2019-12-13   07:44:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SPARBANKSCUPEN

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
83  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  25.33   
84  Potorochyn Alexej  1999  NYKÖPING  AX2399  25 m  26.87   
Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  28.40   
33  Högfors Pelle  1987  GIMO SS  AA5987  25 m  29.14   
154  Bräck Axel  2001  ÖSTERBY SS  AK1301  25 m  29.68   
118  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  29.88   
31  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  30.42   
116  Frylmark Oscar  2001  VÄSBY SS  AI3501  25 m  30.67   
73  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  31.80   
10  77  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  31.82   
11  43  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  31.92   
12  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  31.99   
13  110  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  32.62   
14  111  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  32.81   
15  124  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  32.88   
16  49  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  33.33   
17  114  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  33.53   
18  123  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  33.62   
19  164  Ankarling Erik  2004  STRÄNG.SK  AG4104  25 m  33.62   
20  145  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  33.71   
21  130  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  33.73   
22  144  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  34.33   
23  127  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  34.56   
24  125  Sundgren Oliver  2003  VÄSBY SS  AW7303  25 m  34.72   
25  129  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  25 m  35.65   
26  161  Solomon Nathan  2002  SS04  AY3102  25 m  35.79   
27  86  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  37.46   
28  148  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  37.88   
29  50  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  39.02   
30  65  Rasmussen Jesper  2001  MÄRSTA SS  AJ7701  25 m  41.18   
31  192  Pajuluoma Rowan  2002  ÖSTERBY SS  AR8702  25 m  44.15  EFT 
32  Carlsson Eric  2001  BÅLSTA SK  AW3301  25 m  44.22   
33  63  Nilsson Casper  2003  MÄRSTA SS  AQ9903  25 m  44.75   
34  13  Robertson-Pearce Gabriel  2003  BÅLSTA SK  AX5103  25 m  44.81   
35  95  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  45.65   
36  56  Björk Erik  2003  MÄRSTA SS  AV2703  25 m  50.14   
37  100  Mornils Flender Julius  2002  UPPLANDS-B  AS5702  25 m  57.48   
38  60  Harki Yonas  2003  MÄRSTA SS  AV1703  25 m  59.63   
39  53  Ahlen André  2003  MÄRSTA SS    25 m     
40  58  Ebert Edwin  2000  MÄRSTA SS  AZ9700  25 m     
41  66  Sabzandam Tajmaz  2003  MÄRSTA SS    25 m     
42  157  Aglert Erik  2002  SS04  AY4102  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  05 mars 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  08:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner