Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 40
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:41 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 40, 100m Vapaauinti Pojat |
Loppukilpailut (16) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aaron Pirinen |
2005 |
05A567 |
JUK |
|
25m |
|
|
2 |
Joona Saarnio |
2004 |
04A671 |
JUK |
|
25m |
|
|
3 |
Arsenij Afrosin |
2002 |
02A649 |
AQUILA |
|
25m |
|
|
4 |
Alvar Aho |
2004 |
04A756 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Aron Forslund |
2005 |
05A526 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
6 |
Markku Khrishchenovich |
2003 |
03A369 |
ORCA |
|
25m |
|
|
7 |
Ukko-pekka Luomala |
2004 |
04A593 |
JUK |
|
25m |
|
|
8 |
Kasper Nyman |
2001 |
01B329 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rasmus Rutanen |
2001 |
01B328 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
2 |
Ivan Jakkonen |
2003 |
03A362 |
Vanders |
|
25m |
|
|
3 |
Joonatan Kuivalainen |
2003 |
03A620 |
RiUS |
|
25m |
1:49.23 |
1:49.23 |
4 |
Daniel Bun |
2004 |
04A268 |
RiUS |
|
25m |
1:46.74 |
1:46.74 |
5 |
Leo Heinola |
2006 |
06A190 |
Cetus |
|
25m |
1:48.65 |
1:48.65 |
6 |
Samuli Seger |
2005 |
05A605 |
Octopus |
|
25m |
1:51.56 |
1:51.56 |
7 |
Justus Holtari |
2004 |
04A618 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Miikka Visto |
2004 |
04A569 |
RiUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Olli Paukola |
2003 |
03A817 |
RiUS |
|
50m |
1:45.98 |
1:43.98 |
2 |
Risto Kallström |
2006 |
06A144 |
Cetus |
|
25m |
1:42.34 |
1:42.34 |
3 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
04A588 |
Cetus |
|
25m |
1:39.19 |
1:39.19 |
4 |
Yufei Meng |
2004 |
04A333 |
Cetus |
|
50m |
1:38.60 |
1:36.60 |
5 |
Jesse Virkkala |
2004 |
04A566 |
RiUS |
|
25m |
1:38.29 |
1:38.29 |
6 |
Viktor Asklöf |
2004 |
04A639 |
Cetus |
|
25m |
1:39.82 |
1:39.82 |
7 |
Otso Kurikka |
2003 |
03A084 |
KeUi |
|
25m |
1:43.01 |
1:43.01 |
8 |
Aapo Rasinmäki |
2003 |
03A916 |
RiUS |
|
25m |
1:44.27 |
1:44.27 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
05A279 |
LrU |
|
25m |
1:35.08 |
1:35.08 |
2 |
Manu Rosendahl |
2003 |
03A828 |
RiUS |
|
25m |
1:32.75 |
1:32.75 |
3 |
Paavo Nenonen |
2005 |
05A022 |
Cetus |
|
50m |
1:34.64 |
1:32.64 |
4 |
Santtu Kosunen |
2003 |
03A312 |
Cetus |
|
50m |
1:30.76 |
1:28.76 |
5 |
Sebastian Bun |
2002 |
02A855 |
RiUS |
|
25m |
1:29.15 |
1:29.15 |
6 |
Daniel Ruotsi |
2002 |
02A968 |
ORCA |
|
25m |
1:32.64 |
1:32.64 |
7 |
Matteus Einiö |
2004 |
04A376 |
Gladius |
|
25m |
1:32.78 |
1:32.78 |
8 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
25m |
1:35.21 |
1:35.21 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nooa Matela |
2005 |
05A069 |
LrU |
|
25m |
1:26.63 |
1:26.63 |
2 |
Mio Heinola |
2005 |
05A011 |
NumKis |
|
25m |
1:25.84 |
1:25.84 |
3 |
Mattias Janhunen |
2003 |
03A689 |
Cetus |
|
50m |
1:27.69 |
1:25.69 |
4 |
Niko Teperi |
2005 |
05A120 |
Cetus |
|
50m |
1:27.22 |
1:25.22 |
5 |
Richard Ramstedt |
2004 |
04A390 |
Cetus |
|
50m |
1:27.64 |
1:25.64 |
6 |
Joonas Salzmann |
2003 |
03A796 |
Octopus |
|
25m |
1:25.74 |
1:25.74 |
7 |
Karri Suuronen |
2003 |
03A802 |
Cetus |
|
50m |
1:27.91 |
1:25.91 |
8 |
Veerti Juurakko |
2004 |
04A476 |
Cetus |
|
50m |
1:29.06 |
1:27.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
25m |
1:24.78 |
1:24.78 |
2 |
Daniil Lukasin |
2002 |
02B086 |
SiWa |
|
50m |
1:26.69 |
1:24.69 |
3 |
Antti Musikka |
2005 |
05A015 |
Vanders |
|
50m |
1:25.92 |
1:23.92 |
4 |
Olavi Saarinen |
2002 |
02A921 |
HSS |
|
50m |
1:24.83 |
1:22.83 |
5 |
Aleksi Alanko |
2003 |
03A301 |
RiUS |
|
25m |
1:22.88 |
1:22.88 |
6 |
Niko Akkanen |
2003 |
03A813 |
RiUS |
|
50m |
1:26.22 |
1:24.22 |
7 |
Jesse Hyppönen |
2004 |
04A842 |
La-Ka |
|
25m |
1:24.73 |
1:24.73 |
8 |
Atte Poikela |
2003 |
03A910 |
Cetus |
|
50m |
1:26.90 |
1:24.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henry Nyman |
2003 |
03A870 |
HSS |
|
50m |
1:22.85 |
1:20.85 |
2 |
Carl-victor Vaenerberg |
2002 |
02A362 |
SGR |
|
25m |
1:19.63 |
1:19.63 |
3 |
Sebastian Stenbacka |
2002 |
02A472 |
Octopus |
|
25m |
1:19.44 |
1:19.44 |
4 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
50m |
1:21.22 |
1:19.22 |
5 |
Kalle Seppä |
2003 |
03A257 |
RiUS |
|
50m |
1:21.41 |
1:19.41 |
6 |
Leevi Kervinen |
2003 |
03A375 |
AQUILA |
|
25m |
1:19.51 |
1:19.51 |
7 |
Antti Malmberg |
2003 |
03A217 |
Octopus |
|
25m |
1:20.51 |
1:20.51 |
8 |
Tony Heinola |
2003 |
03A613 |
Cetus |
|
50m |
1:24.22 |
1:22.22 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
50m |
1:20.60 |
1:18.60 |
2 |
Tuomas Peltola |
2003 |
03A096 |
Cetus |
|
50m |
1:19.97 |
1:17.97 |
3 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
25m |
1:17.58 |
1:17.58 |
4 |
Casper Heikkinen |
2003 |
03A691 |
BS-PU |
|
50m |
1:19.01 |
1:17.01 |
5 |
Victor Branea |
2001 |
01B306 |
Cetus |
|
25m |
1:17.37 |
1:17.37 |
6 |
Oliver Hanhimäki |
2003 |
03A529 |
Octopus |
|
50m |
1:19.97 |
1:17.97 |
7 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
50m |
1:20.42 |
1:18.42 |
8 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
50m |
1:20.78 |
1:18.78 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kirill Levo |
2002 |
02A589 |
ORCA |
|
25m |
1:16.71 |
1:16.71 |
2 |
Alexander Nyman |
2004 |
04A275 |
HyUS |
|
50m |
1:17.89 |
1:15.89 |
3 |
Martti Rautell |
2002 |
02A403 |
Octopus |
|
25m |
1:15.28 |
1:15.28 |
4 |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
02A712 |
Cetus |
|
50m |
1:16.94 |
1:14.94 |
5 |
Santeri Berggren |
2003 |
03A530 |
Octopus |
|
50m |
1:17.17 |
1:15.17 |
6 |
Georg Närjä |
2002 |
02A410 |
HSS |
|
25m |
1:15.54 |
1:15.54 |
7 |
Veikka Weckman |
2001 |
01A697 |
RiUS |
|
50m |
1:17.95 |
1:15.95 |
8 |
Oscar Taht |
2003 |
03A143 |
SiWa |
|
50m |
1:18.86 |
1:16.86 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
03A269 |
Octopus |
|
50m |
1:16.30 |
1:14.30 |
2 |
Oliver Juursoo |
2001 |
01B213 |
SiHy |
|
50m |
1:15.29 |
1:13.29 |
3 |
Ilari Silventoinen |
2002 |
02A127 |
SiWa |
|
50m |
1:14.87 |
1:12.87 |
4 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
03A266 |
Cetus |
|
50m |
1:14.47 |
1:12.47 |
5 |
Christian Kovanen |
2001 |
01A902 |
Cetus |
|
25m |
1:12.75 |
1:12.75 |
6 |
Akseli Leppänen |
2004 |
04A006 |
Cetus |
|
50m |
1:14.97 |
1:12.97 |
7 |
Elias Filippovits |
2002 |
02A955 |
ORCA |
|
25m |
1:13.98 |
1:13.98 |
8 |
Benjamin Hoot |
2003 |
03A012 |
Cetus |
|
50m |
1:16.94 |
1:14.94 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pyry Kurunsaari |
2001 |
01A729 |
Cetus |
|
50m |
1:14.15 |
1:12.15 |
2 |
Aapo Liljaniemi |
2002 |
02A811 |
NU |
|
50m |
1:13.78 |
1:11.78 |
3 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
03A495 |
Cetus |
|
50m |
1:13.67 |
1:11.67 |
4 |
Repe Kupila |
2001 |
01A905 |
Gladius |
|
25m |
1:11.37 |
1:11.37 |
5 |
Santeri Pulkkinen |
2004 |
04A223 |
LaUS |
|
25m |
1:11.67 |
1:11.67 |
6 |
Ville-veikko Katajisto |
2002 |
02A868 |
NU |
|
50m |
1:13.75 |
1:11.75 |
7 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
50m |
1:14.06 |
1:12.06 |
8 |
Mathias Lindfors |
2002 |
02A479 |
BS-PU |
|
50m |
1:14.16 |
1:12.16 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
1:13.10 |
1:11.10 |
2 |
Elias Saarinen |
2002 |
02A084 |
RiUS |
|
50m |
1:11.32 |
1:09.32 |
3 |
Matias Gustafsson |
2002 |
02B009 |
RaisU |
|
50m |
1:10.26 |
1:08.26 |
4 |
Juho Laukkanen |
2001 |
01A473 |
SiWa |
|
25m |
1:07.77 |
1:07.77 |
5 |
Onni Äijälä |
2004 |
04A344 |
HyUS |
|
50m |
1:09.88 |
1:07.88 |
6 |
Dorian Sadojevic Jelacik |
2002 |
02B187 |
Cetus |
|
50m |
1:10.61 |
1:08.61 |
7 |
Max Åström |
2002 |
02A585 |
Cetus |
|
25m |
1:10.87 |
1:10.87 |
8 |
Oskari Niemi |
2001 |
01B016 |
HyUS |
|
25m |
1:11.33 |
1:11.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Touko Luukkonen |
2002 |
02A789 |
HU |
|
25m |
1:07.41 |
1:07.41 |
2 |
Veeti Vainionpää |
2001 |
01B069 |
SiWa |
|
50m |
1:09.15 |
1:07.15 |
3 |
Danila Shishinin |
2002 |
02A597 |
ORCA |
|
50m |
1:08.38 |
1:06.38 |
4 |
Joel Syrjä |
2002 |
02A137 |
Cetus |
|
50m |
1:07.81 |
1:05.81 |
5 |
Eetu Partanen |
2001 |
01A934 |
Cetus |
|
50m |
1:08.32 |
1:06.32 |
6 |
Oscar Skjäl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
50m |
1:08.99 |
1:06.99 |
7 |
Tatu Jentze |
2001 |
01A474 |
Cetus |
|
50m |
1:09.36 |
1:07.36 |
8 |
Akseli Lehtonen |
2002 |
02A240 |
Octopus |
|
50m |
1:09.54 |
1:07.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ruslan Panschin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
50m |
1:07.68 |
1:05.68 |
2 |
Aatu Harju |
2002 |
02A334 |
HU |
|
25m |
1:05.59 |
1:05.59 |
3 |
Konsta Seppä |
2001 |
01A294 |
RiUS |
|
25m |
1:04.83 |
1:04.83 |
4 |
Niko Matela |
2003 |
03A039 |
LrU |
|
50m |
1:06.71 |
1:04.71 |
5 |
Oskari Rantamäki |
2001 |
01A497 |
Octopus |
|
50m |
1:06.79 |
1:04.79 |
6 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
50m |
1:06.96 |
1:04.96 |
7 |
Ivan Turbin |
2001 |
01A590 |
Cetus |
|
50m |
1:07.59 |
1:05.59 |
8 |
Onni-kalle Luomala |
2002 |
02A758 |
JUK |
|
50m |
1:07.70 |
1:05.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niklas Linnanen |
2001 |
01A606 |
HSS |
|
25m |
1:03.50 |
1:03.50 |
2 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
25m |
1:03.32 |
1:03.32 |
3 |
Eemeli Raninen |
2001 |
01A495 |
HU |
|
50m |
1:04.70 |
1:02.70 |
4 |
Olli Malmberg |
2001 |
01A368 |
Octopus |
|
50m |
1:03.22 |
1:01.22 |
5 |
Pyry Nurminen |
2001 |
01A673 |
ORCA |
|
50m |
1:04.01 |
1:02.01 |
6 |
Firas El-Idi |
2001 |
01A005 |
La-Ka |
|
25m |
1:02.80 |
1:02.80 |
7 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
50m |
1:05.46 |
1:03.46 |
8 |
Saku Suomalainen |
2001 |
01A279 |
Cetus |
|
25m |
1:03.73 |
1:03.73 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
50m |
1:02.92 |
1:00.92 |
2 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
50m |
1:01.55 |
59.55 |
3 |
Petteri Haverinen |
2001 |
01B030 |
LaUS |
|
50m |
59.07 |
57.07 |
4 |
Veeti Ruohtula |
2001 |
01A193 |
JoUS |
|
50m |
56.72 |
54.72 |
5 |
Oskari Hynynen |
2001 |
01A113 |
SalU |
|
50m |
58.94 |
56.94 |
6 |
Joona Mikkola |
2001 |
01A475 |
Vanders |
|
50m |
1:01.40 |
59.40 |
7 |
Jere Ruuhonen |
2001 |
01A461 |
Cetus |
|
50m |
1:02.75 |
1:00.75 |
8 |
Matias Hjelm |
2002 |
02A098 |
Vanders |
|
50m |
1:03.16 |
1:01.16 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:41 |
|