2019-12-15   04:54:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SPARBANKSCUPEN

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbankscupen 2016    Utskriftsdatum  06 mars 2016   
  Tävlingsort  Bålsta    Utskriftstid  08:18   
  Arrangör  Bålsta SK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 mars 2016         
 
 
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
188  Linnea Alvin  2006  AJ1606  SK ENA    25m   
173  Louise Johnsen-Åberg  2007    STRÄNG.SK    25m   
133  Ida Högback  2006  AP0406  VÄSTERÅS    25m   
41  Alma Forsman  2007  AG7807  KÖPINGS SS    25m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
137  Emma Malmborg  2005  BB0605  VÄSTERÅS    25m   
175  Thea Lundgren  2006  AP7806  STRÄNG.SK    25m   
171  Frida Håkanson Reneström  2005  BF8605  STRÄNG.SK    25m   
138  Amalia Mowafy  2005  AP3805  VÄSTERÅS    25m   
195  Thilde Roshag  2006  AH3806  STRÄNG.SK    25m   
170  Emma Heikman  2008    STRÄNG.SK    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
180  Alice Söderqvist  2008  AB7608  STRÄNG.SK    25m  36.79 
174  Elin Logander  2005  AS8605  STRÄNG.SK    25m  28.40 
22  Tindra Bärgård  2006  AB8606  SK ENA    25m  27.82 
47  Agnes Pettersson  2006  AT1406  KÖPINGS SS    25m  27.89 
12  Wilma Ringqvist  2006  AI2806  BÅLSTA SK    25m  30.52 
193  Chloe Aronsson  2005  AZ9205  STRÄNG.SK    25m   

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
45  Felicia Larsson  2006  AR2606  KÖPINGS SS    25m  27.51 
18  Goda Vilkelyte  2006  AV1206  BÅLSTA SK    25m  27.22 
190  Sanna Randerstedt  2006  AC5206  SK ENA    25m  26.62 
187  Ebba Rosenberg  2007  AC0407  BÅLSTA SK    25m  26.96 
35  Jenny Nordström  2005  AE0205  GIMO SS    25m  27.28 
182  Elina Tshibanda  2007  AB7407  STRÄNG.SK    25m  27.75 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
179  Selma Strömberg  2006  AI2406  STRÄNG.SK    25m  25.37 
172  Josephine Johnsen-Åberg  2005  AF2405  STRÄNG.SK    25m  24.23 
15  Sofia Saranen  2006  AI1806  BÅLSTA SK    25m  23.22 
85  Emmie Wendborg  2006  AN1606  NYKÖPING    25m  23.32 
140  Elvira Muhr  2007  AF6407  VÄSTERÅS    25m  24.30 
143  Emilia Romberg  2005  AY6405  VÄSTERÅS    25m  26.25 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
189  Tara Klarbo Egan  2005  AQ6605  SK ENA    25m  23.15 
176  Vera Romin  2005  AG1605  STRÄNG.SK    25m  22.97 
79  Moa Zetterström  2005  AA9805  NORRTÄLJE    25m  21.19 
39  Emilia Dahlström  2006  AR2806  KÖPINGS SS    25m  21.55 
21  Olivia Budden  2007  AA3207  SK ENA    25m  23.01 
97  Ingrid Lindqvist  2005  AG5805  UPPLANDS-B    25m  23.19 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  06 mars 2016 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner