2020-06-01   08:44:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 24
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Oulun Uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:37   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 helmikuu 2016         
 
 
 
Laji 24, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (10) 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Panu Männikkö  2000  00B298  OU    25m     
Artturi Väänänen  2005  05A709  OU    25m     
Jami Ronkainen  2003  03B041  OuLo    25m  48.16  49.16 
Roni Heikkinen  2005  05A646  OU    50m  52.07  52.07 
Valtteri Setälä  2002  02B252  SCR    25m     
               
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Siurua  2005  05A631  OU    50m  46.71  46.71 
Antti Ylönen  2005  05A586  KaUS    25m  42.50  43.50 
Casper Vikeväinen  2004  04A630  OU    25m  40.92  41.92 
Matias Utunen  2003  03A923  OU    25m  39.89  40.89 
Jimi Kenttälä  2004  04A724  OU    25m  39.92  40.92 
Aapo Karjalainen  2004  04A888  KaUS    25m  42.05  43.05 
Erik Peuhkuri  2006  06A373  OU    25m  45.08  46.08 
Eetu Kahelin  2007  07A025  OuLo    50m  47.72  47.72 

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    50m  39.97  39.97 
Joona Suorsa  2003  03A708  OU    25m  38.48  39.48 
Joona Annunen  2002  02B240  OuLo    25m  34.55  35.55 
Veeti Taimisto  2002  02A289  OU    25m  34.02  35.02 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    50m  35.50  35.50 
Mika Piirainen  1973  73A073  OU    25m  36.90  37.90 
Roope Hyvärinen  2003  03A201  KemTU    25m  38.49  39.49 
Elmeri Kauppila  2004  04A668  OuLo    25m  39.67  40.67 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pyry Puumalainen  2000  00A906  OuLo    25m  33.10  34.10 
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    25m  32.70  33.70 
Eemeli Kauppila  2002  02B129  OuLo    50m  33.46  33.46 
Jeremia Saarinen  2002  02B105  HAHE    50m  32.84  32.84 
Niklas Vörlin  2000  00A907  OuLo    25m  31.94  32.94 
Otso Rimpiläinen  2001  01A948  SCV    25m  32.54  33.54 
Elias Vainio  2001  01A762  VUS-VSS    25m  33.06  34.06 
Aleksi Rajaniemi  2002  02A263  OU    50m  34.86  34.86 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vladyslav Mykhailov  2002  02B213  KaUS    25m  31.16  32.16 
Aleksi Romsi  2002  02B091  KemUS    50m  31.91  31.91 
Janne Peltoniemi  1984  84A141  OU    25m  30.60  31.60 
               
Topias Nygård  2000  00A602  OU    25m  30.48  31.48 
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m  30.70  31.70 
Arttu Kojonen  2000  00B137  VUS-VSS    50m  32.05  32.05 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  31.36  32.36 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hugo Mattola  2001  01A074  HK    25m  29.96  30.96 
Esa Päätalo  1965  65A041  OU    25m  29.11  30.11 
Tuomas Järvelä  1994  94A366  OuLo    50m  27.54  27.54 
Miikka Willman  1998  98A208  OuLo    50m  27.17  27.17 
Mikko Säntti  1979  79A104  OU    25m  26.17  27.17 
Felix Ollus  1999  99A998  VUS-VSS    50m  28.59  28.59 
Esa Hyrynkangas  2002  02B072  OuLo    50m  30.33  30.33 
Tapio Siltari  1963  63A059  KemUS    25m  30.25  31.25 

 
Erä 7 (10) (11 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomo Leinonen  2006  06A337  HAHE    50m  42.14  42.14 
Tuomas Romsi  2005  05A325  KemUS    50m  39.27  39.27 
Topi Fordell  2005  05A548  SCV    50m  39.07  39.07 
Veeti Palviainen  2005  05A171  IU    25m  36.93  37.93 
Konsta Rantasuo  2006  06A218  OuLo    25m  37.96  38.96 
Weeti Niemi  2006  06A166  SCR    25m  38.23  39.23 
Miko Saukkonen  2006  06A342  KemUS    25m  40.23  41.23 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    50m  42.99  42.99 

 
Erä 8 (10) (12 - 13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikolai Em  2004  04A424  OuLo    25m  36.11  37.11 
Vili Rantasuo  2004  04A522  OuLo    25m  34.62  35.62 
Maksim Geimonen  2003  03A427  IU    25m  31.80  32.80 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    25m  29.08  30.08 
Magnus Kuitunen  2004  04A088  OU    50m  32.70  32.70 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  33.01  34.01 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    25m  35.06  36.06 
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    25m  38.08  39.08 

 
Erä 9 (10) (14 - 16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julius Kuitunen  2002  02A043  OU    50m  30.22  30.22 
Janne Tyni  2000  00B217  OuLo    50m  28.71  28.71 
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m  27.66  28.66 
Jere Keskiaho  2001  01A664  OU    50m  27.45  27.45 
Juho Anttila  2000  00A041  OU    25m  27.64  28.64 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    50m  28.68  28.68 
Matias Rajavaara  2002  02A651  OU    50m  29.33  29.33 
Antti Hirvonen  2000  00A684  KaUS    25m  29.25  30.25 

 
Erä 10 (10) (17 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Severi Lieto  1998  98A153  OU    25m  25.91  26.91 
Eelis Hukka  1999  99A687  SCR    50m  26.25  26.25 
Atte Somero  1999  99A522  La-Ka    50m  26.10  26.10 
Adam Vik  1996  96A008  OU    50m  25.42  25.42 
Tuomas Lohiniva  1997  97A077  OU    50m  25.66  25.66 
Aaron Joki  1999  99A428  VUS-VSS    50m  26.17  26.17 
Juho Herva  1998  98A434  OuLo    50m  26.39  26.39 
Santeri Teppola  1994  94A686  OU    25m  26.01  27.01 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner