Ohjelma Swim Open Stockholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Event 25, 100m Backstroke Men |
WR: Aaron Peirsol (1983) 51.94 2009-07-09 |
ER: Camille Lacourt (1985) 52.11 2010-08-10 |
NR: Mattias Carlsson (1990) 54.85 2014-08-18 |
OS: 53.65 EM: 55:80 EJM: 56.58/57.70 |
# | ID | Name | Born | Club | Code | Pool | EntryTime | Status |
1 | 167 | Kawecki Radoslaw | 1991 | POLAND | POL | 50 m | 53.82 | |
2 | 108 | Christou Apostolos | 1996 | GREECE | GRE | 50 m | 54.25 | |
3 | 175 | Polewka Tomasz | 1994 | POLAND | POL | 50 m | 54.26 | |
4 | 86 | Milli Matteo | 1989 | ANIENE | ITA | 50 m | 54.62 | |
5 | 78 | Mencarini Luca | 1995 | ITALY | ITA | 50 m | 54.72 | |
6 | 184 | Wysoczynski Mateusz | 1993 | POLAND | POL | 50 m | 55.75 | |
7 | 755 | Carlsson Mattias | 1990 | UDDEVALLA | SWE | 50 m | 55.86 | |
8 | 172 | Morawski Krzysztof | 1994 | POLAND | POL | 50 m | 56.09 | |
9 | 317 | Pettersson Axel | 1995 | JÖNKÖPING | SWE | 50 m | 56.35 | |
10 | 254 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | SWE | 50 m | 56.38 | |
11 | 257 | Björk Jesper | 1993 | HS | SWE | 50 m | 56.73 | |
12 | 390 | Palmqvist Pontus | 1991 | LASS | SWE | 50 m | 56.87 | |
13 | 644 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | SWE | 50 m | 57.22 | |
14 | 27 | Stacchiotti Raphaël | 1992 | LUXEMBUORG | LUX | 50 m | 57.51 | |
15 | 188 | Markkanen Janne | 1994 | JYVÄSKYLÄ | FIN | 50 m | 57.79 | |
16 | 637 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | SWE | 50 m | 59.34 | |
17 | 784 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | SWE | 50 m | 59.70 | |
18 | 500 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | SWE | 50 m | 59.84 | |
19 | 584 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | SWE | 50 m | 59.84 | |
20 | 467 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | SWE | 50 m | 1:00.37 | |
21 | 389 | Olsson Daniel | 1996 | LASS | SWE | 50 m | 1:00.50 | |
22 | 647 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | SWE | 50 m | 1:00.62 | |
23 | 348 | Johansson Oskar | 1993 | KUNGSBACKA | SWE | 50 m | 1:00.66 | |
24 | 738 | Zetterman Victor | 1995 | ÖSA | SWE | 50 m | 1:00.85 | |
25 | 364 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | SWE | 50 m | 1:00.92 | |
26 | 597 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | SWE | 50 m | 1:01.05 | |
27 | 99 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | Bergens SC | NOR | 50 m | 1:01.24 | |
28 | 473 | Andersson Jonas | 1996 | POSEIDON | SWE | 50 m | 1:01.36 | |
29 | 212 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | SWE | 50 m | 1:01.64 | |
30 | 732 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | SWE | 50 m | 1:01.92 | |
31 | 587 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | SWE | 50 m | 1:02.00 | |
32 | 380 | Gannholm-Johansson Oskar | 1996 | LASS | SWE | 50 m | 1:02.13 | |
33 | 227 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | SWE | 50 m | 1:02.14 | |
34 | 221 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | SWE | 50 m | 1:02.21 | |
35 | 341 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | SWE | 50 m | 1:02.28 | |
36 | 766 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | SWE | 50 m | 1:02.47 | |
37 | 578 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | SWE | 50 m | 1:02.65 | |
38 | 571 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | SWE | 50 m | 1:02.72 | |
39 | 48 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | DEN | 50 m | 1:02.96 | |
40 | 592 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | SWE | 50 m | 1:03.13 | |
41 | 760 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | SWE | 50 m | 1:03.25 | |
42 | 394 | Nagy Gergö | 1995 | LJUNGBY SS | SWE | 50 m | 1:03.30 | |
43 | 476 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | SWE | 50 m | 1:03.72 | |
44 | 583 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | SWE | 50 m | 1:03.84 | |
45 | 786 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | SWE | 50 m | 1:04.02 | |
46 | 462 | Engström Max | 2001 | NKK | SWE | 50 m | 1:04.05 | |
47 | 586 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | SWE | 50 m | 1:04.08 | |
48 | 511 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | SWE | 50 m | 1:04.26 | |
49 | 756 | Cuperus Rick | 1999 | UDDEVALLA | SWE | 50 m | 1:04.35 | |
50 | 468 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | SWE | 50 m | 1:04.97 | |
51 | 664 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | SWE | 50 m | 1:05.03 | |
52 | 353 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | SWE | 50 m | 1:05.65 | |
53 | 300 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | SWE | 50 m | 1:05.68 | |
54 | 296 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | SWE | 50 m | 1:05.79 | |
55 | 628 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | SWE | 50 m | 1:06.04 | |
56 | 602 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | SWE | 50 m | 1:06.08 | |
57 | 779 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | SWE | 50 m | 1:06.22 | |
58 | 486 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | SWE | 50 m | 1:06.31 | |
59 | 653 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | SWE | 50 m | 1:06.57 | |
60 | 325 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | SWE | 50 m | 1:06.90 | |
61 | 492 | Chen Philip | 2000 | S 71 | SWE | 50 m | 1:06.93 | |
62 | 320 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | SWE | 50 m | 1:06.97 | |
63 | 758 | Hansson Gabriel | 2000 | UDDEVALLA | SWE | 50 m | 1:07.07 | |
64 | 284 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | SWE | 50 m | 1:07.20 | |
65 | 658 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | SWE | 50 m | 1:07.30 | |
66 | 767 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | SWE | 50 m | 1:07.44 | |
67 | 798 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | SWE | 50 m | 1:07.57 | |
68 | 253 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | SWE | 50 m | 1:07.83 | |
69 | 433 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | SWE | 50 m | 1:08.19 | |
70 | 514 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | SWE | 50 m | 1:08.22 | |
71 | 395 | Svensson Garri | 2000 | LJUNGBY SS | SWE | 50 m | 1:08.25 | |
72 | 247 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | SWE | 50 m | 1:08.68 | |
73 | 285 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | SWE | 50 m | 1:08.68 | |
74 | 547 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | SWE | 50 m | 1:08.86 | |
75 | 696 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | SWE | 50 m | 1:08.86 | |
76 | 754 | Assor Alexander | 2000 | UDDEVALLA | SWE | 50 m | 1:08.90 | |
77 | 720 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | SWE | 50 m | 1:09.10 | |
78 | 764 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | SWE | 50 m | 1:09.22 | |
79 | 460 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | SWE | 50 m | 1:09.47 | |
80 | 488 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | SWE | 50 m | 1:09.61 | |
81 | 761 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | SWE | 50 m | 1:09.76 | |
82 | 576 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | SWE | 50 m | 1:10.42 | |
83 | 743 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | SWE | 50 m | 1:10.63 | |
84 | 679 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | SWE | 50 m | 1:10.84 | |
85 | 335 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | SWE | 50 m | 1:13.35 | |
86 | 250 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | SWE | 25 m | 1:02.76 | |
87 | 789 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | SWE | 25 m | 1:05.10 | |
Generated by WinGrodan 1.25.01 | Print Date | 01 April 2016 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 09:03 |