2019-12-11   10:59:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 & 2, Västervik

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

4_S
Gren 4, 100m Frisim Damer A-D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
104  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  59.18   
122  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  59.29   
206  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  59.59   
207  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:01.10   
154  Lindeby Ellen  1999  KALMAR  AB9699  25 m  1:01.85   
57  Waldemarsson Linnea  1996  VSS  AN8696  25 m  1:02.07   
105  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:02.17   
58  Wedel Agnes  2000  VSS  AX7200  25 m  1:02.23   
128  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  1:02.26   
10  210  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  1:02.32   
11  129  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:02.58   
12  116  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  1:03.42   
13  217  Fernholm Emelie  1998  EKSJÖ SLS  AG4898  25 m  1:03.75   
14  102  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  1:03.81   
15  101  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:03.88   
16  30  Claesén Felicia  2001  VSS  BO4201  25 m  1:04.45   
17  67  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  1:04.87   
18  202  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  1:05.34   
19  199  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  1:05.49   
20  149  Jaensson Sofie  1997  KALMAR  AM5697  25 m  1:05.63   
21  135  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:05.92   
22  198  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  25 m  1:06.10   
23  208  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:06.37   
24  118  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  1:06.42   
25  157  Ljungberg Frida  2000  KALMAR  AL5200  25 m  1:06.46   
26  89  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:06.55   
27  123  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:06.83   
28  42  Juneskog Emma  1998  VSS  AU2298  25 m  1:07.01   
29  213  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:07.04   
30  152  Karlsson Leia  2002  KALMAR  AR2202  25 m  1:07.27   
31  31  Ekström Thea  2001  VSS  AW5801  25 m  1:07.47   
32  170  Wranå Ella  2001  KALMAR  AH1801  25 m  1:07.52   
33  140  Andersson Lisa  2001  KALMAR  BC0601  25 m  1:08.07   
34  196  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:08.36   
35  62  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:08.52   
36  179  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:08.53   
37  84  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  1:08.62   
38  162  Nordén Tilda  2001  KALMAR  BP6601  25 m  1:08.63   
39  192  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  1:08.71   
40  27  Björnberg Maria  1998  VSS  AK2698  25 m  1:08.77   
41  211  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  25 m  1:09.01   
42  169  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR  AH7601  25 m  1:09.18   
43  173  Augustsson Celie  2004  JÖNKÖPING  AG2604  25 m  1:09.45   
44  193  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:09.79   
45  212  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  1:09.86   
46  144  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR  AD1602  25 m  1:10.13   
47  201  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  1:10.17   
48  175  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:10.32   
49  222  Ullman Ellen  1998  EKSJÖ SLS  AT7498  25 m  1:10.84   
50  143  Carlström Josefine  2001  KALMAR  BP7601  25 m  1:10.89   
51  220  Sevcik Caroline  1999  EKSJÖ SLS  BC2699  25 m  1:11.43   
52  176  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:11.58   
53  68  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  1:11.88   
54  181  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:12.51   
55  147  Hofer Anna  2000  KALMAR  BQ4600  25 m  1:12.99   
56  49  Liljeblad Emelie  2002  VSS  BM5802  25 m  1:13.00   
57  186  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  25 m  1:13.25   
58  187  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:14.43   
59  41  Jansson Tuva  2003  VSS  AE7803  25 m  1:14.76   
60  168  Winblad Tea  2004  KALMAR  AH7404  25 m  1:14.86   
61  37  Grimvall Mira  2002  VSS  BC5402  25 m  1:15.23   
62  184  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:15.75   
63  216  Evertsson Tina  2000  EKSJÖ SLS  BE5600  25 m  1:16.74   
64  142  Bondeson Hannah  2003  KALMAR  AE9603  25 m  1:17.19   
65  78  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:17.28   
66  188  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  1:17.79   
67  172  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:18.36   
68  77  O´Brian Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  1:18.97   
69  223  Ullman Lisa  2001  EKSJÖ SLS  AS5201  25 m  1:18.99   
70  183  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:19.28   
71  100  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  1:19.31   
72  117  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:19.50   
73  153  Lewton Felicia  2001  KALMAR  BR0801  25 m  1:19.65   
74  59  Wester Klara  2001  VSS  BT9401  50 m  1:20.02   
75  155  Lindvall Isabell  2003  KALMAR  AO2603  25 m  1:20.10   
76  28  Bäck Alessandra  2003  VSS  BV6203  25 m  1:21.97   
77  189  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m  1:22.48   
78  33  Fjelstrenius Ida-Lee  2002  VSS  BE1202  25 m  1:22.79   
79  10  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  1:24.13   
80  99  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:24.51   
81  48  Liliequist Hanna  2002  VSS  BE6202  25 m  1:24.87   
82  80  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  1:25.72   
83  93  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:25.91   
84  25  Augustini Ellen  2002  VSS  BS8802  25 m  1:30.79   
85  20  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  1:32.12   
86  45  Kindberg Emma  2004  VSS  BF3404  25 m  1:32.53   
87  221  Skillermark Iris  2002  EKSJÖ SLS  BK8202  25 m  1:32.59   
88  46  Kuggvik Clara  2005  VSS  AR9405  25 m  1:32.84   
89  13  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m  1:33.48   
90  81  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  1:36.20   
91  19  Bahtagic Melisa  2005  OSKARSHAMN  AC7405  25 m  1:36.30   
92  185  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  1:37.13   
93  39  Helleblad Julia  2002  VSS  BT8402  25 m  1:39.54   
94  44  Karlsson Linnea  2004  VSS  BF5404  25 m  1:39.83   
95  29  Claesén Alva  2004  VSS  BG7404  25 m  1:40.14   
96  47  Liliequist Frida  2004  VSS  BF0404  25 m  1:40.42   
97  85  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  1:40.54   
98  64  Adilovic Aisa  2004  NKK  BA1204  25 m  1:41.25   
99  55  Sundell Tilda  2005  VSS  AT8205  25 m  1:45.26   
100  36  Grimvall Lisa  2004  VSS  BF2404  25 m  1:49.57   
101  50  Lundmark Maja  2004  VSS  BF1404  25 m  1:51.49   
102  38  Hagman Elin  2004  VSS  BL8604  25 m  1:54.55   
103  40  Holmberg Ida  2004  VSS  BL2804  25 m  1:58.44   
104  65  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
105  69  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  28 januari 2016 
Licensierad till: Västerviks Simsällskap  Utskriftstid  22:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner