2018-12-10   04:16:21
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swim Open Stockholm

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

15_S
Event 15, 50m Backstroke Men 
 
WR: Liam Tancock (1985) 24.04 2009-08-02 
ER: Liam Tancock (1985) 24.04 2009-08-02 
NR: Pontus Renholm (1986) 25.46 2008-07-16 
EM: 25.59 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  Code  Pool  EntryTime  Status 









 
175  Polewka Tomasz  1994  POLAND  POL  50 m  24.80   
157  Fesikov Sergei  1989  RUSSIA  RUS  50 m  25.24   
86  Milli Matteo  1989  ANIENE  ITA  50 m  25.27   
108  Christou Apostolos  1996  GREECE  GRE  50 m  25.46   
167  Kawecki Radoslaw  1991  POLAND  POL  50 m  25.52   
755  Carlsson Mattias  1990  UDDEVALLA  SWE  50 m  25.98   
103  Vazaios Andreas  1994  GREECE  GRE  50 m  26.04   
184  Wysoczynski Mateusz  1993  POLAND  POL  50 m  26.15   
172  Morawski Krzysztof  1994  POLAND  POL  50 m  26.24   
10  257  Björk Jesper  1993  HS  SWE  50 m  26.29   
11  78  Mencarini Luca  1995  ITALY  ITA  50 m  26.36   
12  254  Fredriksson Petter  1997  SK HAJEN  SWE  50 m  26.50   
13  100  Rødland Marius Solaat  1997  Bergens SC  NOR  50 m  26.53   
14  390  Palmqvist Pontus  1991  LASS  SWE  50 m  26.55   
15  188  Markkanen Janne  1994  JYVÄSKYLÄ  FIN  50 m  26.62   
16  317  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  SWE  50 m  26.87   
17  133  Bernstein Jakob  1995  Bærum  NOR  50 m  26.92   
18  584  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  SWE  50 m  27.22   
19  644  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM  SWE  50 m  27.49   
20  784  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  SWE  50 m  27.54   
21  637  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  SWE  50 m  27.60   
22  738  Zetterman Victor  1995  ÖSA  SWE  50 m  27.64   
23  647  Hedman Filip  1998  TÄBY SIM  SWE  50 m  27.70   
24  704  Kanth Linus  1991  VÄSTERÅS  SWE  50 m  27.86   
25  189  Allonen Severi  1991  JYVÄSKYLÄ  FIN  50 m  28.03   
26  146  Suominen Wilhelm  1999  ÅBO  FIN  50 m  28.15   
27  732  Meding Isak  1998  ÖSA  SWE  50 m  28.25   
28  541  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  SWE  50 m  28.28   
29  380  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  SWE  50 m  28.30   
30  463  Forsgren Marcus  1996  NKK  SWE  50 m  28.45   
31  500  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  SWE  50 m  28.62   
32  99  Mowinckel Johan Markus  1995  Bergens SC  NOR  50 m  28.76   
33  364  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  SWE  50 m  28.84   
34  394  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  SWE  50 m  28.90   
35  389  Olsson Daniel  1996  LASS  SWE  50 m  28.92   
36  348  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  SWE  50 m  28.95   
37  473  Andersson Jonas  1996  POSEIDON  SWE  50 m  28.99   
38  23  Prudnikov Viacheslav  1993  KOR 1 SPB  RUS  50 m  29.00   
39  649  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  SWE  50 m  29.01   
40  227  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  SWE  50 m  29.10   
41  586  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  SWE  50 m  29.13   
42  93  Christiansen Ole Aasen  1995  Bergens SC  NOR  50 m  29.14   
43  250  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  SWE  50 m  29.17   
44  587  Ydenius Axel  1997  SÖDERTÄLJE  SWE  50 m  29.27   
45  226  Brand William  1998  ESKILSTUNA  SWE  50 m  29.35   
46  578  Kesenci Alexander  1995  SÖDERTÄLJE  SWE  50 m  29.39   
47  760  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  SWE  50 m  29.41   
48  212  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  SWE  50 m  29.42   
49  48  Hansen Mads Ejdrup  1999  HELSINGØR  DEN  50 m  29.52   
50  511  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  SWE  50 m  29.60   
51  412  Ludvigsson Sten  1998  MKK  SWE  50 m  29.74   
52  602  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  SWE  50 m  29.74   
53  476  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  SWE  50 m  30.03   
54  664  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  SWE  50 m  30.05   
55  230  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  SWE  50 m  30.15   
56  583  Rantanen Rasmus  1997  SÖDERTÄLJE  SWE  50 m  30.15   
57  639  Alin Isak  1999  TÄBY SIM  SWE  50 m  30.19   
58  353  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  SWE  50 m  30.22   
59  653  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  SWE  50 m  30.28   
60  499  Trudov Alexander  1999  S 71  SWE  50 m  30.34   
61  355  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  SWE  50 m  30.38   
62  395  Svensson Garri  2000  LJUNGBY SS  SWE  50 m  30.80   
63  666  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  SWE  50 m  30.82   
64  472  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  SWE  50 m  30.86   
65  215  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  SWE  50 m  31.22   
66  658  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  SWE  50 m  31.47   
67  253  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  SWE  50 m  31.49   
68  754  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  SWE  50 m  32.13   
69  325  Hong Anton  2000  KALMAR SS  SWE  50 m  32.18   
70  696  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  SWE  50 m  32.73   
71  576  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  SWE  50 m  33.25   
72  247  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  SWE  50 m  33.90   
73  460  Björklund Robin  2002  NJURUNDA  SWE  50 m  34.41   
74  679  Lernå William  2002  VÄSBY SS  SWE  50 m  35.68   
75  740  Eliasson Edward  1997  SS04  SWE  25 m  27.91   
76  766  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  SWE  25 m  28.42   
77  767  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  SWE  25 m  31.24   
78  789  Vang-Jensen Christoffer  2001  SPIF SF  SWE  25 m  31.24   
79  764  Hallberg Lars  2001  TRELLEBORG  SWE  25 m  31.81   
 
 

Generated by WinGrodan 1.25.01  Print Date  01 April 2016 
Licensed to: IC Control Media & Sport  Print Time  09:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner