15  79  Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m     
16  90  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m     
17  98  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m     
18  177  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m     
19  204  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m     
20  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  50 m  11:20.31  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
14_S
Gren 14, 200m Frisim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  2:13.02   
210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  2:13.97   
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  2:16.18   
202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  2:19.51   
208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  2:20.27   
110  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  2:20.51   
191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  2:21.09   
67  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  2:22.08   
199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  2:23.88   
10  58  Wedel Agnes  2000  VSS  AX7200  25 m  2:25.04   
11  193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  2:26.17   
12  42  Juneskog Emma  1998  VSS  AU2298  25 m  2:27.48   
13  86  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  2:28.20   
14  211  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  2:30.41   
15  17  Pernius Stina  2002  OSKARSHAMN  AL4802  25 m  2:30.61   
16  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  2:30.72   
17  111  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  2:30.89   
18  173  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  2:31.28   
19  203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  2:32.11   
20  130  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:32.47   
21  166  Sjölund Anna  2000  KALMAR  AG8800  50 m  2:33.62   
22  68  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  2:35.05   
23  27  Björnberg Maria  1998  VSS  AK2698  25 m  2:35.43   
24  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  2:36.09   
25  115  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  2:36.28   
26  31  Ekström Thea  2001  VSS  AW5801  25 m  2:37.30   
27  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  2:37.59   
28  140  Andersson Lisa  2001  KALMAR  BC0601  25 m  2:38.13   
29  162  Nordén Tilda  2001  KALMAR  BP6601  25 m  2:38.50   
30  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  2:39.78   
31  144  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR  AD1602  25 m  2:39.81   
32  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  50 m  2:39.82   
33  87  Wågman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m  2:39.88   
34  139  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  2:40.15   
35  220  Sevcik Caroline  1999  EKSJÖ SLS  BC2699  25 m  2:40.34   
36  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  2:40.62   
37  84  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  50 m  2:41.20   
38  106  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  2:42.54   
39  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  2:42.94   
40  138  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  2:44.01   
41  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  2:45.13   
42  147  Hofer Anna  2000  KALMAR  BQ4600  25 m  2:45.56   
43  216  Evertsson Tina  2000  EKSJÖ SLS  BE5600  25 m  2:45.58   
44  143  Carlström Josefine  2001  KALMAR  BP7601  25 m  2:46.37   
45  179  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  50 m  2:47.31   
46  109  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  2:47.44   
47  222  Ullman Ellen  1998  EKSJÖ SLS  AT7498  25 m  2:47.97   
48  183  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  2:48.52   
49  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  2:49.20   
50  37  Grimvall Mira  2002  VSS  BC5402  25 m  2:52.01   
51  72  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  25 m  2:52.60   
52  142  Bondeson Hannah  2003  KALMAR  AE9603  50 m  2:53.45   
53  41  Jansson Tuva  2003  VSS  AE7803  25 m  2:55.36   
54  189  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m  2:55.88   
55  188  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  2:58.01   
56  49  Liljeblad Emelie  2002  VSS  BM5802  25 m  2:58.43   
57  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  2:59.85   
58  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  3:00.53   
59  127  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  3:01.62   
60  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  3:02.43   
61  18  Skärkarl Linnéa  2001  OSKARSHAMN  BG9801  50 m  3:04.15   
62  13  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m  3:16.80   
63  76  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  3:23.24   
64  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  3:27.36   
65  25  Augustini Ellen  2002  VSS  BS8802  25 m  3:27.97   
66  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  3:30.14   
67  48  Liliequist Hanna  2002  VSS  BE6202  25 m  3:31.84   
68  155  Lindvall Isabell  2003  KALMAR  AO2603  25 m  3:34.75   
69  221  Skillermark Iris  2002  EKSJÖ SLS  BK8202  25 m  3:38.09   
70  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  3:51.46   
71  19  Bahtagic Melisa  2005  OSKARSHAMN  AC7405  25 m  3:51.76   
72  28  Bäck Alessandra  2003  VSS  BV6203  25 m     
73  33  Fjelstrenius Ida-Lee  2002  VSS  BE1202  25 m     
74  36  Grimvall Lisa  2004  VSS  BF2404  25 m     
75  38  Hagman Elin  2004  VSS  BL8604  25 m     
76  40  Holmberg Ida  2004  VSS  BL2804  25 m     
77  47  Liliequist Frida  2004  VSS  BF0404  25 m     
78  50  Lundmark Maja  2004  VSS  BF1404  25 m     
79  55  Sundell Tilda  2005  VSS  AT8205  25 m     
80  65  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
15_S
Gren 15, 200m Fjärilsim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
228  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:19.94   
148  Hong Anton  2000  KALMAR  AI8900  25 m  2:20.46   
225  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  2:21.15   
167  Stikáns Atis  1999  KALMAR  AR8799  25 m  2:23.04   
150  Jentz Sean  1996  KALMAR  AP7996  25 m  2:27.99   
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  2:35.03   
114  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  2:50.96   
94  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  3:29.12   
16  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
16_S
Gren 16, 200m Ryggsim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
154  Lindeby Ellen  1999  KALMAR  AB9699  25 m  2:26.13   
112  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  2:34.31   
217  Fernholm Emelie  1998  EKSJÖ SLS  AG4898  25 m  2:37.50   
149  Jaensson Sofie  1997  KALMAR  AM5697  25 m  2:37.66   
199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  2:39.35   
139  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  2:40.65   
157  Ljungberg Frida  2000  KALMAR  AL5200  25 m  2:40.86   
108  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  2:42.31   
203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  2:42.76   
10  169  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR  AH7601  25 m  2:42.82   
11  170  Wranå Ella  2001  KALMAR  AH1801  25 m  2:43.17   
12  192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  2:45.35   
13  62  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:46.88   
14  30  Claesén Felicia  2001  VSS  BO4201  25 m  2:47.59   
15  152  Karlsson Leia  2002  KALMAR  AR2202  25 m  2:49.49   
16  224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  2:49.54   
17  130  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:50.13   
18  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  2:50.18   
19  17  Pernius Stina  2002  OSKARSHAMN  AL4802  25 m  2:51.49   
20  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  2:54.93   
21  68  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  2:59.67   
22  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  2:59.68   
23  142  Bondeson Hannah  2003  KALMAR  AE9603  25 m  3:03.26   
24  223  Ullman Lisa  2001  EKSJÖ SLS  AS5201  25 m  3:23.69   
25  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  3:32.71   
26  138  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  3:37.47   
27  127  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  3:38.42   
28  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  3:52.18   
29  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  4:04.91   
30  19  Bahtagic Melisa  2005  OSKARSHAMN  AC7405  25 m     
31  29  Claesén Alva  2004  VSS  BG7404  25 m     
32  76  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m     
33  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m     
34  80  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m     
35  85  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m     
36  179  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m     
37  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
17_S
Gren 17, 100m Frisim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Sjöblad Oscar  1997  VSS  AM6397  25 m  54.23   
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  54.85   
163  Olsson Jacob  1998  KALMAR  AG3598  25 m  56.37   
159  Loo Kristoffer  1997  KALMAR  AH0197  25 m  56.57   
53  Silic Ademir  1998  VSS  AS0798  25 m  57.30   
195  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  57.79   
165  Raunio Frank  2000  KALMAR  AA3700  25 m  57.89   
160  Madebrink Harald  1998  KALMAR  AV6198  25 m  58.18   
225  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  58.25   
10  61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  58.62   
11  124  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  58.91   
12  141  Arvidsson Anton  2000  KALMAR  AV6500  25 m  59.48   
13  214  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  59.68   
14  209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  59.71   
15  200  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  1:00.00   
16  88  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  1:00.37   
17  60  Öberg Felix  2001  VSS  AS9301  25 m  1:00.48   
18  56  Torlakovic Edvin  2001  VSS  AG5301  25 m  1:00.49   
19  197  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  1:00.72   
20  120  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:01.12   
21  190  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  1:01.76   
22  158  Loo Alexander  2001  KALMAR  AH7501  25 m  1:02.00   
23  43  Jönsson Jesper  2000  VSS  AP2900  25 m  1:02.68   
24  205  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  1:02.84   
25  194  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  1:02.93   
26  125  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  1:03.65   
27  156  Lingström Carl  2002  KALMAR  AN7902  25 m  1:04.45   
28  95  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  1:04.65   
29  146  Helgesson Gusten  2002  KALMAR  AR3302  25 m  1:06.17   
30  226  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  1:06.21   
31  79  Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m  1:06.40   
32  114  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  1:07.61   
33  132  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:07.71   
34  137  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:07.93   
35  73  Klingspor Alexander  1999  NKK  AG2399  25 m  1:07.99   
36  92  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  1:08.33   
37  204  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m  1:09.73   
38  219  Lindemalm Oskar  2002  EKSJÖ SLS  AQ9702  25 m  1:09.76   
39  161  Marcusson David  2001  KALMAR  AU6701  25 m  1:09.87   
40  74  Könemann David  2001  NKK  AD0101  25 m  1:10.02   
41  151  Johansson Arvid  2001  KALMAR  AQ8501  25 m  1:10.74   
42  178  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:11.60   
43  227  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  50 m  1:11.91   
44  70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  50 m  1:13.51   
45  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m  1:14.01   
46  177  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:14.24   
47  218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  1:14.71   
48  164  Pap Henrik  2001  KALMAR  AU5701  25 m  1:14.99   
49  229  Babana Tomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  25 m  1:16.29   
50  96  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  1:17.51   
51  174  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  1:17.61   
52  97  Blom Hannes  2002  LASS  AV6302  25 m  1:18.24   
53  171  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  1:18.48   
54  34  Fölling Barck Elias  2001  VSS  AY9101  25 m  1:18.67   
55  63  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:18.78   
56  121  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  1:21.12   
57  133  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:21.12   
58  66  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  1:23.32   
59  82  Tello Tekmen Giovanni  2004  NKK  AL2704  25 m  1:25.93   
60  23  Torkelsson Christoffer  2002  OSKARSHAMN  AL0502  25 m  1:26.88   
61  32  Ferlin Gustav  2000  VSS  AZ2300  25 m  1:27.35   
62  14  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:28.51   
63  35  Gavriliidis Stefanos  2003  VSS  AV6903  25 m  1:29.56   
64  83  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:33.43   
65  21  Nyström Jacob  2003  OSKARSHAMN  AU0103  25 m  1:39.35   
66  182  Oscarsson Philip  2002  JÖNKÖPING  AT8902  50 m  1:39.71   
67  52  Pettersson Victor  1999  VSS  AY0199  25 m     
68  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  1:02.81  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
18_S
Gren 18, 400m Frisim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  4:41.54   
206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  4:41.65   
191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  4:51.65   
110  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  4:52.47   
202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  4:54.21   
208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  4:57.03   
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  4:57.88   
192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  4:58.62   
211  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  5:02.65   
10  193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  5:05.40   
11  22  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  5:05.90   
12  62  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  5:09.39   
13  154  Lindeby Ellen  1999  KALMAR  AB9699  25 m  5:09.87   
14  108  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  5:10.76   
15  111  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  5:13.45   
16  173  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  5:20.39   
17  224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  5:22.72   
18  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  5:26.49   
19  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  5:26.83   
20  144  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR  AD1602  25 m  5:33.71   
21  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  5:36.53   
22  140  Andersson Lisa  2001  KALMAR  BC0601  25 m  5:43.61   
23  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  5:45.02   
24  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  5:45.03   
25  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  5:48.94   
26  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  50 m  5:49.54   
27  162  Nordén Tilda  2001  KALMAR  BP6601  25 m  5:49.88   
28  112  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  50 m  5:50.42   
29  106  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  5:50.61   
30  109  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  5:50.85   
31  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  5:52.12   
32  188  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  6:09.83   
33  18  Skärkarl Linnéa  2001  OSKARSHAMN  BG9801  25 m  6:26.87   
34  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  6:34.33   
35  138  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  6:51.38   
36  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  7:14.92   
37  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  50 m  7:32.02   
38  64  Adilovic Aisa  2004  NKK  BA1204  25 m     
39  69  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m     
40  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m     
41  183  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m     
42  189  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
19_S
Gren 19, 1500m Frisim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  18:59.42   
194  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  50 m  19:08.56   
15  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  20:51.10   
120  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  21:05.21   
200  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  21:39.04   
124  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  50 m  21:57.90   
12  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m     
16  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m     
63  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m     
10  125  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m     
11  132  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m     
12  141  Arvidsson Anton  2000  KALMAR  AV6500  25 m     
13  150  Jentz Sean  1996  KALMAR  AP7996  25 m     
14  165  Raunio Frank  2000  KALMAR  AA3700  25 m     
15  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  19:39.44  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
20_S
Gren 20, 100m Fjärilsim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:06.99   
217  Fernholm Emelie  1998  EKSJÖ SLS  AG4898  25 m  1:07.65   
199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  1:08.21   
191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  1:08.23   
154  Lindeby Ellen  1999  KALMAR  AB9699  25 m  1:08.51   
166  Sjölund Anna  2000  KALMAR  AG8800  25 m  1:08.83   
112  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:10.79   
208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:11.54   
86  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  1:13.70   
10  110  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  50 m  1:14.14   
11  30  Claesén Felicia  2001  VSS  BO4201  25 m  1:14.38   
12  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:16.29   
13  111  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:16.45   
14  224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  50 m  1:17.22   
15  58  Wedel Agnes  2000  VSS  AX7200  50 m  1:17.56   
16  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  1:17.80   
17  31  Ekström Thea  2001  VSS  AW5801  25 m  1:18.17   
18  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:18.78   
19  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:19.24   
20  139  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:20.51   
21  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  1:21.30   
22  130  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:21.75   
23  87  Wågman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m  1:22.58   
24  149  Jaensson Sofie  1997  KALMAR  AM5697  25 m  1:22.64   
25  27  Björnberg Maria  1998  VSS  AK2698  25 m  1:23.15   
26  115  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:23.20   
27  211  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  1:24.71   
28  49  Liljeblad Emelie  2002  VSS  BM5802  25 m  1:24.74   
29  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  1:24.78   
30  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:25.14   
31  192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  1:25.14   
32  144  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR  AD1602  25 m  1:25.43   
33  138  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  1:27.25   
34  220  Sevcik Caroline  1999  EKSJÖ SLS  BC2699  25 m  1:29.46   
35  109  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:30.48   
36  173  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  1:30.79   
37  216  Evertsson Tina  2000  EKSJÖ SLS  BE5600  25 m  1:31.06   
38  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:31.67   
39  59  Wester Klara  2001  VSS  BT9401  25 m  1:32.47   
40  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:32.69   
41  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  1:35.27   
42  142  Bondeson Hannah  2003  KALMAR  AE9603  50 m  1:36.36   
43  147  Hofer Anna  2000  KALMAR  BQ4600  25 m  1:36.86   
44  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  1:44.38   
45  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  1:58.72   
46  65  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
47  80  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m     
48  81  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m     
49  85  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m     
50  106  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m     
51  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m     
52  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
21_S
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  1:01.42   
148  Hong Anton  2000  KALMAR  AI8900  25 m  1:01.64   
54  Sjöblad Oscar  1997  VSS  AM6397  25 m  1:02.09   
61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  1:04.38   
200  Hegmegi Oskar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  1:05.09   
228  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  1:06.40   
167  Stikáns Atis  1999  KALMAR  AR8799  25 m  1:07.25   
53  Silic Ademir  1998  VSS  AS0798  25 m  1:07.51   
197  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  1:07.67   
10  60  Öberg Felix  2001  VSS  AS9301  25 m  1:08.23   
11  26  Björnberg Axel  2000  VSS  AK1900  25 m  1:08.60   
12  43  Jönsson Jesper  2000  VSS  AP2900  25 m  1:08.73   
13  209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  1:09.15   
14  79  Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m  1:10.09   
15  88  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  1:10.92   
16  12  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  1:11.31   
17  160  Madebrink Harald  1998  KALMAR  AV6198  25 m  1:11.67   
18  158  Loo Alexander  2001  KALMAR  AH7501  25 m  1:13.76   
19  205  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  1:13.78   
20  137  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:14.38   
21  124  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  1:14.90   
22  226  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  1:15.13   
23  156  Lingström Carl  2002  KALMAR  AN7902  25 m  1:15.42   
24  146  Helgesson Gusten  2002  KALMAR  AR3302  25 m  1:15.76   
25  214  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  1:16.33   
26  73  Klingspor Alexander  1999  NKK  AG2399  25 m  1:16.64   
27  194  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  1:17.64   
28  178  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:19.11   
29  95  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  1:19.43   
30  70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m  1:19.50   
31  161  Marcusson David  2001  KALMAR  AU6701  25 m  1:20.15   
32  120  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:21.47   
33  74  Könemann David  2001  NKK  AD0101  25 m  1:21.56   
34  92  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  1:22.10   
35  34  Fölling Barck Elias  2001  VSS  AY9101  25 m  1:23.47   
36  164  Pap Henrik  2001  KALMAR  AU5701  25 m  1:23.65   
37  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m  1:24.27   
38  177  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:24.37   
39  151  Johansson Arvid  2001  KALMAR  AQ8501  25 m  1:24.72   
40  174  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  1:26.36   
41  94  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:26.44   
42  218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  1:26.56   
43  133  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:27.10   
44  171  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  1:28.24   
45  63  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  1:28.58   
46  219  Lindemalm Oskar  2002  EKSJÖ SLS  AQ9702  25 m  1:29.90   
47  97  Blom Hannes  2002  LASS  AV6302  25 m  1:30.05   
48  96  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  1:31.62   
49  14  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:31.87   
50  21  Nyström Jacob  2003  OSKARSHAMN  AU0103  25 m  1:32.45   
51  32  Ferlin Gustav  2000  VSS  AZ2300  25 m  1:36.57   
52  75  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:37.28   
53  121  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  50 m  1:41.45   
54  83  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:46.90   
55  35  Gavriliidis Stefanos  2003  VSS  AV6903  25 m  2:30.33   
56  52  Pettersson Victor  1999  VSS  AY0199  25 m     
57  182  Oscarsson Philip  2002  JÖNKÖPING  AT8902  25 m     
58  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  1:20.31  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
22_S
Gren 22, 400m Medley Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
110  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  5:28.16   
199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  5:31.98   
202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  5:52.17   
22  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  5:53.52   
224  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  5:59.40   
203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  5:59.41   
196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  6:05.64   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
23_S
Gren 23, 200m Medley Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Sjöblad Oscar  1997  VSS  AM6397  25 m  2:14.14   
51  Ohlsén Erik  2000  VSS  AF4300  25 m  2:15.06   
148  Hong Anton  2000  KALMAR  AI8900  25 m  2:17.78   
197  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  25 m  2:18.26   
225  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  2:21.37   
163  Olsson Jacob  1998  KALMAR  AG3598  25 m  2:22.89   
56  Torlakovic Edvin  2001  VSS  AG5301  25 m  2:25.33   
159  Loo Kristoffer  1997  KALMAR  AH0197  25 m  2:27.18   
53  Silic Ademir  1998  VSS  AS0798  25 m  2:27.44   
10  167  Stikáns Atis  1999  KALMAR  AR8799  25 m  2:28.86   
11  60  Öberg Felix  2001  VSS  AS9301  25 m  2:30.04   
12  150  Jentz Sean  1996  KALMAR  AP7996  25 m  2:31.44   
13  26  Björnberg Axel  2000  VSS  AK1900  25 m  2:32.49   
14  214  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  2:34.38   
15  165  Raunio Frank  2000  KALMAR  AA3700  25 m  2:34.62   
16  43  Jönsson Jesper  2000  VSS  AP2900  25 m  2:35.07   
17  195  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  2:35.17   
18  209  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  2:38.16   
19  132  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  2:38.71   
20  124  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  2:42.00   
21  95  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  2:44.45   
22  156  Lingström Carl  2002  KALMAR  AN7902  25 m  2:45.09   
23  226  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  2:45.38   
24  190  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  2:45.71   
25  114  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  2:46.34   
26  137  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:48.52   
27  146  Helgesson Gusten  2002  KALMAR  AR3302  25 m  2:53.13   
28  227  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  2:53.85   
29  204  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m  2:54.10   
30  94  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  2:57.71   
31  178  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  2:58.21   
32  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m  2:58.74   
33  70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m  2:59.80   
34  92  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  3:00.07   
35  219  Lindemalm Oskar  2002  EKSJÖ SLS  AQ9702  25 m  3:01.23   
36  164  Pap Henrik  2001  KALMAR  AU5701  25 m  3:01.69   
37  161  Marcusson David  2001  KALMAR  AU6701  25 m  3:04.88   
38  218  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  3:05.43   
39  174  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  3:05.92   
40  171  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  3:14.92   
41  63  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  3:18.65   
42  96  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  3:20.72   
43  66  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  3:22.19   
44  121  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  3:25.03   
45  32  Ferlin Gustav  2000  VSS  AZ2300  25 m  3:27.62   
46  177  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  3:27.66   
47  21  Nyström Jacob  2003  OSKARSHAMN  AU0103  25 m     
48  82  Tello Tekmen Giovanni  2004  NKK  AL2704  25 m     
49  97  Blom Hannes  2002  LASS  AV6302  25 m     
50  133  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m     
51  229  Babana Tomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  25 m     
52  230  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  25 m  2:44.73  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
24_S
Gren 24, 100m Bröstsim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
58  Wedel Agnes  2000  VSS  AX7200  25 m  1:15.10   
67  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  1:15.10   
108  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:16.00   
31  Ekström Thea  2001  VSS  AW5801  25 m  1:17.17   
139  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:19.33   
208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:21.01   
166  Sjölund Anna  2000  KALMAR  AG8800  25 m  1:21.47   
30  Claesén Felicia  2001  VSS  BO4201  25 m  1:21.74   
169  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR  AH7601  25 m  1:22.13   
10  112  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:22.81   
11  110  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:23.08   
12  42  Juneskog Emma  1998  VSS  AU2298  25 m  1:23.49   
13  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:23.57   
14  111  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:23.70   
15  157  Ljungberg Frida  2000  KALMAR  AL5200  25 m  1:23.91   
16  217  Fernholm Emelie  1998  EKSJÖ SLS  AG4898  25 m  1:24.15   
17  152  Karlsson Leia  2002  KALMAR  AR2202  25 m  1:25.39   
18  213  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:26.00   
19  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:26.35   
20  84  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  1:26.68   
21  140  Andersson Lisa  2001  KALMAR  BC0601  25 m  1:27.09   
22  193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:28.25   
23  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  1:28.30   
24  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  1:28.49   
25  37  Grimvall Mira  2002  VSS  BC5402  25 m  1:29.23   
26  222  Ullman Ellen  1998  EKSJÖ SLS  AT7498  25 m  1:29.48   
27  147  Hofer Anna  2000  KALMAR  BQ4600  25 m  1:30.00   
28  106  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:30.09   
29  109  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:30.27   
30  115  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:30.28   
31  49  Liljeblad Emelie  2002  VSS  BM5802  25 m  1:31.08   
32  130  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:31.25   
33  72  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  25 m  1:31.66   
34  162  Nordén Tilda  2001  KALMAR  BP6601  25 m  1:31.79   
35  68  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  1:32.11   
36  188  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  1:32.41   
37  206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  1:32.56   
38  183  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:34.36   
39  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  1:35.90   
40  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:36.00   
41  191  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  1:36.18   
42  41  Jansson Tuva  2003  VSS  AE7803  25 m  1:36.79   
43  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:37.86   
44  179  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:37.91   
45  25  Augustini Ellen  2002  VSS  BS8802  25 m  1:38.54   
46  216  Evertsson Tina  2000  EKSJÖ SLS  BE5600  25 m  1:38.62   
47  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:38.65   
48  48  Liliequist Hanna  2002  VSS  BE6202  25 m  1:39.25   
49  223  Ullman Lisa  2001  EKSJÖ SLS  AS5201  25 m  1:39.35   
50  143  Carlström Josefine  2001  KALMAR  BP7601  25 m  1:40.20   
51  138  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  1:40.36   
52  127  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:41.90   
53  80  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  1:42.17   
54  13  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m  1:43.01   
55  221  Skillermark Iris  2002  EKSJÖ SLS  BK8202  25 m  1:43.39   
56  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  1:43.47   
57  18  Skärkarl Linnéa  2001  OSKARSHAMN  BG9801  25 m  1:43.63   
58  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  1:44.69   
59  220  Sevcik Caroline  1999  EKSJÖ SLS  BC2699  25 m  1:45.22   
60  33  Fjelstrenius Ida-Lee  2002  VSS  BE1202  25 m  1:46.80   
61  155  Lindvall Isabell  2003  KALMAR  AO2603  25 m  1:48.52   
62  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:49.71   
63  189  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m  1:49.92   
64  44  Karlsson Linnea  2004  VSS  BF5404  25 m  1:50.66   
65  76  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  1:50.79   
66  47  Liliequist Frida  2004  VSS  BF0404  25 m  1:50.82   
67  29  Claesén Alva  2004  VSS  BG7404  25 m  1:52.21   
68  81  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  1:53.03   
69  50  Lundmark Maja  2004  VSS  BF1404  25 m  2:03.73   
70  64  Adilovic Aisa  2004  NKK  BA1204  25 m  2:05.13   
71  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  2:08.53   
72  45  Kindberg Emma  2004  VSS  BF3404  25 m  2:08.71   
73  36  Grimvall Lisa  2004  VSS  BF2404  25 m  2:10.92   
74  38  Hagman Elin  2004  VSS  BL8604  25 m  2:10.93   
75  40  Holmberg Ida  2004  VSS  BL2804  25 m  2:25.81   
76  46  Kuggvik Clara  2005  VSS  AR9405  25 m     
77  55  Sundell Tilda  2005  VSS  AT8205  25 m     
78  65  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
79  69  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m     
80  85  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
25_S
Gren 25, 200m Bröstsim Herrar A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
228  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:27.36   
56  Torlakovic Edvin  2001  VSS  AG5301  25 m  2:29.27   
61  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:33.25   
141  Arvidsson Anton  2000  KALMAR  AV6500  25 m  2:46.18   
88  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  2:53.30   
125  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  2:57.74   
70  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  50 m  3:03.49   
195  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  3:05.27   
190  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING  AB7102  25 m  3:08.03   
10  132  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  50 m  3:09.81   
11  151  Johansson Arvid  2001  KALMAR  AQ8501  25 m  3:13.72   
12  137  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  3:16.33   
13  94  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  3:20.61   
14  97  Blom Hannes  2002  LASS  AV6302  25 m  3:30.07   
15  204  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m  3:31.69   
16  96  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  3:49.07   
17  120  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  4:02.81   
18  23  Torkelsson Christoffer  2002  OSKARSHAMN  AL0502  25 m  4:19.87   
19  12  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m     
20  15  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m     
21  35  Gavriliidis Stefanos  2003  VSS  AV6903  25 m     
22  79  Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m     
23  83  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m     
24  133  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m     
25  180  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m     
26  182  Oscarsson Philip  2002  JÖNKÖPING  AT8902  25 m     
27  229  Babana Tomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 
26_S
Gren 26, 800m Frisim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  9:47.54   
210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  9:53.10   
202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  10:01.49   
192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  10:01.96   
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  10:08.74   
193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  10:27.67   
62  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  10:33.92   
108  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  10:39.59   
111  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  11:03.93   
10  173  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  11:09.50   
11  203  Klasson Fanny  2001  JÖNKÖPING  AJ4401  25 m  11:14.57   
12  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  11:15.70   
13  86  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  11:20.59   
14  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  11:25.23   
15  22  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  11:26.41   
16  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  11:30.87   
17  140  Andersson Lisa  2001  KALMAR  BC0601  25 m  11:35.09   
18  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  11:50.50   
19  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  50 m  12:22.45   
20  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m     
21  13  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m     
22  18  Skärkarl Linnéa  2001  OSKARSHAMN  BG9801  25 m     
23  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m     
24  87  Wågman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m     
25  115  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m     
26  170  Wranå Ella  2001  KALMAR  AH1801  25 m     
27  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner