Program for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp.2 & 3
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:01.83 | |
2 | 35 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:06.86 | |
3 | 518 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:07.54 | |
4 | 382 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:09.15 | |
5 | 508 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:11.17 | |
6 | 103 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:12.91 | |
7 | 385 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:13.72 | |
8 | 383 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:14.47 | |
9 | 521 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:15.20 | |
10 | 108 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:15.59 | |
11 | 381 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:15.88 | |
12 | 523 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:16.00 | |
13 | 371 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:17.04 | |
14 | 345 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:18.94 | |
15 | 389 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:19.53 | |
16 | 164 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:20.52 | |
17 | 563 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:20.78 | |
18 | 61 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:21.49 | |
19 | 574 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:21.57 | |
20 | 301 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:21.64 | |
21 | 252 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:21.74 | |
22 | 401 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:22.69 | |
23 | 82 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:23.16 | |
24 | 222 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:24.50 | |
25 | 561 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:25.17 | |
26 | 221 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:25.18 | |
27 | 116 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 1:25.67 | |
28 | 250 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:26.00 | |
29 | 8 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:26.27 | |
30 | 316 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:27.94 | |
31 | 363 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:29.24 | |
32 | 560 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:29.28 | |
33 | 536 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:29.49 | |
34 | 402 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:30.04 | |
35 | 57 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 1:30.65 | |
36 | 384 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:31.34 | |
37 | 327 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:31.40 | |
38 | 96 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:32.33 | |
39 | 434 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:32.95 | |
40 | 492 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:33.00 | |
41 | 107 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:33.04 | |
42 | 67 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 1:33.05 | |
43 | 394 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:33.11 | |
44 | 50 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:35.45 | |
45 | 423 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:36.09 | |
46 | 411 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:38.29 | |
47 | 364 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:39.29 | |
48 | 76 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:40.05 | |
49 | 3 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:40.18 | |
50 | 134 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:41.18 | |
51 | 395 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:41.70 | |
52 | 400 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:42.08 | |
53 | 529 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:42.44 | |
54 | 58 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:43.17 | |
55 | 102 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:43.94 | |
56 | 100 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:44.13 | |
57 | 375 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:47.51 | |
58 | 530 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 25 m | 1:47.57 | |
59 | 94 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:47.97 | |
60 | 97 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:48.47 | |
61 | 98 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:48.93 | |
62 | 351 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:51.44 | |
63 | 355 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:51.59 | |
64 | 144 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:59.09 | |
65 | 125 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 2:03.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 oktober 2015 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:44 |