2020-06-01   06:31:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

23_S
Laji 23, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
221  Kanervo Reetta  1999  OU  99A565  50 m  26.11  26.11   
231  Kivirinta Veera  1995  OU  95A668  50 m  27.38  27.38   
285  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU  98A096  25 m  27.04  28.04   
404  Mankinen Moona  1996  SCV  96A498  25 m  27.04  28.04   
171  Portin Sonja  1998  OuLo  98A105  50 m  28.12  28.12   
42  Mielty Milja  2000  VUS-VSS  00A790  50 m  28.30  28.30   
388  Röytiö Anna  1998  SCR  98A003  25 m  27.42  28.42   
377  Luoma-Kyyny Linda  1996  SCR  96A373  25 m  28.10  29.10   
43  Mykkänen Roosa  2000  VUS-VSS  00A620  50 m  29.24  29.24   
10  347  Pulkkinen Kaisa  2000  TorUS  00A227  25 m  28.34  29.34   
11  215  Huusko Malla  1999  OU  99A357  25 m  28.36  29.36   
12  260  Pesonen Fanny  2000  OU  00A061  50 m  29.39  29.39   
13  48  Pulkkinen Karoliina  1998  VUS-VSS  98A234  50 m  29.50  29.50   
14  138  Karppinen Janette  1996  OuLo  96A303  50 m  29.55  29.55   
15  365  Hukka Enni  1997  SCR  97A205  50 m  29.60  29.60   
16  421  Niskanen Jenni  1999  RoiUS  99A851  50 m  29.66  29.66   
17  Järvenpää Heta  2001  HK  01A065  50 m  29.75  29.75   
18  62  Kivioja Heidi  2000  ViesU  00B005  25 m  28.98  29.98   
19  30  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  29.04  30.04   
20  102  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  50 m  30.44  30.44   
21  64  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  25 m  29.45  30.45   
22  91  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  25 m  29.47  30.47   
23  115  Blankenstein Heidi  2001  OuLo  01A271  50 m  30.49  30.49   
24  148  Korpi Katriina  2000  OuLo  00A190  25 m  29.50  30.50   
25  96  Palo Eveliina  1999  KemUS  99A060  25 m  29.58  30.58   
26  213  Hekkala Mari  2000  OU  00A082  50 m  30.63  30.63   
27  261  Pesonen Jemina  1998  OU  98A069  50 m  30.65  30.65   
28  277  Rajaniemi Anni  2000  OU  00A259  50 m  30.76  30.76   
29  167  Pelkonen Niina  1997  OuLo  97B245  50 m  30.94  30.94   
30  249  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  30.00  31.00   
31  267  Pirhonen Moonica  2001  OU  01A964  25 m  30.13  31.13   
32  403  Laukkanen Jonna  1998  SCV  98A328  25 m  30.16  31.16   
33  269  Pulkkinen Elina  1999  OU  99A140  25 m  30.27  31.27   
34  65  Pudas Tiia  1999  ViesU  99B268  50 m  31.30  31.30   
35  218  Jyrälä Katariina  2000  OU  00A062  50 m  31.73  31.73   
36  268  Pravato Silvia  1998  OU  98B335  25 m  30.91  31.91   
37  141  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  50 m  31.95  31.95   
38  63  Nikula Emma  1998  ViesU  98A916  50 m  32.02  32.02   
39  36  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  31.18  32.18   
40  348  Alaraasakka Rosa-Maria  1996  HAHE  96B082  25 m  31.37  32.37   
41  414  Juntunen Karita  1999  RoiUS  99B273  50 m  32.40  32.40   
42  420  Niskala Ada  2000  RoiUS  00A421  50 m  32.52  32.52   
43  280  Rautiainen Martta  1998  OU  98A304  50 m  32.57  32.57   
44  61  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  25 m  31.58  32.58   
45  419  Kunnari Iida  2000  RoiUS  00A121  50 m  32.62  32.62   
46  353  Katajamäki Anni  2000  HAHE  00A897  25 m  31.68  32.68   
47  209  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  25 m  31.72  32.72   
48  293  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  31.82  32.82   
49  401  Laatikainen Emma  2003  SCV  03A208  25 m  31.88  32.88   
50  188  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  50 m  33.04  33.04   
51  232  Kortetjärvi Milla  2000  OU  00A624  25 m  32.34  33.34   
52  88  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  50 m  33.43  33.43   
53  97  Rantanen Hanna  2002  KemUS  02A808  25 m  32.50  33.50   
54  108  Ylimäki Sara  2003  KemUS  03B038  25 m  32.57  33.57   
55  220  Kallunki Reeta  2003  OU  03A236  25 m  32.85  33.85   
56  302  Tonteri Viivi  2004  OU  04A452  25 m  33.92  34.92   
57  363  Sipovaara Pinja  2002  HAHE  02B101  50 m  34.93  34.93   
58  378  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  25 m  33.93  34.93   
59  238  Kujala Tiia  1968  OU  68A078  25 m  34.10  35.10   
60  367  Karjalainen Ida  2002  SCR  02B025  25 m  34.20  35.20   
61  386  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  25 m  34.25  35.25   
62  49  Rantala Ida  2002  VUS-VSS  02A937  25 m  34.56  35.56   
63  374  Kuulasmaa Katariina  2003  SCR  03A130  25 m  34.58  35.58   
64  278  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  25 m  34.61  35.61   
65  306  Ukkola Lilja  2004  OU  04A199  50 m  35.63  35.63   
66  357  Niemi Saara  2005  HAHE  05A356  25 m  34.66  35.66   
67  397  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  34.78  35.78   
68  106  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  25 m  34.85  35.85   
69  177  Raappana Aino  2001  OuLo  01A535  25 m  34.89  35.89   
70  382  Niemi Riina  2005  SCR  05A089  25 m  35.79  36.79   
71  25  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  25 m  36.09  37.09   
72  163  Niskanen Lotta  2002  OuLo  02B229  50 m  37.18  37.18   
73  303  Turunen Elina  2005  OU  05A444  25 m  36.25  37.25   
74  142  Keisu Siiri  2003  OuLo  03A311  25 m  36.46  37.46   
75  275  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  25 m  36.57  37.57   
76  311  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  25 m  36.64  37.64   
77  253  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m  36.65  37.65   
78  162  Mönttinen Viona  2003  OuLo  03A433  25 m  36.74  37.74   
79  95  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  25 m  36.93  37.93   
80  263  Peuralahti Santra  2005  OU  05A065  25 m  37.15  38.15   
81  370  Korpilähde Hanna-maria  2004  SCR  04A536  25 m  37.20  38.20   
82  352  Kanste Anniina  2004  HAHE  04A594  25 m  37.22  38.22   
83  145  Kinnunen Anette  2002  OuLo  02B043  25 m  37.29  38.29   
84  354  Laukkanen Julia  2003  HAHE  03B088  25 m  37.66  38.66   
85  211  Heiko Iida  2004  OU  04A798  25 m  38.27  39.27   
86  44  Nygård Linnéa  2002  VUS-VSS  02A173  25 m  38.37  39.37   
87  214  Hietala Matilda  2004  OU  04A712  50 m  39.39  39.39   
88  255  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  25 m  38.48  39.48   
89  366  Huttunen Maiju  2005  SCR  05A659  25 m  38.66  39.66   
90  384  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  25 m  38.76  39.76   
91  222  Karjalainen Inka  2004  OU  04A711  25 m  39.01  40.01   
92  424  Uusitalo Tanja  2003  OU  03A706  50 m  40.06  40.06  JÄL 
93  155  Laukkanen Petra  2004  OuLo  04A647  50 m  40.16  40.16   
94  375  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  25 m  39.27  40.27   
95  137  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  39.35  40.35   
96  301  Tikkanen Ella-olivia  2005  OU  05A632  25 m  39.37  40.37   
97  400  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  39.94  40.94   
98  78  Valtanen Nella  2003  KaUS  03A134  50 m  40.99  40.99   
99  385  Piira Reetta  2004  SCR  04A190  50 m  41.13  41.13   
100  399  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  40.13  41.13   
101  299  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  25 m  40.32  41.32   
102  294  Säntti Vilja  2008  OU  08A001  50 m  41.61  41.61   
103  72  Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  25 m  40.63  41.63   
104  144  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  25 m  41.01  42.01   
105  82  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  41.66  42.66   
106  187  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  25 m  41.73  42.73   
107  395  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  42.13  43.13   
108  84  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m  42.25  43.25   
109  230  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  42.40  43.40   
110  245  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  42.42  43.42   
111  93  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  25 m  42.78  43.78   
112  350  Hirvasoja Aada  2005  HAHE  05A577  25 m  42.90  43.90   
113  83  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  43.05  44.05   
114  178  Rantala Aurora  2006  OuLo  06A303  50 m  44.27  44.27   
115  282  Riuttanen Amanda  2005  OU  05A383  25 m  43.73  44.73   
116  81  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  44.39  45.39   
117  77  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  45.97  46.97   
118  304  Törmi Anniina  2005  OU  05A648  50 m  47.99  47.99   
119  146  Korento Krista  2003  OuLo  03B099  50 m  48.64  48.64   
120  207  Hautamäki Roosa  2005  OU  05A611  25 m  47.81  48.81   
121  151  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  25 m  48.94  49.94   
122  251  Mattila Emma Olivia  2007  OU  07A008  25 m  53.77  54.77   
123  73  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m       
124  185  Salonen Venla  2005  OuLo  05A788  25 m       
125  195  Vuoristo Mandi  2005  OuLo  05A789  25 m       
126  223  Karsila Emma  1992  OU  92A700  25 m       
127  284  Ryynänen Hilla-elli  2000  OU  00B111  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner