Program for Umestänket 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar ABCDM |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 216 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 1:00.89 | |
2 | 213 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 1:01.28 | |
3 | 96 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 25 m | 1:02.57 | |
4 | 20 | Granström Christer | 1965 | UMEÅ SS | AB1765 | 25 m | 1:07.22 | |
5 | 94 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 1:07.88 | |
6 | 149 | Boström Anton | 2001 | Ö-VIKS ASS | AK0501 | 25 m | 1:10.97 | |
7 | 100 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 1:11.12 | |
8 | 72 | Orre Sandström Filip | 1999 | UMEÅ SS | AJ4199 | 25 m | 1:13.05 | |
9 | 7 | Bonnedahl Johan | 1997 | UMEÅ SS | AQ1597 | 25 m | 1:15.86 | |
10 | 130 | Lindström Magnus | 2004 | SKELLEFTEÅ | AA4104 | 25 m | 1:15.89 | |
11 | 221 | Olsson Isak | 2002 | BUREÅ SS | AC1302 | 25 m | 1:17.55 | |
12 | 82 | Strömbro Arvid | 2002 | UMEÅ SS | AR4502 | 25 m | 1:18.29 | |
13 | 92 | Arvidsson Lundblom Imre | 2003 | SUNDSVALL | AA1303 | 25 m | 1:19.42 | |
14 | 177 | Wang Ji An | 2003 | LULEÅ SS | AA2303 | 25 m | 1:20.81 | |
15 | 174 | Krogh-Vennemo Anton | 2002 | LULEÅ SS | AI8502 | 25 m | 1:21.90 | |
16 | 172 | Johnsson Edvin | 2001 | LULEÅ SS | AE0101 | 25 m | 1:22.08 | |
17 | 4 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 25 m | 1:22.51 | |
18 | 84 | Sundström Peter | 2002 | UMEÅ SS | AH4302 | 25 m | 1:23.34 | |
19 | 119 | Andersson Robin | 2003 | SKELLEFTEÅ | AP5503 | 25 m | 1:24.07 | |
20 | 65 | Norlin Samuel | 2002 | UMEÅ SS | AO3702 | 25 m | 1:24.10 | |
21 | 116 | Walterstad Jason | 2004 | SUNDSVALL | AH5904 | 25 m | 1:25.56 | |
22 | 223 | Vikström Alfred | 2001 | BUREÅ SS | AS4701 | 25 m | 1:25.88 | |
23 | 26 | Hallgren Linus | 2003 | UMEÅ SS | AE2703 | 25 m | 1:26.00 | |
24 | 107 | Nordén Josef | 2003 | SUNDSVALL | AS0703 | 25 m | 1:26.11 | |
25 | 110 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 1:26.21 | |
26 | 132 | Lundmark Marcus | 2002 | SKELLEFTEÅ | AN7302 | 25 m | 1:26.29 | |
27 | 133 | Lundmark William | 2004 | SKELLEFTEÅ | AA7704 | 25 m | 1:30.17 | |
28 | 1 | Albinsson Oskar | 2003 | UMEÅ SS | AP4503 | 25 m | 1:31.57 | |
29 | 2 | Andersson Axel | 2004 | UMEÅ SS | AJ5504 | 25 m | 1:32.38 | |
30 | 154 | Fällman Karl | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO1302 | 25 m | 1:34.61 | |
31 | 66 | Nyström Viktor | 2004 | UMEÅ SS | AJ9504 | 25 m | 1:34.65 | |
32 | 151 | Danemyr Ståle | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO0302 | 25 m | 1:36.37 | |
33 | 83 | Sundström David | 2003 | UMEÅ SS | AJ0703 | 25 m | 1:38.19 | |
34 | 54 | Wall Vincent | 2004 | UMEÅ SS | AM1504 | 25 m | 1:39.39 | |
35 | 114 | Södervall Axel | 2004 | SUNDSVALL | AH8904 | 25 m | 1:40.09 | |
36 | 124 | Karambotis Dennis | 2003 | SKELLEFTEÅ | AC7503 | 25 m | 1:40.17 | |
37 | 40 | Kalash Iyas | 2004 | UMEÅ SS | AO4304 | 50 m | 1:40.19 | |
38 | 42 | Lidström Henrik | 2003 | UMEÅ SS | AP0303 | 25 m | 1:53.22 | |
39 | 9 | Cobian Oliver | 2003 | UMEÅ SS | AP1103 | 25 m | 1:53.94 | |
40 | 89 | Thorén Oliver | 2002 | UMEÅ SS | AV4702 | 25 m | 2:03.20 | |
41 | 136 | Magnusson Melwin | 2005 | SKELLEFTEÅ | AC5505 | 25 m | 2:09.36 | |
42 | 11 | Dellbring Johan | 2005 | UMEÅ SS | AM9505 | 25 m | ||
43 | 27 | Hallgren Måns | 2006 | UMEÅ SS | AA3706 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 februari 2016 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap | Utskriftstid | 20:18 |