2019-12-08   21:01:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ullbergstrofén 2009

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

41_S
Gren 41, 100m RYGGSIM F 13 
 
Sponsor: IBE-Svets AB 
Ullbergsrekord: Ida Mattsson 1:04.25 1998-06-01 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
367  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  25 m  1:09.03   
368  Reinert Jeanette  1996  HS  AF8296  25 m  1:11.33   
293  Sköldberg Erika  1996  ALINGSÅS  AT7496  25 m  1:12.35   
369  Nilsson Rebecca  1996  HS  AH5696  25 m  1:12.64   
807  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  1:13.29   
272  Dahlberg Alma  1996  ÄNGELHOLM  AI0896  25 m  1:14.19   
898  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:14.48   
58  Andersson Johanna  1996  GÖTEBORG  AW4496  25 m  1:15.71   
64  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:16.00   
10  731  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  25 m  1:17.87   
11  387  Möller Josefine  1996  HÖGANÄS SS  AN5296  25 m  1:17.88   
12  348  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:18.40   
13  204  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  1:19.03   
14  1031  Engsoo Viktoria  1996  SÖDERTÄLJE  AQ1696  25 m  1:19.60   
15  211  Schmidt Sofie  1996  SK TRITON  AD6896  25 m  1:19.76   
16  1066  Olanders Linn  1996  SÖDERTÄLJE  AQ3896  25 m  1:20.07   
17  406  Hörnbäck Lina  1996  KARLSHAMN  AA0596  25 m  1:20.37   
18  371  Carlsson Emelie  1996  HS  AO2896  25 m  1:20.56   
19  782  Janebäck Johanna  1996  MASS  AD1496  25 m  1:21.04   
20  734  Johannesson Sofia  1996  MASS  AO4696  25 m  1:21.12   
21  466  Molin Annica  1996  KUNGSBACKA  AU3896  25 m  1:21.97   
22  814  Hagberg Isabella  1996  NKK  AD6696  25 m  1:22.39   
23  427  Linderholm Maja  1996  KARLSTAD  AX1296  25 m  1:22.61   
24  1074  Stille Saga  1996  SÖDERTÄLJE  AQ5896  25 m  1:22.76   
25  1123  Stenvold Isabelle  1996  TROLLHÄTTA  AA6496  25 m  1:22.85   
26  135  Ernstsson Emilia  1996  S 71  AT0496  25 m  1:22.92   
27  63  Andersson Sofie  1996  GÖTEBORG  AM6296  25 m  1:23.03   
28  179  Nielsen-Fernandez Josefin  1996  KUNGÄLV  AB6896  25 m  1:23.23   
29  729  Knudsen Amanda  1996  MASS  AW8896  25 m  1:23.39   
30  370  Grindheim Frida  1996  HS  AU3296  25 m  1:23.43   
31  1190  Essebo Amanda  1996  Bærum    25 m  1:23.65   
32  343  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  1:23.87   
33  61  Börjesson Hanna  1996  GÖTEBORG  AM4296  25 m  1:23.90   
34  828  Klipic Irma  1996  NKK  AO9696  25 m  1:24.10   
35  60  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  1:24.12   
36  57  Bergstrand Maja  1996  GÖTEBORG  AM5296  25 m  1:24.56   
37  316  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:24.60   
38  401  Klingberg Julia  1996  HÖGANÄS SS  AT4296  25 m  1:24.74   
39  998  Schoberg Amanda  1996  SS STIMMET  AN2896  25 m  1:24.78   
40  949  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:25.80   
41  294  Törnqvist Cajsa  1996  ÅSUNDEN  BD1296  25 m  1:25.89  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.05 
Licensierad till: Göteborg Sim 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner