2020-06-01   07:23:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, 200m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
373  Kuulasmaa Kasperi  1996  SCR  96A608  50 m  2:33.10  2:33.10   
45  Oksakari Joona  2000  VUS-VSS  00A358  25 m  2:27.70  2:33.70   
235  Kuitunen Joonas  2000  OU  00A441  25 m  2:35.39  2:41.39   
258  Nygård Topias  2000  OU  00A602  25 m  2:38.33  2:44.33   
398  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  50 m  2:45.84  2:45.84   
270  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  2:50.68  2:50.68   
204  Anttila Juho  2000  OU  00A041  25 m  2:44.84  2:50.84   
50  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  25 m  2:46.12  2:52.12   
70  Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  25 m  2:46.88  2:52.88   
10  298  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  50 m  2:52.90  2:52.90   
11  41  Malm Ivar  2001  VUS-VSS  01A596  50 m  2:53.42  2:53.42   
12  190  Tyni Janne  2000  OuLo  00B217  25 m  2:51.48  2:57.48   
13  18  Nygård Niklas  2001  KUS-GSS  01A536  25 m  3:07.83  3:13.83   
14  31  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  25 m  3:09.31  3:15.31   
15  276  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  50 m  3:16.55  3:16.55   
16  105  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  25 m  3:11.83  3:17.83   
17  101  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  25 m  3:14.81  3:20.81   
18  35  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  25 m  3:20.43  3:26.43   
19  33  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS  02A227  25 m  3:21.63  3:27.63   
20  51  Vainio Elias  2001  VUS-VSS  01A762  25 m  3:23.70  3:29.70   
21  315  Yu Sihan  2003  OU  03A332  25 m  3:23.70  3:29.70   
22  387  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  25 m  3:37.15  3:43.15   
23  405  Rimpiläinen Otso  2001  SCV  01A948  25 m  3:38.83  3:44.83   
24  394  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  3:44.32  3:50.32   
25  161  Mikkonen Matias  2003  OuLo  03A700  50 m  3:51.16  3:51.16   
26  90  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  25 m  3:46.52  3:52.52   
27  37  Korpela Henri  2001  VUS-VSS  01A185  50 m  3:56.69  3:56.69   
28  236  Kuitunen Julius  2002  OU  02A043  25 m       
29  291  Säntti Mikko  1979  OU  79A104  25 m       
30  372  Kuulasmaa Elmeri  2004  SCR  04A090  25 m       
31  383  Niemi Weeti  2006  SCR  06A166  25 m       
32  391  Setälä Valtteri  2002  SCR  02B252  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner