2020-06-01   06:57:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 25
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Oulun Uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:37   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 helmikuu 2016         
 
 
 
Laji 25, 200m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Lotta Moilanen  2006  06A240  OU    25m     
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    25m     
Katariina Kuulasmaa  2003  03A130  SCR    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Seela Peuralahti  2001  01A205  OU    25m     
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m     
Ronja Kämäräinen  2004  04A905  SCV    25m     
Iida Nissilä  2003  03A435  OuLo    50m  3:27.04  3:27.04 
Mikaela Laaksola  2004  04A880  SCV    25m     
Mathilda Puutio  2003  03A347  OU    25m     
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    25m     
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Laatikainen  2003  03A208  SCV    25m  3:02.00  3:06.00 
Malla Juutinen  2003  03A215  OuLo    25m  2:56.85  3:00.85 
Heta Järvenpää  2001  01A065  HK    50m  2:56.00  2:56.00 
Nita Poutiainen  2003  03A041  OuLo    50m  2:53.48  2:53.48 
Sofia Saukko  2001  01A634  SCR    25m  2:49.83  2:53.83 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    50m  3:00.10  3:00.10 
Aada Heiskanen  2004  04A409  OU    25m  2:59.43  3:03.43 
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    25m  3:05.96  3:09.96 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wendela Vuorinen  2000  00A221  VUS-VSS    50m  2:50.99  2:50.99 
Isa Vehkaoja  2002  02A158  OU    50m  2:50.38  2:50.38 
Alina Huotari  2002  02A198  OuLo    50m  2:48.40  2:48.40 
Laura Fält  1998  98A430  OuLo    50m  2:44.95  2:44.95 
Petra Ansaranta  2004  04A064  OU    25m  2:42.06  2:46.06 
Jenni Louhimo  2001  01A246  OU    50m  2:49.33  2:49.33 
Jenni Kylkisalo  1999  99B122  VUS-VSS    50m  2:50.74  2:50.74 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    25m  2:47.38  2:51.38 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni-Sofia Perätalo  2002  02A378  OuLo    25m  2:37.80  2:41.80 
Venla Niemelä  1999  99A047  SCR    25m  2:32.37  2:36.37 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OuLo    25m  2:31.05  2:35.05 
Katri Hurskainen  2000  00A084  OuLo    25m  2:22.85  2:26.85 
Sanna-Riikka Räihä  1998  98A096  OU    50m  2:34.06  2:34.06 
Pia Peräjoki  2000  00A339  HSS    25m  2:31.11  2:35.11 
Pauliina Lohilahti  2002  02A196  OuLo    25m  2:36.74  2:40.74 
Riika Huttula  2001  01A540  OuLo    25m  2:38.48  2:42.48 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner