2020-06-01   08:26:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 33
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Oulun Uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:37   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 helmikuu 2016         
 
 
 
Laji 33, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Eveliina Vakkuri  2005  05A392  KemTU    25m     
Inka Karjalainen  2004  04A711  OU    25m     
Jonna Laukkanen  1998  98A328  SCV    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilla-Elli Ryynänen  2000  00B111  OU    25m     
Oona Lipponen  2006  06A127  KemUS    25m     
Reetta Piira  2004  04A190  SCR    25m     
Nella Valtanen  2003  03A134  KaUS    50m  4:15.08  4:15.08 
Saana Lauhava  2005  05A581  SCR    25m     
Roosa Hautamäki  2005  05A611  OU    25m     
Juulia Alarvo  2004  04A753  OuLo    25m     
               

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    25m  3:59.42  4:04.42 
Lotta Moilanen  2006  06A240  OU    50m  3:33.31  3:33.31 
Kia Leinonen  2003  03A740  OuLo    25m  3:23.39  3:28.39 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  OU    50m  3:24.56  3:24.56 
Linnéa Nygård  2002  02A173  VUS-VSS    25m  3:21.96  3:26.96 
Emmi Palo  2003  03A487  KemUS    25m  3:24.35  3:29.35 
Pinja Junttari  2006  06A106  KemTU    25m  3:59.00  4:04.00 
Saga Tuisku  2005  05A593  KemTU    25m  4:02.11  4:07.11 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miina Torvikoski  2006  06A219  KemUS    50m  3:18.44  3:18.44 
Katariina Kourula  2002  02A350  KemUS    50m  3:00.78  3:00.78 
Emma Laatikainen  2003  03A208  SCV    25m  2:52.74  2:57.74 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    25m  2:50.15  2:55.15 
Tara Korkiakoski  2003  03A152  VUS-VSS    25m  2:50.58  2:55.58 
Alina Huotari  2002  02A198  OuLo    25m  2:53.16  2:58.16 
Silja Kanto  2000  00A879  KemUS    25m  3:02.55  3:07.55 
Ida Rantala  2002  02A937  VUS-VSS    25m  3:16.80  3:21.80 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Hukka  1997  97A205  SCR    50m  2:51.62  2:51.62 
Pia Peräjoki  2000  00A339  HSS    50m  2:50.61  2:50.61 
Venla Niemelä  1999  99A047  SCR    50m  2:48.21  2:48.21 
Kaisa Pulkkinen  2000  00A227  TorUS    25m  2:41.19  2:46.19 
Tiia Pudas  1999  99B268  ViesU    25m  2:42.60  2:47.60 
Amalia Siekkinen  2002  02A189  OuLo    25m  2:45.09  2:50.09 
Emma Nikula  1998  98A916  ViesU    25m  2:46.12  2:51.12 
Pauliina Lohilahti  2002  02A196  OuLo    25m  2:47.52  2:52.52 

 
Erä 6 (8) (12 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    50m  3:14.18  3:14.18 
Lilja Ukkola  2004  04A199  OU    50m  3:04.83  3:04.83 
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    25m  2:59.08  3:04.08 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    25m  2:47.47  2:52.47 
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    25m  2:57.34  3:02.34 
Eevi Peltonen  2004  04A564  OuLo    50m  3:04.37  3:04.37 
Viivi Säntti  2005  05A161  OU    25m  3:01.73  3:06.73 
Inka Lytz  2004  04A438  SCR    25m  3:10.47  3:15.47 

 
Erä 7 (8) (13 - 15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Martta Nygård  2003  03A230  OU    25m  2:41.48  2:46.48 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    25m  2:37.16  2:42.16 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    25m  2:33.39  2:38.39 
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    25m  2:27.20  2:32.20 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OuLo    25m  2:30.80  2:35.80 
Nelle Ojakippola  2001  01A440  ViesU    50m  2:39.29  2:39.29 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    25m  2:37.29  2:42.29 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    25m  2:43.57  2:48.57 

 
Erä 8 (8) (16 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eveliina Palo  1999  99A060  KemUS    50m  2:42.71  2:42.71 
Julia Korva  1999  99A719  Octopus    25m  2:36.52  2:41.52 
Sonja Portin  1998  98A105  OuLo    50m  2:32.05  2:32.05 
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    25m  2:22.35  2:27.35 
Milja Mielty  2000  00A790  VUS-VSS    50m  2:30.09  2:30.09 
Anna Röytiö  1998  98A003  SCR    25m  2:27.69  2:32.69 
Wendela Vuorinen  2000  00A221  VUS-VSS    25m  2:37.43  2:42.43 
Jenni Kylkisalo  1999  99B122  VUS-VSS    25m  2:40.22  2:45.22 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner