2020-01-20   08:51:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SPARBANKSCUPEN

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
83  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  30.34   
Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  33.81   
84  Potorochyn Alexej  1999  NYKÖPING  AX2399  25 m  34.40   
116  Frylmark Oscar  2001  VÄSBY SS  AI3501  25 m  35.23   
154  Bräck Axel  2001  ÖSTERBY SS  AK1301  25 m  35.57   
118  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  36.05   
130  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  36.53   
111  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  36.78   
31  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  36.91   
10  33  Högfors Pelle  1987  GIMO SS  AA5987  25 m  37.34   
11  77  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  38.75   
12  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  38.86   
13  127  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  38.95   
14  43  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  39.10   
15  124  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  40.15   
16  123  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  40.59   
17  162  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  40.96   
18  110  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  41.14   
19  114  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  41.20   
20  144  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  50 m  41.25   
21  49  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  41.37   
22  145  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  41.79   
23  164  Ankarling Erik  2004  STRÄNG.SK  AG4104  25 m  41.84   
24  161  Solomon Nathan  2002  SS04  AY3102  25 m  42.30   
25  125  Sundgren Oliver  2003  VÄSBY SS  AW7303  25 m  43.18   
26  86  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  44.36   
27  129  Vespertini Leonardo  2003  VÄSBY SS  AH9503  25 m  45.39   
28  63  Nilsson Casper  2003  MÄRSTA SS  AQ9903  25 m  46.52   
29  148  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  47.86   
30  50  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  49.74   
31  95  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  50.12   
32  192  Pajuluoma Rowan  2002  ÖSTERBY SS  AR8702  25 m  51.14  EFT 
33  65  Rasmussen Jesper  2001  MÄRSTA SS  AJ7701  25 m  52.16   
34  Carlsson Eric  2001  BÅLSTA SK  AW3301  25 m  56.19   
35  56  Björk Erik  2003  MÄRSTA SS  AV2703  25 m     
36  61  Khan Abi  2003  MÄRSTA SS  AV9503  25 m     
37  64  Prilepa Kirill  2001  MÄRSTA SS    25 m     
38  66  Sabzandam Tajmaz  2003  MÄRSTA SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  05 mars 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  08:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner