2020-04-08   08:50:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SPARBANKSCUPEN

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbankscupen 2016    Utskriftsdatum  06 mars 2016   
  Tävlingsort  Bålsta    Utskriftstid  08:18   
  Arrangör  Bålsta SK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 mars 2016         
 
 
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
70  Meja Söderman  2004  BL3204  MÄRSTA SS    25m   
135  Terese Lundberg  2004  BN6604  VÄSTERÅS    25m  55.51 
32  Irma Håkansson  2003  BT9603  GIMO SS    25m  55.32 
142  Vanessa Norling  2004  BK7804  VÄSTERÅS    25m  55.48 
146  Astrid Schankin_lembke  2004  AP5604  VÄSTERÅS    25m  55.54 
78  Maya Varley  2001  BF7201  NORRTÄLJE    25m   

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
98  Anastasija Lindström  2004  BD8804  UPPLANDS-B    25m  52.32 
159  Helena Elgqvist  2002  BW2602  SS04    25m  48.93 
101  Jennifer Sjöborg  2003  AJ9203  UPPLANDS-B    25m  47.11 
30  Tora Dregelid  2002  BP5202  GIMO SS    25m  48.32 
158  Ida Ahlberg  2001  BU6201  SS04    25m  49.63 
29  Klara Djurberg  2003  BQ5403  GIMO SS    25m  54.46 

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
87  Louise Berggren  2003  BM1403  UPPLANDS-B    25m  46.08 
122  Agnes Ovuka  2001  BT3201  VÄSBY SS    25m  45.36 
178  Agnes Strömberg  2003  BR0403  STRÄNG.SK    25m  44.88 
44  Emilia Larsson  2004  AS2404  KÖPINGS SS    25m  45.14 
37  Elina Widén  2003  BG0203  GIMO SS    25m  46.04 
46  Jenny Larsson  2003  BV2803  KÖPINGS SS    25m  46.76 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
16  Amy Smit  2003  AV4603  BÅLSTA SK    25m  44.38 
112  Emmy Barmark Jardelid  2002  BH2602  VÄSBY SS    25m  43.76 
93  Tuva Kjellström  2003  AD2803  UPPLANDS-B    25m  43.04 
23  Alice Johansson  2003  AJ0603  SK ENA    25m  43.29 
11  Tea Persson  2004  AC1404  BÅLSTA SK    25m  43.82 
183  Emilia Tshibanda  2004  AL2404  STRÄNG.SK    25m  44.76 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
134  Kolbrún Jónsdóttir  2003  BP9403  VÄSTERÅS    25m  42.82 
94  Filippa Kristoffersson  2003  AV2603  UPPLANDS-B    25m  42.54 
75  Tuva Mattsson  2004  AP1804  NORRTÄLJE    25m  41.55 
20  Alicia Budden  2004  AA5404  SK ENA    25m  42.43 
99  Emma Modig  2000  AO1600  UPPLANDS-B    25m  42.59 
48  Maja Pettersson  2004  AS0404  KÖPINGS SS    25m  42.91 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Emily Sandberg  2004  AH2204  BÅLSTA SK    25m  41.29 
139  Amelie Muhr  2003  AQ4603  VÄSTERÅS    25m  41.03 
80  Thindra Åkerblom  2003  AK3603  NORRTÄLJE    25m  39.44 
74  Linnea Jonsson  2002  AJ0602  NORRTÄLJE    25m  39.98 
126  Therese Taflin Jäghult  2002  BH0602  VÄSBY SS    25m  41.27 
36  Josephine Olsson  2001  AP1601  GIMO SS    25m  41.46 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
120  Emma Lu  2002  BE2402  VÄSBY SS    25m  39.34 
10  Alma Norgren  2004  AR6404  BÅLSTA SK    25m  38.90 
Matilda Ardanius  2001  AC9401  BÅLSTA SK    25m  37.85 
51  Matilda Thorsén  2001  BF0801  KÖPINGS SS    25m  37.90 
28  Elina Berg  2002  BG6402  GIMO SS    25m  39.09 
119  Emelie Lindström  2003  AJ7403  VÄSBY SS    25m  39.37 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
113  Elin Bergman  2003  AI8203  VÄSBY SS    25m  37.52 
26  Sara Randerstedt  2004  AC3804  SK ENA    25m  36.29 
91  Mikaela Jogell  2003  AB8803  UPPLANDS-B    25m  35.96 
25  Matilda Olausson  2004  AI0604  SK ENA    50m  36.06 
17  Anna Viinapuu  2000  AH8400  BÅLSTA SK    25m  36.82 
115  Tuva Björkén  2003  AC0603  VÄSBY SS    25m  37.77 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Oliwia Kantecki  2003  AE7203  VÄSBY SS    25m  35.25 
121  Jennifer Nyblom  2003  AC1603  VÄSBY SS    25m  34.97 
128  Roya Tittelbach  2003  AF7603  VÄSBY SS    25m  33.25 
19  Emilia Boberg  2002  AV9602  SK ENA    25m  34.04 
38  Julia Budde  1999  AT7699  KÖPINGS SS    25m  35.17 
156  Emma Widen  1999  AL1499  ÖSTERBY SS    25m  35.85 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 mars 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner