Startliste for Regionale Ã…rgangsmesterskaber gruppe 2+3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
01 november 2015 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
09:58 |
|
|
Arrangør |
HG & Region Sydsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 oktober 2015 |
|
|
|
|
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (10) |
Vejledende starttid 11:22 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
116 |
1 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
4:45.41 |
445 |
2 |
Frida Vaabengaard Jensen |
2004 |
0486AP |
GSK |
|
25m |
4:39.27 |
453 |
3 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
4:30.06 |
114 |
4 |
Gaia Kruse |
2005 |
0584AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
4:31.19 |
371 |
5 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
4:39.34 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:22.17 |
400 |
2 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
4:11.32 |
456 |
3 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
4:09.58 |
459 |
4 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
4:10.17 |
36 |
5 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
ISHØJ |
|
25m |
4:14.44 |
407 |
6 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
4:22.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
224 |
1 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:08.00 |
229 |
2 |
Else K. Haunstrup Larsen |
2005 |
0596AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:05.40 |
17 |
3 |
Rebecca Andersen |
2003 |
0304AW |
RØNNE |
|
25m |
4:01.38 |
61 |
4 |
Ellen Mølbak Petersen |
2004 |
0452AD |
GREVE |
|
25m |
4:02.38 |
131 |
5 |
Ida Sjøgren Kaiser |
2004 |
0428AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
4:06.26 |
76 |
6 |
Andrea Bruhn Kyhnæb |
2004 |
0464AJ |
TUNE |
|
25m |
4:08.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
402 |
1 |
Olivia My Nielsen |
2004 |
0446AT |
NÆSTVED |
|
25m |
3:57.23 |
455 |
2 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
GSK |
|
25m |
3:54.82 |
427 |
3 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:51.54 |
67 |
4 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
3:53.18 |
23 |
5 |
Alberte Stoltz |
2004 |
0412AQ |
RØNNE |
|
25m |
3:56.22 |
255 |
6 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
VORDINGB |
|
25m |
4:00.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Isabella Jacobsen |
2004 |
0486AO |
TVS IF |
|
25m |
3:49.64 |
363 |
2 |
Ida Bruhn |
2004 |
0444AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:40.46 |
391 |
3 |
Emma Hass |
2004 |
0438AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
3:39.94 |
139 |
4 |
Maja Nykjær |
2003 |
0392BA |
SLAGELSE |
|
25m |
3:40.07 |
166 |
5 |
Silje Gärtner |
2003 |
0322AW |
KØGE |
|
25m |
3:43.17 |
186 |
6 |
Malene Gjermandsen |
2003 |
0378AM |
KORSØR |
|
25m |
3:49.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
444 |
1 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
3:29.04 |
206 |
2 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:27.78 |
210 |
3 |
Anna Eliasen Dehlholm |
2004 |
0462AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:24.94 |
424 |
4 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:26.09 |
238 |
5 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:27.78 |
247 |
6 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:32.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:21.93 |
275 |
2 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
3:21.44 |
299 |
3 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
STT |
|
25m |
3:12.86 |
168 |
4 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
3:21.31 |
411 |
5 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:21.59 |
138 |
6 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
3:23.88 |
|
|
Heat 8 (10) (Årg. 2005-2016) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
451 |
1 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
3:47.65 |
228 |
2 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:42.52 |
215 |
3 |
Coco Lee Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:27.80 |
199 |
4 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:37.63 |
365 |
5 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:47.20 |
245 |
6 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:57.43 |
|
|
Heat 9 (10) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
STT |
|
25m |
3:20.31 |
219 |
2 |
Mathilde Hagihara |
2004 |
0468AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:13.35 |
167 |
3 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
25m |
3:01.40 |
164 |
4 |
Anna Bull Guldbrandsen |
2004 |
0408AC |
KØGE |
|
25m |
3:05.64 |
117 |
5 |
Anna Marie Nielsen |
2004 |
0482AF |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:19.13 |
370 |
6 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:20.40 |
|
|
Heat 10 (10) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Sofie Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:09.74 |
136 |
2 |
Matilde Mantzius Mosegård |
2003 |
0378AA |
SLAGELSE |
|
25m |
3:07.00 |
155 |
3 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
2:56.71 |
397 |
4 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
3:01.72 |
175 |
5 |
Line Nøhr Petersen |
2003 |
0378AI |
KØGE |
|
25m |
3:09.11 |
180 |
6 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
3:12.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
01 november 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:58 |
|