2020-08-10   23:20:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SPARBANKSCUPEN

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbankscupen 2016    Utskriftsdatum  06 mars 2016   
  Tävlingsort  Bålsta    Utskriftstid  08:18   
  Arrangör  Bålsta SK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 mars 2016         
 
 
 
Gren 11, 200m Frisim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
146  Astrid Schankin_lembke  2004  AP5604  VÄSTERÅS    25m   
101  Jennifer Sjöborg  2003  AJ9203  UPPLANDS-B    25m   
94  Filippa Kristoffersson  2003  AV2603  UPPLANDS-B    25m   
29  Klara Djurberg  2003  BQ5403  GIMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
178  Agnes Strömberg  2003  BR0403  STRÄNG.SK    25m  3:24.57 
183  Emilia Tshibanda  2004  AL2404  STRÄNG.SK    25m  3:12.42 
19  Emilia Boberg  2002  AV9602  SK ENA    25m  3:08.00 
14  Emily Sandberg  2004  AH2204  BÅLSTA SK    25m  3:09.90 
30  Tora Dregelid  2002  BP5202  GIMO SS    25m  3:12.99 
16  Amy Smit  2003  AV4603  BÅLSTA SK    25m  3:27.95 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
93  Tuva Kjellström  2003  AD2803  UPPLANDS-B    25m  3:03.32 
75  Tuva Mattsson  2004  AP1804  NORRTÄLJE    25m  3:01.63 
104  Selma Åström  2003  AA5403  UPPLANDS-B    25m  2:51.54 
11  Tea Persson  2004  AC1404  BÅLSTA SK    25m  2:54.30 
37  Elina Widén  2003  BG0203  GIMO SS    25m  3:03.22 
76  Leah Schöneberg  2004  AR0804  NORRTÄLJE    25m  3:05.61 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
10  Alma Norgren  2004  AR6404  BÅLSTA SK    25m  2:50.74 
117  Oliwia Kantecki  2003  AE7203  VÄSBY SS    25m  2:48.66 
80  Thindra Åkerblom  2003  AK3603  NORRTÄLJE    25m  2:43.62 
74  Linnea Jonsson  2002  AJ0602  NORRTÄLJE    25m  2:46.89 
23  Alice Johansson  2003  AJ0603  SK ENA    25m  2:50.31 
99  Emma Modig  2000  AO1600  UPPLANDS-B    25m  2:51.14 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Matilda Olausson  2004  AI0604  SK ENA    25m  2:37.30 
Matilda Ardanius  2001  AC9401  BÅLSTA SK    25m  2:35.52 
26  Sara Randerstedt  2004  AC3804  SK ENA    25m  2:33.87 
103  Celina Åström  2000  AK9200  UPPLANDS-B    25m  2:34.54 
51  Matilda Thorsén  2001  BF0801  KÖPINGS SS    25m  2:36.62 
119  Emelie Lindström  2003  AJ7403  VÄSBY SS    25m  2:39.42 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
113  Elin Bergman  2003  AI8203  VÄSBY SS    25m  2:32.30 
121  Jennifer Nyblom  2003  AC1603  VÄSBY SS    25m  2:29.27 
156  Emma Widen  1999  AL1499  ÖSTERBY SS    25m  2:19.65 
17  Anna Viinapuu  2000  AH8400  BÅLSTA SK    25m  2:26.03 
115  Tuva Björkén  2003  AC0603  VÄSBY SS    25m  2:29.30 
128  Roya Tittelbach  2003  AF7603  VÄSBY SS    25m  2:33.22 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 mars 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner