2020-06-01   15:29:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Toivo Virtasen muistokilpailut

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Toivo Virtasen muistokilpailu    Tulostuspäivämäärä  14 marraskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  14:11   
  Järjestäjä  Helsingit Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 marraskuu 2015         
 
 
 
Laji 11, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henrik Rokityanskiy  2006  06A159  HSS    25m     
Olli Pesonen  2006  06A378  HSS    25m     
Joonatan Lipiäinen  2005  05A126  VANDERS    25m  57.34  57.34 
Otso Heikkinen  2007  07A161  HU    25m     
Tuomas Vihavainen  2003  03B082  HTU    25m     
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ishan Malu  2004  04A379  VANDERS    50m  54.44  54.44 
André Salmi  2006  06A148  SGR    25m  52.56  52.56 
Mikael Repo  2005  05A395  HU    25m  50.84  50.84 
Teemu Heinzmann  2007  07A080  SGR    25m  52.42  52.42 
Aleksandr Khannolainen  2006  06A157  HTU    25m  53.87  53.87 
Alessandro Leon Lerario  2006  06A282  HU    25m  54.93  54.93 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milo Lauronen  2004  04A783  VANDERS    25m  48.54  48.54 
Kaznakov Kaznakov  2006  06A131  SD    50m  45.11  45.11 
Henri Erlund  2003  03A226  HTU    25m  44.78  44.78 
Nico Kulju  2006  06A083  SiWa    50m  44.93  44.93 
Henri Kyber  2004  04A494  VANDERS    50m  48.29  48.29 
Onni Rahkonen  2007  07A079  SGR    25m  50.63  50.63 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Toivonen  2004  04A114  VANDERS    50m  40.77  40.77 
Miska Sarkkinen  2005  05A510  HU    25m  39.37  39.37 
Miikka Virtanen  2005  05A528  HU    25m  38.26  38.26 
Saku Ahde  2003  03A063  HTU    25m  38.36  38.36 
Ivan Jakkonen  2003  03A362  VANDERS    25m  39.64  39.64 
Maddox Pilli  2005  05A361  SD    50m  41.83  41.83 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  VANDERS    25m  38.08  38.08 
Aleksandr Vysotskiy  2006  06A133  SD    25m  37.92  37.92 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    25m  35.82  35.82 
Antti Musikka  2005  05A015  VANDERS    25m  36.92  36.92 
Paulus Sarre  2004  04A855  HU    25m  37.93  37.93 
Max Walther  2003  03A799  HTU    50m  38.11  38.11 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Georg Närjä  2002  02A410  HSS    50m  35.67  35.67 
Leo Parviainen  2003  03A349  NumKis    50m  35.15  35.15 
Olavi Saarinen  2002  02A921  HSS    25m  34.88  34.88 
Artem Bobrovskiy  2005    PIETARI    50m  35.00  35.00 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    25m  35.45  35.45 
Leo Oksman  2004  04A218  HU    25m  35.70  35.70 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Sarre  2001  01B119  HU    25m  32.65  32.65 
Tuomas Lehtovirta  2001  01A575  HU    50m  32.06  32.06 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  30.61  30.61 
Victor Vardeka  2001  01B290  HU    25m  31.01  31.01 
Pauli Salonen  2003  03A394  HU    25m  32.28  32.28 
Joel Korhonen  2002  02A799  HU    25m  33.35  33.35 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  VANDERS    25m  30.31  30.31 
Eetu Einto  2001  01A927  NU    50m  27.90  27.90 
Mikhail Novikov  1998    PIETARI    25m  26.00  26.00 
Janek Erik Päike  2000  00B084  HSS    25m  27.43  27.43 
Niklas Linnanen  2001  01A606  HSS    25m  29.03  29.03 
Matias Blomfelt  2000  00B064  HU    25m  30.55  30.55 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  14 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  14:11 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner