2020-04-06   15:09:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SPARBANKSCUPEN

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 16
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbankscupen 2016    Utskriftsdatum  06 mars 2016   
  Tävlingsort  Bålsta    Utskriftstid  11:47   
  Arrangör  Bålsta SK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 mars 2016         
 
 
 
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
157  Erik Aglert  2002  AY4102  SS04    25m   
66  Tajmaz Sabzandam  2003    MÄRSTA SS    25m   
161  Nathan Solomon  2002  AY3102  SS04    25m   
53  André Ahlen  2003    MÄRSTA SS    25m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
64  Kirill Prilepa  2001    MÄRSTA SS    25m   
100  Julius Mornils Flender  2002  AS5702  UPPLANDS-B    25m  59.43 
95  Oskar Kristoffersson  2003  AK0503  UPPLANDS-B    25m  57.06 
192  Rowan Pajuluoma  2002  AR8702  ÖSTERBY SS    25m  58.23 
60  Yonas Harki  2003  AV1703  MÄRSTA SS    25m  1:08.42 
200  Marcus Ardanius  2003  AD6303  BÅLSTA SK    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
50  Gustav Thorsén  2004  AI4104  KÖPINGS SS    25m  51.52 
145  Samuel Rundgren  2004  AK4304  VÄSTERÅS    25m  49.62 
Hampus Frykman  2002  AC5502  BÅLSTA SK    25m  48.46 
127  Adrian Tittelbach  2001  AI2901  VÄSBY SS    25m  48.85 
148  Gustav Ulfvebrand  2003  AT4103  VÄSTERÅS    25m  49.79 
58  Edwin Ebert  2000  AZ9700  MÄRSTA SS    25m  51.75 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Eric Carlsson  2001  AW3301  BÅLSTA SK    25m  47.75 
124  Ivar Simonsson  2002  AO9502  VÄSBY SS    25m  46.57 
114  Erik Bergman  2004  AC1104  VÄSBY SS    25m  45.43 
162  Nicholas Weis Shore  2002  AY2102  SS04    25m  45.98 
111  Linus Areblad  2004  AI9504  VÄSBY SS    25m  47.45 
65  Jesper Rasmussen  2001  AJ7701  MÄRSTA SS    25m  48.07 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
110  Ludvig Ahlström  2002  AK8302  VÄSBY SS    25m  43.91 
144  Alexander Rundgren  2001  AX4101  VÄSTERÅS    25m  41.76 
154  Axel Bräck  2001  AK1301  ÖSTERBY SS    25m  41.44 
147  Casper Trollsfjord  2002  AM2502  VÄSTERÅS    25m  41.71 
77  Rasmus Skyving  2003  AB2703  NORRTÄLJE    25m  42.88 
129  Leonardo Vespertini  2003  AH9503  VÄSBY SS    25m  44.34 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
125  Oliver Sundgren  2003  AW7303  VÄSBY SS    25m  40.85 
118  Christopher Lindholm  2002  AQ1702  VÄSBY SS    25m  39.62 
33  Pelle Högfors  1987  AA5987  GIMO SS    25m  33.82 
84  Alexej Potorochyn  1999  AX2399  NYKÖPING    25m  35.86 
Leo Jakobsson  2002  AG4302  BÅLSTA SK    25m  40.56 
43  Peter Khabarov  2002  AM6302  KÖPINGS SS    25m  40.90 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 mars 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner