Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 53
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:44 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
03 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 53, 200m Sekauinti Miehet |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksander Laihinen |
2000 |
00B091 |
KoU |
|
50m |
2:58.85 |
2:53.85 |
3 |
Veeti Kupari |
2000 |
00B039 |
LaUS |
|
50m |
2:45.15 |
2:40.15 |
4 |
Aarne Sarkima |
1999 |
99B029 |
TuUS |
|
50m |
2:38.95 |
2:33.95 |
5 |
Olli Aflecht |
2000 |
00A307 |
RaisU |
|
25m |
2:36.96 |
2:36.96 |
6 |
Eetu Isosuo |
2000 |
00A623 |
Cetus |
|
25m |
2:42.22 |
2:42.22 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Otto Seppä |
1999 |
99A506 |
RiUS |
|
25m |
2:32.39 |
2:32.39 |
2 |
Aapo Kinnari |
1997 |
97A399 |
Vanders |
|
50m |
2:35.18 |
2:30.18 |
3 |
Nemo Laiho |
1998 |
98A347 |
RaisU |
|
25m |
2:28.43 |
2:28.43 |
4 |
Teemu Viitanen |
2000 |
00A915 |
HäUS |
|
25m |
2:27.94 |
2:27.94 |
5 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
50m |
2:33.01 |
2:28.01 |
6 |
Jerri Pinomäki |
1998 |
98A257 |
RaisU |
|
25m |
2:29.32 |
2:29.32 |
7 |
Saku Romo |
2000 |
00A504 |
LaUS |
|
50m |
2:36.80 |
2:31.80 |
8 |
Roope Ruohtula |
2000 |
00A565 |
JoUS |
|
50m |
2:37.49 |
2:32.49 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuli Halme |
2000 |
00A440 |
LaUS |
|
50m |
2:29.85 |
2:24.85 |
2 |
Henri Kyyrä |
1999 |
99A179 |
Vanders |
|
50m |
2:27.34 |
2:22.34 |
3 |
Lassi Ruohonen |
1998 |
98A125 |
SGR |
|
25m |
2:21.02 |
2:21.02 |
4 |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
00A294 |
Cetus |
|
50m |
2:23.51 |
2:18.51 |
5 |
Atte Somero |
1999 |
99A522 |
La-Ka |
|
50m |
2:24.74 |
2:19.74 |
6 |
Juha Hyvärinen |
1998 |
98A057 |
HäUS |
|
50m |
2:26.49 |
2:21.49 |
7 |
Verneri Mattila |
1999 |
99A177 |
ORCA |
|
50m |
2:29.60 |
2:24.60 |
8 |
Santeri Hulkko |
2000 |
00A843 |
LaUS |
|
50m |
2:32.92 |
2:27.92 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Vilppu Penttilä |
1997 |
97A428 |
RaisU |
|
50m |
2:22.19 |
2:17.19 |
2 |
Valtteri Kiiskinen |
1998 |
98A658 |
ORCA |
|
25m |
2:11.60 |
2:11.60 |
3 |
Janne Markus Markkanen |
1994 |
94A792 |
SWIM |
|
25m |
2:10.27 |
2:10.27 |
4 |
Niko Mäkelä |
1998 |
98A679 |
RiUS |
|
50m |
2:10.12 |
2:05.12 |
5 |
Juho Grönblom |
1998 |
98A357 |
RaisU |
|
25m |
2:10.14 |
2:10.14 |
6 |
Tapio Junninen |
1995 |
95A553 |
Vanders |
|
25m |
2:10.59 |
2:10.59 |
7 |
Henrik Häkkinen |
1998 |
98A261 |
HyUS |
|
25m |
2:15.66 |
2:15.66 |
8 |
Roope Eiserbeck |
1999 |
99A294 |
JoUS |
|
50m |
2:22.79 |
2:17.79 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 |
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:44 |
|