Program for Alm Brand Aalborg Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Søndag formiddag
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: IL Restorante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 298 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 50 m | 1:00.87 | |
2 | 208 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 1:04.79 | |
3 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:05.61 | |
4 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:05.98 | |
5 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:06.20 | |
6 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:06.61 | |
7 | 243 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:08.11 | |
8 | 260 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:08.41 | |
9 | 657 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 25 m | 1:08.54 | ||
10 | 47 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:09.68 | |
11 | 200 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:12.16 | |
12 | 279 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:12.51 | |
13 | 206 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:12.76 | |
14 | 440 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:14.12 | |
15 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:14.68 | |
16 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:14.97 | |
17 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:15.10 | |
18 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:16.50 | |
19 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:17.45 | |
20 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.72 | |
21 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:19.08 | |
22 | 510 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:20.00 | |
23 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:22.68 | |
24 | 570 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:28.73 | |
25 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:30.62 | |
26 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:32.51 | |
27 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:35.10 | |
28 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:35.34 | |
29 | 623 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:44.13 | |
30 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | ||
31 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | ||
32 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:09.12 | |
2 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:13.28 | |
3 | 10 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:13.41 | |
4 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:13.55 | |
5 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:13.75 | |
6 | 257 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:15.64 | |
7 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:15.68 | |
8 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:15.95 | |
9 | 284 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:16.34 | |
10 | 13 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:16.48 | |
11 | 96 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 1:16.81 | |
12 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 1:16.93 | |
13 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:17.02 | |
14 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:17.15 | |
15 | 409 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:17.50 | |
16 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:17.52 | |
17 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:18.35 | |
18 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 50 m | 1:18.52 | |
19 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:19.00 | |
20 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:20.22 | |
21 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m | 1:21.84 | |
22 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:22.86 | |
23 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:22.96 | |
24 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:23.87 | |
25 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:24.43 | |
26 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:24.50 | |
27 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:24.57 | |
28 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:25.10 | |
29 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 1:25.42 | |
30 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 1:25.59 | ||
31 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:27.49 | |
32 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:27.92 | |
33 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:28.29 | |
34 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 1:30.96 | |
35 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:31.33 | |
36 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:33.73 | |
37 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 25 m | 1:35.17 | |
38 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 1:37.75 | |
39 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:41.97 | |
40 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:42.34 | |
41 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:47.82 | |
42 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:50.00 | |
43 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | ||
44 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | ||
45 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | ||
46 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:21.96 | |
2 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:23.34 | |
3 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 50 m | 1:26.80 | |
4 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:27.81 | |
5 | 276 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 1:28.73 | |
6 | 216 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:28.77 | |
7 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:38.40 | |
8 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:38.70 | |
9 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:38.96 | |
10 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 1:39.63 | |
11 | 53 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 1:40.22 | |
12 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | 1:41.61 | |
13 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:44.14 | |
14 | 41 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:45.65 | |
15 | 250 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:45.79 | |
16 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:58.31 | |
17 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |