Ohjelma Regionale Ã…rgangsmesterskaber gruppe 2+3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
RÅM Gr 2 & 3 |
|
Udskriftsdato |
01 november 2015 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
09:58 |
|
|
Arrangør |
HG & Region Sydsjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 oktober 2015 |
|
|
|
|
Løb 19, 100m Medley Damer |
Finaler (22) |
Vejledende starttid 12:44 |
Heat 1 (22) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
434 |
1 |
Emilie Olsen Bendixen |
2005 |
0514AL |
GSK |
|
25m |
2:06.07 |
85 |
2 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
TUNE |
|
25m |
1:59.61 |
123 |
3 |
Filippa Jasmia Skikkild |
2005 |
0508AH |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:59.35 |
492 |
4 |
Camille Cueto Rasmussen |
2006 |
0646AD |
STT |
|
25m |
1:59.47 |
511 |
5 |
Majse Mandrup Jensen |
2004 |
0428AO |
KORSØR |
|
25m |
1:59.99 |
171 |
6 |
Silje Kjærsgaard |
2005 |
0576AO |
KØGE |
|
25m |
2:14.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
453 |
1 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:58.27 |
489 |
2 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
STT |
|
25m |
1:57.38 |
233 |
3 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.46 |
212 |
4 |
Nelli Zsigri Dyndgaard |
2006 |
0674AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:56.12 |
280 |
5 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VI39 |
|
25m |
1:57.89 |
403 |
6 |
Freja Olsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
1:58.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:55.39 |
384 |
2 |
Marie Donstrup |
2004 |
0412AV |
NÆSTVED |
|
25m |
1:55.14 |
392 |
3 |
Merle Holmgaard |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
1:54.56 |
456 |
4 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
1:54.61 |
250 |
5 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:55.21 |
156 |
6 |
Klara-Sofie Bollmann |
2006 |
0676AA |
KØGE |
|
25m |
1:55.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
244 |
1 |
Mathilde Emilia Schmidt |
2006 |
0628AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:53.55 |
36 |
2 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
ISHØJ |
|
25m |
1:53.13 |
234 |
3 |
Matilde Maagøe |
2007 |
0706AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:52.27 |
407 |
4 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:52.50 |
381 |
5 |
Freja Arentsen |
2005 |
0582AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:53.14 |
239 |
6 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:54.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
TUNE |
|
25m |
1:51.90 |
389 |
2 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
25m |
1:50.30 |
470 |
3 |
Nynne Jakobsen |
2004 |
0462AG |
HASLEV |
|
25m |
1:49.58 |
48 |
4 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GREVE |
|
25m |
1:49.93 |
182 |
5 |
Julie Brix Østergaard |
2006 |
0616AE |
KØGE |
|
25m |
1:50.62 |
207 |
6 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:52.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
111 |
1 |
Amalie Jensen |
2005 |
|
HVIDOVRE |
|
25m |
1:49.15 |
231 |
2 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:47.77 |
391 |
3 |
Emma Hass |
2004 |
0438AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:47.58 |
55 |
4 |
Emma Hou Theilade Klausen |
2005 |
0598AD |
GREVE |
|
25m |
1:47.67 |
402 |
5 |
Olivia My Nielsen |
2004 |
0446AT |
NÆSTVED |
|
25m |
1:48.53 |
255 |
6 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
VORDINGB |
|
25m |
1:49.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:46.33 |
61 |
2 |
Ellen Mølbak Petersen |
2004 |
0452AD |
GREVE |
|
25m |
1:45.74 |
451 |
3 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:45.17 |
413 |
4 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:45.63 |
289 |
5 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:46.17 |
66 |
6 |
Smilla Askvig |
2004 |
0408AK |
TUNE |
|
25m |
1:47.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
395 |
1 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:44.43 |
76 |
2 |
Andrea Bruhn Kyhnæb |
2004 |
0464AJ |
TUNE |
|
25m |
1:43.74 |
448 |
3 |
Malene Langvad |
2004 |
0416AC |
GSK |
|
25m |
1:43.37 |
17 |
4 |
Rebecca Andersen |
2003 |
0304AW |
RØNNE |
|
25m |
1:43.73 |
491 |
5 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
1:44.30 |
34 |
6 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
ISHØJ |
|
25m |
1:44.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Ida Sjøgren Kaiser |
2004 |
0428AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:42.61 |
401 |
2 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:41.99 |
225 |
3 |
Ditte Jensen |
2005 |
0508AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:41.81 |
287 |
4 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
1:41.92 |
477 |
5 |
Lærke Sander Vestergaard |
2005 |
0506AL |
HASLEV |
|
25m |
1:42.06 |
58 |
6 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GREVE |
|
25m |
1:43.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Emma Simonsen |
2004 |
0472AO |
TVS IF |
|
25m |
1:41.34 |
187 |
2 |
Katrine Langholm Jensen |
2004 |
0402AE |
KORSØR |
|
25m |
1:41.14 |
139 |
3 |
Maja Nykjær |
2003 |
0392BA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:40.49 |
476 |
4 |
Anna Lind Petersen |
2004 |
0488AE |
HASLEV |
|
25m |
1:40.81 |
181 |
5 |
Charlotte Wium |
2006 |
0682AA |
KØGE |
|
25m |
1:41.15 |
425 |
6 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:41.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
132 |
1 |
Emma Ahrenkiel Karløv |
2003 |
0352AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:39.50 |
469 |
2 |
Mikka Holm |
2003 |
0346AM |
HASLEV |
|
25m |
1:38.38 |
366 |
3 |
Clara Hillerup |
2005 |
0568AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:37.41 |
450 |
4 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:37.72 |
83 |
5 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
TUNE |
|
25m |
1:39.35 |
20 |
6 |
Mette Tofte Jørgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
1:40.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
63 |
1 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GREVE |
|
25m |
1:37.10 |
256 |
2 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
25m |
1:36.59 |
455 |
3 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
GSK |
|
25m |
1:35.89 |
458 |
4 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:36.13 |
81 |
5 |
Ida Mørk |
2004 |
0492AJ |
TUNE |
|
25m |
1:36.91 |
165 |
6 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
1:37.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
365 |
1 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:35.70 |
205 |
2 |
Nichole Juul Bømler |
2005 |
0548AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.63 |
163 |
3 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
1:35.45 |
253 |
4 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.47 |
192 |
5 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSØR |
|
25m |
1:35.64 |
31 |
6 |
Lucca Rademakers |
2004 |
0416AD |
TVS IF |
|
25m |
1:35.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
437 |
1 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
1:35.39 |
421 |
2 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:34.92 |
245 |
3 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.58 |
363 |
4 |
Ida Bruhn |
2004 |
0444AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:34.87 |
84 |
5 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
TUNE |
|
25m |
1:34.95 |
186 |
6 |
Malene Gjermandsen |
2003 |
0378AM |
KORSØR |
|
25m |
1:35.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
STT |
|
25m |
1:34.17 |
419 |
2 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:31.49 |
104 |
3 |
Emma Bruhn |
2003 |
0334AP |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:30.45 |
37 |
4 |
Esther Hek Hansen |
2004 |
0492AB |
ISHØJ |
|
25m |
1:30.77 |
412 |
5 |
Lotte Dyndgaard |
2003 |
0356AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:31.69 |
302 |
6 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
1:34.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
514 |
1 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:29.85 |
68 |
2 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
TUNE |
|
25m |
1:29.29 |
204 |
3 |
Maya Hatting Bärmann |
2004 |
0498AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:29.13 |
251 |
4 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:29.25 |
90 |
5 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
TUNE |
|
25m |
1:29.50 |
166 |
6 |
Silje Gärtner |
2003 |
0322AW |
KØGE |
|
25m |
1:30.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
238 |
1 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:28.73 |
222 |
2 |
Rebecca Hoeck |
2004 |
0488AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:28.56 |
87 |
3 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
1:28.29 |
277 |
4 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:28.35 |
206 |
5 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:28.63 |
103 |
6 |
Sofie Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:28.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
411 |
1 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:27.62 |
307 |
2 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
STT |
|
25m |
1:26.76 |
370 |
3 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:26.33 |
70 |
4 |
Alma Foltmar-Michaelsen |
2004 |
0442AK |
TUNE |
|
25m |
1:26.70 |
67 |
5 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
1:27.16 |
431 |
6 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:28.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Kathrine Sofie Jensen |
2003 |
0352AC |
KØGE |
|
25m |
1:26.10 |
40 |
2 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
ISHØJ |
|
25m |
1:25.92 |
299 |
3 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
STT |
|
25m |
1:22.38 |
424 |
4 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:24.32 |
138 |
5 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
1:25.93 |
275 |
6 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
1:26.31 |
|
|
Heat 20 (22) (Årg. 2005-2016) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
358 |
1 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:32.52 |
199 |
2 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:30.32 |
308 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
25m |
1:24.55 |
215 |
4 |
Coco Lee Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.73 |
276 |
5 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:31.95 |
157 |
6 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
1:34.18 |
|
|
Heat 21 (22) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
25m |
1:23.08 |
369 |
2 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:20.84 |
164 |
3 |
Anna Bull Guldbrandsen |
2004 |
0408AC |
KØGE |
|
25m |
1:17.93 |
415 |
4 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:20.50 |
160 |
5 |
Clara Dreier |
2004 |
0438AC |
KØGE |
|
25m |
1:22.87 |
429 |
6 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:25.04 |
|
|
Heat 22 (22) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
438 |
1 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
GSK |
|
25m |
1:20.07 |
155 |
2 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
1:18.89 |
57 |
3 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
GREVE |
|
25m |
1:18.16 |
397 |
4 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:18.32 |
309 |
5 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
STT |
|
25m |
1:19.49 |
418 |
6 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:22.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
01 november 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:58 |
|