2020-06-01   08:28:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

30_S
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
201  Aaltomaa Sami  1992  OU  92A300  50 m  27.67  27.67   
309  Vik Adam  1996  OU  96A008  25 m  30.43  31.93   
364  Hukka Eelis  1999  SCR  99A687  50 m  32.36  32.36   
305  Ukkola Anton  2000  OU  00A217  50 m  32.85  32.85   
224  Kejonen Kaius  1998  OU  98A451  50 m  33.00  33.00   
242  Lehtonen Joonatan  1993  OU  93B240  50 m  33.38  33.38   
204  Anttila Juho  2000  OU  00A041  50 m  34.50  34.50   
50  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  50 m  34.62  34.62   
32  Joki Aaron  1999  VUS-VSS  99A428  50 m  35.54  35.54   
10  116  Blankenstein Niko  1996  OuLo  96A266  25 m  34.36  35.86   
11  143  Keränen Juho  2002  OuLo  02B044  50 m  36.66  36.66   
12  258  Nygård Topias  2000  OU  00A602  50 m  36.72  36.72   
13  227  Kerttula Jere  1999  OU  99A245  50 m  36.91  36.91   
14  270  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  35.71  37.21   
15  298  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  25 m  35.88  37.38   
16  389  Röytiö Juho  1998  SCR  98A004  50 m  37.43  37.43   
17  190  Tyni Janne  2000  OuLo  00B217  25 m  36.06  37.56   
18  283  Romppainen Veikko  2000  OU  00A321  25 m  36.30  37.80   
19  70  Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  25 m  36.42  37.92   
20  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  25 m  37.27  38.77   
21  31  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  39.44  39.44   
22  276  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  25 m  39.54  41.04   
23  315  Yu Sihan  2003  OU  03A332  25 m  39.99  41.49   
24  314  Ylihannu Anton  2001  OU  01A041  50 m  41.99  41.99   
25  101  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  25 m  40.50  42.00   
26  274  Raesalmi Niklas  2002  OU  02A657  25 m  40.63  42.13   
27  197  Vörlin Niklas  2000  OuLo  00A907  25 m  40.97  42.47   
28  98  Romsi Aleksi  2002  KemUS  02B091  50 m  42.68  42.68   
29  76  Mykhailov Vladyslav  2002  KaUS  02B213  50 m  43.09  43.09   
30  259  Peltoniemi Janne  1984  OU  84A141  25 m  42.04  43.54   
31  33  Järvi Joonas  2002  VUS-VSS  02A227  50 m  43.62  43.62   
32  131  Ijäs Veikka  2004  OuLo  04A233  25 m  42.13  43.63   
33  35  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  25 m  42.27  43.77   
34  361  Saarinen Jeremia  2002  HAHE  02B105  25 m  42.75  44.25   
35  387  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  25 m  43.01  44.51   
36  51  Vainio Elias  2001  VUS-VSS  01A762  50 m  44.55  44.55   
37  179  Rantasuo Konsta  2006  OuLo  06A218  50 m  46.47  46.47   
38  37  Korpela Henri  2001  VUS-VSS  01A185  50 m  47.05  47.05   
39  114  Annunen Joona  2002  OuLo  02B240  25 m  46.47  47.97   
40  239  Kukkula Lasse  2002  OU  02B184  25 m  46.61  48.11   
41  279  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  50 m  48.77  48.77   
42  372  Kuulasmaa Elmeri  2004  SCR  04A090  25 m  47.33  48.83   
43  139  Kauppila Eemeli  2002  OuLo  02B129  25 m  47.91  49.41   
44  119  Em Nikolai  2004  OuLo  04A424  25 m  48.23  49.73   
45  243  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  25 m  48.78  50.28   
46  233  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  25 m  49.00  50.50   
47  71  Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  25 m  49.23  50.73   
48  129  Huttunen Kalle  2002  OuLo  02A728  25 m  50.39  51.89   
49  99  Romsi Tuomas  2005  KemUS  05A325  25 m  51.44  52.94   
50  307  Utunen Matias  2003  OU  03A923  25 m  51.96  53.46   
51  226  Kenttälä Jimi  2004  OU  04A724  25 m  52.77  54.27   
52  355  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  25 m  53.41  54.91   
53  290  Suorsa Joona  2003  OU  03A708  25 m  54.76  56.26   
54  396  Fordell Topi  2005  SCV  05A548  50 m  56.60  56.60   
55  210  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  50 m  56.77  56.77   
56  289  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  50 m  57.24  57.24   
57  262  Peuhkuri Erik  2006  OU  06A373  25 m  58.35  59.85   
58  225  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  25 m  1:00.53  1:02.03   
59  80  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m  1:02.37  1:03.87   
60  135  Kahelin Eetu  2007  OuLo  07A025  25 m  1:03.78  1:05.28   
61  79  Ylönen Antti  2005  KaUS  05A586  25 m       
62  87  Höglund Topias  2007  KemUS  07A127  25 m       
63  89  Kaunisto Nooa  2007  KemUS  07A125  25 m       
64  100  Saukkonen Miko  2006  KemUS  06A342  25 m      JÄL 
65  175  Puumalainen Pyry  2000  OuLo  00A906  25 m       
66  192  Venhola Aku  1990  OuLo  90A416  25 m       
67  217  Juopperi Juha  1989  OU  89A080  25 m       
68  244  Lieto Severi  1998  OU  98A153  25 m       
69  256  Männikkö Panu  2000  OU  00B298  25 m       
70  266  Piirainen Mika  1973  OU  73A073  25 m       
71  300  Teppola Santeri  1994  OU  94A686  25 m       
72  310  Vikeväinen Casper  2004  OU  04A630  25 m       
73  313  Väänänen Artturi  2005  OU  05A709  25 m       
74  391  Setälä Valtteri  2002  SCR  02B252  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner